Erjona Kaleshi

Erjona Kaleshi
Erjona Kaleshi

Property expert / Realtor

355698557949

Contact Us

Tek Kodra e Diellit, Jepet me Qira Penthouse 2+1+2 Tek Kodra e Diellit, Jepet me Qira Penthouse 2+1+2

rent

110 m2

Bedroom

2 Bathroom

Tek Kodra e Diellit, Jepet me Qira Penthouse 2+1+2

Tek Kodra e Diellit, jepet me qira Penthouse 2+1+2 ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Penthouse organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Penthouse ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te qeta, ku ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

400 €
Tek Rruga e Kosovarve Jepet Me Qira Ambient Zyre Tek Rruga e Kosovarve Jepet Me Qira Ambient Zyre

rent

60 m2

Bedroom

Bathroom

Tek Rruga e Kosovarve Jepet Me Qira Ambient Zyre

Tek Rruga e Kosovarve Jepet Me Qira Ambient Zyre, me siperfaqe totale 60m2. Ambienti ndodhet ne katin 4. Ambienti eshte i pershtatshem per zyre. Vlera e qirase eshte 500 euro Neto. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

500 €
Jepet Me Qira Penthouse 3+1 Te Kopshti Zologjik Me Pamje Nga Liqeni Tiranes Jepet Me Qira Penthouse 3+1 Te Kopshti Zologjik Me Pamje Nga Liqeni Tiranes

rent

140 m2

Bedroom

0 Bathroom

Jepet Me Qira Penthouse 3+1 Te Kopshti Zologjik Me Pamje Nga Liqeni Tiranes

Jepet Me Qira Penthause 3+1 Te Kopshti Zologjik, me pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje, ambient gatimi i vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon rreth e qark apartamentit, me sistem kondicionimi chiller. Orientim me pamje te lire nga Kopshti dhe nga Liqeni Tiranes. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Cmimi 800 Euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin 0698557949.

800 €
JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 NE QENDER. JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 NE QENDER.

rent

64 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 NE QENDER.

Jepet me qira apartamenti 1+1 ne qender.apartamenti ndodhet ne katin e trete, pallat egzistues.Apartamenti organizohet ne sallon me ambjent gatimi te perfshire,dhome gjumi dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te fasilitetit qe ka.Orjentimi Jug-Lindje. Per me shume informacion konktaktoni Erjonen ne nr +355698557949.

400 €
Jepet me qira ambjent komercial Jepet me qira ambjent komercial

rent

110 m2

Bedroom

0 Bathroom

Jepet me qira ambjent komercial

Jepet me qira ambjent komercial i tipit dyqan i cili aktualisht funksionon si sallon bukurie. Ambjenti ndodhet ne katin e pare banim dhe ka ambjent ndihmes ne katin 0. Ambjenti ka nje siperfaqe totale 120m2.Vendndodhja dhe aksesi me rruget kryesore dhe qendren e Tiranes e ben te shfrytezueshem per disa tipologji biznesesh, si call center,qender estetetike dhe zyra.Bashke me ambjentin jepet edhe nje garazh me siperfaqe 12 m2. Per cdo informacion te metejshem konktaktoni me Erjonen ne kete nr +355698557949.

1,200 €
SHITET APARTAMENTI 2+1 Tek MINE PEZA SHITET APARTAMENTI 2+1 Tek MINE PEZA

sale

92 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENTI 2+1 Tek MINE PEZA

Shitet apartament 2+1, prane rruges Mine Peza. Apartamenti organizohet ne korridor shperndares ,sallon , 2 dhoma gjumi, ,1 tualet, 2 ballkone te mbyllura me vetrata xhami , siperfaqe totale 92 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 pallat i ri me ashensor. Disponon certifikate pronesie. Cmimi 120000 € . Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani ERJONEN ne numrin +355698557949.

120,000 €