Florida Shehu

Florida Shehu
Florida Shehu

Property expert / Realtor

355674052735

Contact Us

Ne Bllok Jepet Zyre Me Qira Ne Bllok Jepet Zyre Me Qira

rent

155 m2

Bedroom

2 Bathroom

Ne Bllok Jepet Zyre Me Qira

Ne Bllok Jepet Zyre Me Qira me nje siperfaqe totale 155 m2, zyra ndodhet ne katin 3 te nje pallati te ri me ashensore, buze rruge . Cmimi eshte 1100 Euro / Muaj Bruto, ne kete cmim eshte i perfshire dhe 1 vend parkim. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin e telefonit: +355674052735.

1,100 €
Shiten Apartamente 2+1+2+Verande tek Liqeni I Thate Shiten Apartamente 2+1+2+Verande tek Liqeni I Thate

sale

223 m2

Bedroom

2 Bathroom

Shiten Apartamente 2+1+2+Verande tek Liqeni I Thate

Shiten Apartamente 2+1+2+verande tek Liqeni I Thate, apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ne ndertim. Apartamentet jane 126.6m2 bruto97.2m2 neto dhe 96.24m2 verande dhe 125.3m2 bruto, 96.2m2 neto dhe 93.6m2 verande. Cmimi eshte 1600 euro/m2 per apartament dhe 800euro/m2 per verande. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Per me shume informacion kontakto Floriden ne numrin e telefonit +355674052735.

280,000 €
Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate Me Pamje Nga Liqeni Artificial Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate Me Pamje Nga Liqeni Artificial

sale

192 m2

Bedroom

2 Bathroom

Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate Me Pamje Nga Liqeni Artificial

Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate Me Pamje Nga Liqeni Artificial, ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim qe perfundon ne fund te vitit 2022, me punime cilesore dhe fasade e ventiluar. Apartamenti organizohet ne sallon me ambient gatimi, tre dhoma gjumi, 2 tualete, ku njeri eshte brenda dhomes matrimoniale, 1 dhome lavanderie dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Per me shume informacion kontakto Floriden ne numrin e telefonit +355674052735.

221,500 €
Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Pamje Nga Liqeni Thate Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Pamje Nga Liqeni Thate

rent

130 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Pamje Nga Liqeni Thate

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Pamje Nga Liqeni Thate, ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Vlera e qirase eshte 700 euro Bruto, perfshire ne cmim dhe post parkim. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje nga Liqeni. Orientimi i apartamentit eshte Jug Perendim, ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735.

700 €
Tek Bulevardi Zogu i Pare Jepet Me Qira Ambient Zyre Tek Bulevardi Zogu i Pare Jepet Me Qira Ambient Zyre

rent

105 m2

Bedroom

0 Bathroom

Tek Bulevardi Zogu i Pare Jepet Me Qira Ambient Zyre

Tek Bulevardi Zogu i Pare Jepet Me Qira Ambient Zyre, me siperfaqe totale 105 m2. Ambienti ndodhet ne katin 4. Ambienti eshte i pershtatshem per zyre. Vlera e qirase eshte 650 euro Neto. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin e telefonit: +355674052735.

650 €
Tek Komuna e Parisit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Komuna e Parisit, Jepet Me Qira Apartament 1+1

rent

65 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Komuna e Parisit, Jepet Me Qira Apartament 1+1

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Komuna e Parisit ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje, ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735.

450 €
Shitet Apartamenti 2+1, tek Rruga e Kosovareve Shitet Apartamenti 2+1, tek Rruga e Kosovareve

sale

108 m2

Bedroom

1 Bathroom

Shitet Apartamenti 2+1, tek Rruga e Kosovareve

Shitet Apartamenti 2+1 tek rruga e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim. Apartamenti organizohet ne sallon, korridor shperndares, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Orientim Veri-Perendim. Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, zone e qete dhe ideale per nje jetese sa me te mire. Per me shume informacion kontakto Floriden ne numrin e telefonit +355674052735.

195,000 €
Tek Kodra e Diellit 1, Jepet me Qira Duplex 2+1. Tek Kodra e Diellit 1, Jepet me Qira Duplex 2+1.

rent

120 m2

Bedroom

2 Bathroom

Tek Kodra e Diellit 1, Jepet me Qira Duplex 2+1.

Tek Kodra e Diellit 1, jepet me qira duplex 2+1. Duplexi organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma, 2 tualete. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Cmimi 700 Euro Bruto. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735.

700 €
Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Liqeni Thate Me Pamje Nga Liqeni Tiranes. Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Liqeni Thate Me Pamje Nga Liqeni Tiranes.

rent

100 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Liqeni Thate Me Pamje Nga Liqeni Tiranes.

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Liqeni Thate Me Pamje Nga Liqeni Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon, me sistem kondicionimi chiller, totalisht i shtruar me parket druri, i mobiluar luks deri ne detaj. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Cmimi 1000 Euro Neto. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735.

1,000 €
Ne Qender Jepet Me Qira Ambient Zyre Ne Qender Jepet Me Qira Ambient Zyre

rent

165 m2

Bedroom

Bathroom

Ne Qender Jepet Me Qira Ambient Zyre

Ne Qender Jepet Me Qira Ambient Zyre, i organizuar si duplex me nje siperfaqe totale 165 m2. Ambienti ndodhet ne katin 3. Ambienti eshte i pershtatshem per zyre. Vlera e qirase eshte 850 euro Neto. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin e telefonit: +355674052735.

850 €
Ne Qender Jepet Me Qira Ambient Zyre Ne Qender Jepet Me Qira Ambient Zyre

rent

125 m2

Bedroom

0 Bathroom

Ne Qender Jepet Me Qira Ambient Zyre

Ne Qender Jepet Me Qira Ambient Zyre me nje siperfaqe totale 125 m2. Ambienti ndodhet ne katin 5. Ambienti eshte i pershtatshem per zyre. Vlera e qirase eshte 650 euro Neto. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin e telefonit: +355674052735.

650 €
Shitet Apartament 3+1+2 Tek Liqeni I Thate Shitet Apartament 3+1+2 Tek Liqeni I Thate

sale

162 m2

Bedroom

2 Bathroom

Shitet Apartament 3+1+2 Tek Liqeni I Thate

Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate ne katin e 5 te nje pallati ne ndertim qe perfundon ne fund te vitit 2022, me punime cilesore dhe fasade e ventiluar. Apartamenti organizohet ne sallon me ambient gatimi te vecuar, tre dhoma gjumi, 2 tualete, ku njeri eshte brenda dhomes matrimoniale, 1 garderobe , 1 dhome lavanderie dhe 1 ballkon. Orientim Jug-Lindje. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Per me shume informacion kontakto Floriden ne numrin e telefonit +355674052735.

211,000 €