Elvi Bushi

Elvi Bushi
Elvi Bushi

Realtor

+355675088803

Contact Us

Tek Rezidenca Kodra e Diellit Shitet Apartament 3+1 Tek Rezidenca Kodra e Diellit Shitet Apartament 3+1

sale

99 m2

Bedroom

2 Bathroom

Tek Rezidenca Kodra e Diellit Shitet Apartament 3+1

Tek Rezidenca Kodra e Diellit shitet apartament 3+1 tek kompleksi ne ndertim. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Cilesia e ndertimit eshte maksimale. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode afer qetesise dhe ajrit te paster. Objekti behet i banueshem per 1 vit. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1

rent

105 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1

Tek rruga e Kavajes, afer qendres Globe jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 11 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1

sale

109 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1

Tek kodra e diellit, rruga Bill Klinton tek nje nga komplekset me cilesore ne zone shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: korridori shpendares, sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni, Zona ne te cilen ndodhet ofron e gjitha kushtet per nje jete komode. Hipoteka eshte ne proces. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Apartament 2+1

rent

85 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Apartament 2+1

Tek stadiumi dinamo jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron e gjitha kushtet per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Stacioni i Trenit Jepet Me Qira Apartament Tek Stacioni i Trenit Jepet Me Qira Apartament

65 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Stacioni i Trenit Jepet Me Qira Apartament

Tek stacioni i trenit, kompleksi Usluga jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode.

Tek Kopshti Zoologjik Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Kopshti Zoologjik Jepet Me Qira Apartament 1+1

56 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Kopshti Zoologjik Jepet Me Qira Apartament 1+1

Tek kopshti zoologjik jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi. dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Rruga e Elbasanit Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga e Elbasanit Jepet Me Qira Apartament 2+1

rent

100 m2

Bedroom

2 Bathroom

Tek Rruga e Elbasanit Jepet Me Qira Apartament 2+1

Tek rruga e Elbasanit, afer fakultetit ekonomik jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushtet per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Kodra e Diellit Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Kodra e Diellit Jepet Me Qira Apartament 1+1

rent

65 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Kodra e Diellit Jepet Me Qira Apartament 1+1

Tek Kodra e Diellit, afer hyrjes se rezidences jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Kopshti Botanik Jepet Me Qira Apartament 3+1 Tek Kopshti Botanik Jepet Me Qira Apartament 3+1

rent

125 m2

Bedroom

2 Bathroom

Tek Kopshti Botanik Jepet Me Qira Apartament 3+1

Tek kopshti Botanik jepet me qira jepet apartament 3+1 ne katin e 3 banim te nje pallati te ri . Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni me pamje nga kopshti botanik. Apartamenti ka dhe 2 poste parkimi(30 euro secili). Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Liqeni i Thate Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Liqeni i Thate Jepet Me Qira Apartament 1+1

rent

70 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Liqeni i Thate Jepet Me Qira Apartament 1+1

Tek Liqeni i Thate, rruga Hamdi Sina jepet me qira apartament 1+1 ne katin e3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje em ambient gatimi, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, afer gjelberimit dhe ajrit te paster. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Rruga e Kosovareve Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga e Kosovareve Shitet Apartament 2+1

sale

90 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Rruga e Kosovareve Shitet Apartament 2+1

Tek rruga e Kosovareve shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Apartamenti disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Rruga e Elbasanit Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga e Elbasanit Jepet Me Qira Apartament 2+1

rent

110 m2

Bedroom

2 Bathroom

Tek Rruga e Elbasanit Jepet Me Qira Apartament 2+1

Tek rruga e Elbasanit, mbrapa viles Gjuta jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: korridori shperndares, sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.