Adrian Koni

Adrian Koni
Adrian Koni

Property expert / Realtor

355692037464

Contact Us

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK GJYKATA, DURRES JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK GJYKATA, DURRES

m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK GJYKATA, DURRES

Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhom ndenje bashkengjitur me kuzhin, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi nga jug-lindja. Ndodhet ne kat te trete banimi ne nje pallat te ri, me ashensor.

JEPET ME QIRA MAGAZINE JEPET ME QIRA MAGAZINE

rent

250 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA MAGAZINE

Magazina ka nje siperfaqe prej 251 m2. Disponon tre dhoma, nje zyre, dy tualete dhe nje oborr te mjaftueshem per mjete transporti. Ndodhet prane parkut te autobuzeve. Per me shume informacion kontaktoni.

SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK VILA E ZOGUT SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK VILA E ZOGUT

sale

138 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK VILA E ZOGUT

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 138 m2 dhe siperfaqe te pergjithshme prej 160 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi me hapsira te bollshme dhe te arreduara mjaft mire. Dhomat e gjumit kane dalje tek njeri ballkon i cili eshte i orientuar drejt jugut duke ju ofruar pamje te detit dhe te natyres. 1 korridor i cili ben nje shpendarje mjaft te mire te dhomave dhe te tualetit , 1 dhome ndenje me goxha hapesire e cila komunikon me ballkonin tjeter qe gjithashtu ju ofron pamje te detit. Kuzhina eshte ne dhome te vecuar nga ambienti i ndenjes dhe eshte e kompletuar me pajisje nga me cilesoret. 1 tualet qendror i kompletuar me nje kabine dushi dhe mjaft cilesore. I gjithe apartamenti ka investim bashkekohor ne mobilim dhe i shtruar me parket. Cilesia e perdorur ne arredimin dhe ndertimin e tij eshte nga me te mirat. E pajisur me ceritifikate pronesie dhe e pozicionuar ne katin e 3-te nje pallati te ri me ashensor. I gjithe apartamenti eshte i orientuar drejt jugut. Per me shume informacion kontaktoni.

Price upon request
SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK FLAG SHIP, DURRES SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK FLAG SHIP, DURRES

sale

111 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK FLAG SHIP, DURRES

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi te mobiluara, 2 tualete nga ku njeri eshte pjese e dhomes matrimoniale. Tualeti tjeter qendror eshte me dritare. Te dy dhomat e gjumit jane te pajisuara me ballkone te cilat ju ofrojne pamje te detit dhe qendres se qytetit. Apartamenti ka nje orientim mjaft te mire ne Lindje-Jug-Perendim. Ndodhet ne katin e 9 te banimit te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion kontaktoni.

Price upon request
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA

m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA

Shitet ambjent kati 0. Ka nje siperfaqe prej 100 m2. Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi dhe disponon tualet . Ka akses direkt me rrugen kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.

SHITET AMBJENT BIZNESI NE VOLLGA SHITET AMBJENT BIZNESI NE VOLLGA

sale

100 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET AMBJENT BIZNESI NE VOLLGA

Shitet ambjent kati 0. Ka nje siperfaqe prej 100 m2. Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi dhe disponon tualet . Ka akses direkt me rrugen kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.

200,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA

sale

82 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82.28m2.Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1dhome ndenje se bashku me kuzhine ,1 tualet dhe nje ballkon.Ka nje orientim Veri-Lindje dhe ndricohet ne pjesen me te madhe te dites.Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje.Per cdo informacion ju ftojme ta vizitojme sebashku.

52,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STADIUMI SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STADIUMI

sale

49 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STADIUMI

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues dhe te mirembajtur. Organizohet ne 1 dhome ndjenje bashke me kendin e kuzhines, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 49m2. Pamje nga rruga kryesore, ndricim natyral pothuajse ne pjesen me te madhe te dites.Ofron facilitete te ndryshme duke pasur prane spitalin,shkollat,ambjente argetimi te ndryshme,etj. Shitet i pamobiluar. Kontaktoni per me shume info ose nje shoqerim ne prone.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 CURRILA, DURRES JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 CURRILA, DURRES

m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 CURRILA, DURRES

Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi secila me ballkon dhe 1 tualet. Mobilimi eshte bashkekohor dhe komod. Apartamenti mundeson pamje nga deti dhe rruga. Per me shume informacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1+2 CURRILA JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1+2 CURRILA

rent

m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1+2 CURRILA

Apartamenti organizohet nga songiorno bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje pallati te mireadministruar te pajisur me ashensor. Ka mobilim mjaft te mire per nje jetese komode. Per me teper informacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA DYQANI PRANE MUZEUMIT JEPET ME QIRA DYQANI PRANE MUZEUMIT

rent

50 m2

Bedroom

0 Bathroom

JEPET ME QIRA DYQANI PRANE MUZEUMIT

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 50 m2. Ka kushte te favorshme per zhvillime te ndryshme biznesi. Per me shume informacine na kontaktoni.

SHITET LOKALI PRANE ZJARREFIKESE SHITET LOKALI PRANE ZJARREFIKESE

sale

62 m2

Bedroom

0 Bathroom

SHITET LOKALI PRANE ZJARREFIKESE

Ambienti ka një sipërfaqe të brendshme prej 61.6 m2 dhe një sipërfaqe të jashtme ne shfrytezim. Ambjenti ndodhet ne nje zone te favorshme biznesi prane stacionit te trenit Durres. Per me shume informacion na kontaktoni.