Adrian Koni

Adrian Koni
Adrian Koni

Property expert / Realtor

355692037464

Contact Us

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

sale

49 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62m2 eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe me ashensor shume prane rruges kryesore ne Plazh. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

26,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

sale

59 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62m2 eshte ne katin e 6 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe me ashensor shume prane rruges kryesore ne Plazh. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

30,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

sale

59 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62m2 eshte ne katin e 3 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe me ashensor shume prane rruges kryesore ne Plazh. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

30,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

sale

56 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62m2 eshte ne katin e 1 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe me ashensor shume prane rruges kryesore ne Plazh. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kushines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

29,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

sale

49 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62m2 eshte ne katin e 8 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe me ashensor shume prane rruges kryesore ne Plazh. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

26,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

sale

59 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62m2 eshte ne katin e 9 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe me ashensor shume prane rruges kryesore ne Plazh. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kushines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

30,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

sale

56 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62m2 eshte ne katin e 5 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe me ashensor shume prane rruges kryesore ne Plazh. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kushines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

29,000 €
JEPET ME QIRA MAGAZINE NE ZONEN E ISH KENETES JEPET ME QIRA MAGAZINE NE ZONEN E ISH KENETES

rent

210 m2

Bedroom

0 Bathroom

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE ZONEN E ISH KENETES

Magazina eshte e ndare ne dy pjese te vecanta, ndodhet ne katin perdhes te nje vile. Pjesa kryesore ka siperfaqe 130m2 ndersa pjesa tjeter ka siperfaqe 80m2. Jepet me qira e gjithe siperfaqja prej 210m2 ose vetem pjesa kryesore prej 130m2 me cmimin 250 euro. Secila magazine ka nje tualet perkates. Ka nje pozicion te favorshem pasi ka nje akses prane rruges kryesore dhe hapesira te krijon mundesi per aktivitete te ndyshme biznesi. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENTI 1+1 PRANE HOTEL GRINT SHITET APARTAMENTI 1+1 PRANE HOTEL GRINT

sale

44 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENTI 1+1 PRANE HOTEL GRINT

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60.3M2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri gjashte katesh me ashensor. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte i pa mobiluar dhe objekti eshte ne fazen e fundit te ndertimit me cmim 600 euro / M2. Ndodhet shume prane detit ne zonen e Golemit prane Hotel Grint. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

36,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

sale

53 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 59.6M2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri gjashte katesh me ashensor. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte i pa mobiluar dhe objekti eshte ne fazen e fundit te ndertimit me cmim 600 euro / M2. Ndodhet shume prane detit ne zonen e Golemit prane Hotel Grint. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

35,800 €
SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE HOTEL GRINT SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE HOTEL GRINT

sale

56 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE HOTEL GRINT

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62.7M2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te banimit te nje pallati te ri me ashensor, ndertimi i objektit eshte ne fazen e fundit. Apartamenti organizohet ne nje soggiorno, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje ballore me detin. Cmimi eshte 600euro/M2. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

37,800 €
SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL GRINT, GOLEM SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL GRINT, GOLEM

sale

61 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL GRINT, GOLEM

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 68.15M2 dhe ndodhet ne katin e gjashte te banimit te nje pallati te ri me ashensor, ndertimi i objektit eshte ne fazen e fundit. Apartamenti organizohet ne nje soggiorno, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje ballore me detin. Cmimi eshte 600euro/M2. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

41,000 €