Ino Duhanxhiu

Ino Duhanxhiu
Ino Duhanxhiu

Realtor

+355675088805

Contact Us

Jepet Ambient per Zyra me Qira ne Bllok Jepet Ambient per Zyra me Qira ne Bllok

rent

140 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet Ambient per Zyra me Qira ne Bllok

Jepet ambient per zyra me qira ne Bllok, ambienti ndodhet ne katin e 2-te i organizuar ne nje sall te madhe dhe 2 ambiente te tjera per zyra dhe 2 tualete. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe eshte i pershtatshem per tu perdorur per aktivitete te ndryshme. Per me teper informacion kontaktoni Inon ne numrin e telefonit +355675088805.

1,100 €
Contact Complex, Sell Apartment 1 + 1 Contact Complex, Sell Apartment 1 + 1

sale

60 m2

Bedroom

1 Bathroom

Contact Complex, Sell Apartment 1 + 1

Contact Complex, Sell Apartment 1 + 1. Apartment with 60sqm of living space, located on the 7th floor of a new building with elevator, part of a newly built complex. The environment is organized by living room, 1 bedroom, 1 toilet and a balcony. Sold fully furnished. Price: 70.000 Euro. For more information: +355675088805

Fresk, Jepet me Qira Apartament 1+1 Fresk, Jepet me Qira Apartament 1+1

rent

54 m2

Bedroom

1 Bathroom

Fresk, Jepet me Qira Apartament 1+1

Fresk, Jepet me Qira Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 54m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet totalisht i mobiluar ne menyre cilesore. Cmimi: 250 Euro / Muaj. Per me shume informacion; +355675088805

Tek Kompleksi \"Grand\" Ne Tregun Elektrik, Shitet Apartament 2+1. Tek Kompleksi \"Grand\" Ne Tregun Elektrik, Shitet Apartament 2+1.

sale

97 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Kompleksi \"Grand\" Ne Tregun Elektrik, Shitet Apartament 2+1.

Tek Kompleksi \"Grand\" Ne Tregun Elektrik, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe 97m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri 7-katesh i pajisur me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni , ambjent gatimi me vete , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon kondicioner dhe shitet totalisht i mobiluar, me certifikate pronesie . Orientimi Veri-Lindje . Cmimi: 67.000 Euro. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni Inon ne nr. : +355675088805

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 1+1

sale

63 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 1+1

Ne hyrje te Komunes se Parisit Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 69m2, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet pjeserisht i mobiluar, Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Cmimi: 60.000 Euro. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Inon: +355675088805

Te Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Te Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 2+1

rent

110 m2

Bedroom

2 Bathroom

Te Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 2+1

Te Kopshti Zoologjik, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 110 m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet nga: dhoma e ndenjes dhe guzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, nje ballkon ( qe ka pamje nga liqeni i tiranes ) dhe 1 garazhd i cili nuk eshte i perfshire ne cmim. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i pozicionuar ne nje vend shume te qete. Kjo ben te mundur nje jetese sa me komode. Cmimi: 350 Euro / Muaj. Per me shume informacion kontakto Ino, kontakto: +355675088805

Tek Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartamenti 2+1. Tek Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartamenti 2+1.

rent

70 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartamenti 2+1.

Tek Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartamenti 2+1. Aparamenti ndodhet ne katin e 2-t te nje pallati ekzistues . Fasada eshte e dukshme nga rruga dhe e ben te pershtatshme per cdo lloj biznesi, ne te 3-ja krahet e apartamentit mund te behet reklamimi i biznesit . Vendodhja e apartamentit ben te jete i zgjedhur per nje bisznes te ri per te fituar shume shpejt nje klientele. Cmimi: 350 Euro / Muaj. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni: 0675088805

Tek Globe ,Ne Rrugen e Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Globe ,Ne Rrugen e Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1

rent

129 m2

Bedroom

2 Bathroom

Tek Globe ,Ne Rrugen e Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1

Tek Globe ,Ne Rrugen e Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 banim te nje pallati te ri 11-katesh . Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualete 3 ballkone dhe veranda . Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Cmimi: 350 euro/muaj.

Ne Blv. Zogu i Pare, Jepet me Qira Apartament 2+1 Ne Blv. Zogu i Pare, Jepet me Qira Apartament 2+1

rent

110 m2

Bedroom

1 Bathroom

Ne Blv. Zogu i Pare, Jepet me Qira Apartament 2+1

Ne Blv. Zogu i Pare, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 110m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, dhe 1 tualet. Jepet me Qira totalisht i mobiluar. Cmimi: 400 Euro.

Block, Rent Apartment 2 + 1 Block, Rent Apartment 2 + 1

rent

100 m2

Bedroom

2 Bathroom

Block, Rent Apartment 2 + 1

In block, \"Brigade VIII\" street, For Rent Apartment 2 + 1. The apartment is located on the 9th floor. It is organized by a living room, kitchen, two bedrooms, balcony and two toilets. The apartment is fully furnished. The area in which it is located offers the necessary facilities for a more comfortable life. Price: 750 euro / month. Contact Flavian at number 0692176666 to make a visit to this property or similar property.