Arsilda Gjoka

Arsilda Gjoka
Arsilda Gjoka

Office Manager

+355675088801

Contact Us

Ne Qender, Tek Torre Drin Jepet Zyre Me Qira Ne Qender, Tek Torre Drin Jepet Zyre Me Qira

rent

100 m2

Bedroom

2 Bathroom

Ne Qender, Tek Torre Drin Jepet Zyre Me Qira

Ne Qender, tek Torre Drin jepet me qira ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 10 tek qendra e biznesit me e kerkuar per zyra. Ka nje siper faqe prej 100 m2 dhe eshte e organizuar ne nje zyre te madhe mbledhjesh, korridori, 2 zyra me te vogla dhe 2 tualete. Zyra eshte e investuar, e shtruar me parket, ka sistem kondicionimi. Cmimi 1300 euro/muaj (neto). Per me shume informacion na kontaktoni

1,300 €
Ne Don Bosko Jepet Me Qira 1+1 Ne Don Bosko Jepet Me Qira 1+1

rent

63 m2

Bedroom

1 Bathroom

Ne Don Bosko Jepet Me Qira 1+1

Ne Don Bosko Jepet Me Qira Apartament 1+1Per Banim ose Per Zyra. Organizohet me nje sallon me kuzhine, dhome gjumi , tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 1 banimi te nje pallati te ri me ashensor. Gjithashtu ka mundesi parkimi. Per me shum informacion kontaktoni Albanin ne numrin +35542201010

Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 1+1

sale

65 m2

Bedroom

1 Bathroom

Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 1+1

Ne Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 65.4m2, ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Cmimi: 860 Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Arsildan ne numrin e telefonit: +355675088801

Ne Qender, Tek Turdiu Centre, Jepet Me Qira Ambjenti Per Zyra + Garazhd. Ne Qender, Tek Turdiu Centre, Jepet Me Qira Ambjenti Per Zyra + Garazhd.

rent

160 m2

Bedroom

2 Bathroom

Ne Qender, Tek Turdiu Centre, Jepet Me Qira Ambjenti Per Zyra + Garazhd.

Ne Qender, tek Turdiu Centre, jepet me qira ambjenti i pershtatshem per zyra + garazhd, organizohet ne 3 hapsira, dy tualete, ballkon (mund te behen modifikime te brendshme). Vendodhja e ben qe te kete akses shume te mire dhe vizibilitet nga rruga. Cmimi: 1300 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme, kontaktoni tani Arsilden ne nr +355675088801.

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

rent

120 m2

Bedroom

1 Bathroom

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Tek Rruga E Kavajes, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, nje tualet, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat e nevojshme per nje jete komode. Apartamenti jepet me garazhd 450 euro. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

rent

75 m2

Bedroom

0 Bathroom

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Tek Rruga E Kavajes, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Partamenti organizohet: sallon ndenje, dhome cifti, dhome tjeter, nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet te ofron lehtesirat e nevojshme. Ka mundesi parkimi. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Perballe Petroninit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Perballe Petroninit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

rent

103 m2

Bedroom

2 Bathroom

Perballe Petroninit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Perballe Petroninit, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar: sallon ndenje, dhome cifti me tualet dhe me dalje ne ballkone, dhome femijesh me dalje ne ballkone, tualet me dritare dhe nje ballkone. Orjentimi i apartamentit eshte nga Jugu. Ka mundesi parkimi, disponon dokumentacion te plote hipotekore. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.