Erjona Kaleshi

Erjona Kaleshi
Erjona Kaleshi

Property expert / Realtor

355698557949

Contact Us

Jepet me Qira Magazine 1000 m2, ne Kombinat Jepet me Qira Magazine 1000 m2, ne Kombinat

rent

1000 m2

Bedroom

0 Bathroom

Jepet me Qira Magazine 1000 m2, ne Kombinat

Jepet me qira magazine ne zonen e Kombinatit. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te, 1000 m2 ka 3 tualete, 2 ashensor industrial eshte open space dhe mund te shfrytezohet per te zhvilluar aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949.

Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Tek Delijorgji Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Tek Delijorgji

rent

70 m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Tek Delijorgji

Jepet me qira apartament 1+1 tek Delijorgji ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe investuar ne menyre bashkohore dhe cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat dhe akseset per nje jete sa me komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 prane Zones se 21 Dhjetorit Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 prane Zones se 21 Dhjetorit

rent

100 m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 prane Zones se 21 Dhjetorit

Jepet me qira apartament 2+1 prane zones se 21 Dhjetorit ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe investuar ne menyre bashkohore dhe cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat dhe akseset per nje jete sa me komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 Tek Air Albania Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 Tek Air Albania

rent

150 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 Tek Air Albania

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Air Albania ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe investuar ne menyre bashkohore dhe cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat dhe akseset per nje jete sa me komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2  ne Zonen e Bllokut Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2  ne Zonen e Bllokut

rent

140 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+2 ne Zonen e Bllokut

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe investuar ne menyre bashkohore dhe cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat dhe akseset per nje jete sa me komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

1,550 €
Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Tek Air Albania Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Tek Air Albania

rent

150 m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet Me Qira Apartamenti 1+1 Tek Air Albania

Jepet me qira apartament 1+1 tek Air Albania ne katin e 14-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome gjumi, dhome garderob, tualet, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe investuar ne menyre bashkohore dhe cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat dhe akseset per nje jete sa me komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

2,000 €
Jepet me Qira Apartamenti 2+1+2 tek Air Albania Jepet me Qira Apartamenti 2+1+2 tek Air Albania

rent

150 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet me Qira Apartamenti 2+1+2 tek Air Albania

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Air Albania ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, dhome garderob, 2 tualete, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe investuar ne menyre bashkohore dhe cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat dhe akseset per nje jete sa me komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Tek Farmacia nr.10 Jepet Me Qira Ambient Zyre Tek Farmacia nr.10 Jepet Me Qira Ambient Zyre

rent

120 m2

Bedroom

2 Bathroom

Tek Farmacia nr.10 Jepet Me Qira Ambient Zyre

Tek Farmacia nr 10 jepet me qira ambient per zyre me siperfaqe totale 120 m2. Ambienti ndodhet ne katin 2. Ambienti eshte i pershtatshem per zyre. Vlera e qirase eshte 600 euro. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Shitet Apartament 2+1+Garazh, ne Laprake. Shitet Apartament 2+1+Garazh, ne Laprake.

sale

103 m2

Bedroom

2 Bathroom

Shitet Apartament 2+1+Garazh, ne Laprake.

Shitet apartament 2+1+garazh ne Laprake, apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallom, 2 dhoma, 2 tualete, ballkon. Orientimi i apartametit eshte Veri-Lindje. Per me shume informacione ose per te zhvilluar nje vizite ne prone kontaktoni tani Erjonen ne numrin +355698557949

135,000 €
Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht. Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht.

sale

105 m2

Bedroom

2 Bathroom

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht.

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht, apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacione ose per te zhvilluar nje vizite ne prone kontaktoni tani Erjonen ne numrin +355698557949

Jepet me Qira Apartament 2+1+Verande tek Stacioni i Trenit. Jepet me Qira Apartament 2+1+Verande tek Stacioni i Trenit.

rent

120 m2

Bedroom

0 Bathroom

Jepet me Qira Apartament 2+1+Verande tek Stacioni i Trenit.

Jepet me qira apartament 2+1+verande tek Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande 120m2. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jetes komode. Per me shume informacion konktaktoni Erjonen ne nr +355698557949.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1+2 TEK NOBIS JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1+2 TEK NOBIS

rent

165 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1+2 TEK NOBIS

Jepet me qira apartamenti 3+1+2 tek Nobis. Apartamenti organizohet ne sallon me kuzhine te vecuar 3 dhoma gjumi 2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes me orjentim Veri-Jug.Apartamenti ka edhe nje post parkimi 100 €.Per me shume informacion kontaktoni Erjonen ne nr 0698557949.