Mei realty Plaza

Mei realty Plaza
Mei realty Plaza

Realtor

+355674052734

Contact Us

Jepet Me Qera Dyqan Tek Stacioni I Trenit Jepet Me Qera Dyqan Tek Stacioni I Trenit

rent

84 m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet Me Qera Dyqan Tek Stacioni I Trenit

Jepet Me Qera Dyqan Tek Stacioni I Trenit . Dyqani ndodhet ne rruge kryesore ,investuar eshte ne katin 0 mund te perdoret per biznese te ndryshme si psh dyqan ,optik ,butik etj per shkak te aksesit qe ka,siperfaqe totale 84 m2 Per me shum informacion ose nje vizit ne pron kontaktoni Desin ne numrim 0676088500

Shitet Dyqan Tek Xhamlliku Shitet Dyqan Tek Xhamlliku

sale

116 m2

Bedroom

Bathroom

Shitet Dyqan Tek Xhamlliku

Shitet Dyqan Tek Xhamlliku ,pallti i ri si sapo perfunduar ndodhet ne nje zone te populluar dyqani eshte bosh mund te perdoret per butik butik ,farmaci ,dhe per aktivitete te ndryshme ,aksesin e ka shum te mire per shkak te zones ku ndodhet Per me shum informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Desin ne numrin 0676088500

Shitet Toke Ne Zonen E Purshit Shitet Toke Ne Zonen E Purshit

sale

4400 m2

Bedroom

Bathroom

Shitet Toke Ne Zonen E Purshit

Shitet Toke Ne Zonen E Purshit, e pershtatshme per magazina ,kapenon gati per tu investuar me dokument te rregullte pronsie ndodhet ne rruge kryesore Per nje vizit ne pron kontaktoni desin ne numrin 0676088500

Price upon request
Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek 21 Dhjetori Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek 21 Dhjetori

rent

75 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek 21 Dhjetori

Super Apartament me qera 2+1+2, Tek Kongresi I Lushnjes Kati 1 , i sapo investuar me te gjitha paisjet e reja,i shtruar me parket, dritare plastike me izolim akustik dhe termik, i mobiluar. Zona prane kopshte, cerdhe dhe shkolla. Per me shum kontaktoni desin ne numerin 0676088500

Jepet Me Qera Apartament 1+1+garazh Tek Fusha E Aviacionit Jepet Me Qera Apartament 1+1+garazh Tek Fusha E Aviacionit

rent

78 m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet Me Qera Apartament 1+1+garazh Tek Fusha E Aviacionit

Apartament 1+1, Pallat i Ri tek fusha e Aviacionit, teresisht i mobiluar me pajisje te reja, apartamenti ndodhet ne kati 6 me ballkon jepet bashke me nje garazh afer ashensorit, pozicion perfekt. 400 Euro per me shum informacion ose nje vizit ne pron kontaktoni desin 0676088500

Shitet Apartament 2+1 Tek Bulevarti Zogu i Pare Shitet Apartament 2+1 Tek Bulevarti Zogu i Pare

sale

100 m2

Bedroom

1 Bathroom

Shitet Apartament 2+1 Tek Bulevarti Zogu i Pare

Shitet aparatment 2+1 tek Bulevardi Zogu i Pare ,apartamenti ndodhet ne katin e 4-te banim, organizohet nga 2 dhoma gjumi ,nje tualet dhe nje dhom ndenje se bashku me kuzhinen, 2 ballkone te vegjel, per me shum ose nje vizit ne prone kontaktioni Desin +355676088500.

Shitet  Apartament  2+1 ne MISTO MAME Shitet  Apartament  2+1 ne MISTO MAME

sale

m2

Bedroom

2 Bathroom

Shitet Apartament 2+1 ne MISTO MAME

Apartamenti 2+1 Misto Mame me nje siperfaqe totale prej 89 dhe ndodhet ne katin e pare banim te nje pallat te sapo perfunduar . Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi , dy tualet . Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per banim.. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni Desin +355676088500.

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Rruga e Duresit Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Rruga e Duresit

rent

72 m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Rruga e Duresit

Jepet me qira apartament 2+1 te rruga e Duresit, apartamenti ndodhet ne katin e pare. Apartamenti organizohet ne sallon, dy dhoma dhe tualet .Apartamenti ndodhet ne nje zone qe te ofron te gjitha letesirat per nje jete komode. Per me shum informacion ose per te realizuar nje vizit ne prone kontakton tani Ardesi ne numrin +355673333694

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes

sale

94 m2

Bedroom

0 Bathroom

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kavajes ne nje pallat te ri ne ndertim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te dhe eshte i organizuar ne sallon ndenje, 2 dhoma, tualet dhe ballkon, me orientim lindje. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 42201010

Price upon request
Shitet Apartament 3+1 tek Rruga e Kavajes Shitet Apartament 3+1 tek Rruga e Kavajes

sale

142 m2

Bedroom

2 Bathroom

Shitet Apartament 3+1 tek Rruga e Kavajes

Shitet apartament 3+1 tek rruga e Kavajes ne nje pallat te ri ne ndertim. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe eshte i organizuar ne sallon ndenje, 3 dhoma, 2 tualete dhe ballkon, me orientim perendim. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 42201010

Price upon request
Ne Sarande, Shitet Shesh Ndertimi me Leje. Ne Sarande, Shitet Shesh Ndertimi me Leje.

sale

608 m2

Bedroom

0 Bathroom

Ne Sarande, Shitet Shesh Ndertimi me Leje.

Ne afersi te Kanalit te Çukes, Sarande shitet shesh ndertimi,me çertifikate pronesie: 608 m2, me leje ndertimi te vitit 2010-te, 3 kate mbi dhe 3 nen toke dhe 1 papafingo, ne total 2300 m2 ndertim. Sheshi eshte i germuar dhe ndodhet shume prane rruges kryesore. Prane ka linje ujesjellesi, elektrike etj. Çmimi 320 000 €. Meren ne konsiderate edhe dhenia me perqindje per ndertim si dhe shkembimi me prona te barazvlefshme ne Tirane.Per me shume informacion kontaktoni ne +355 69 204 5620

Shitet Ambient Komercial tek Komuna e Parisit prane Rruges se Kosovareve, Shitet Ambient Komercial tek Komuna e Parisit prane Rruges se Kosovareve,

sale

53 m2

Bedroom

0 Bathroom

Shitet Ambient Komercial tek Komuna e Parisit prane Rruges se Kosovareve,

Shitet Ambient Komercial tek Komuna Parisit prane rruges se Kosovareve ne nje zone te pershtatshme per te zhvilluar aktivitete te ndryshme per shkak te institucione qe gjenden prane .Ambjenti eshte 53 m2 me fasade.Aktualisht shfrytezohet per Bar Kafe Restorant.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Gerin ne numrin +355688360266