Adrian Koni

Adrian Koni
Adrian Koni

Property expert / Realtor

355692037464

Contact Us

JEPET ME QIRA GODINE MULTIFUNKSIONALE TEK ISH RAJONI JEPET ME QIRA GODINE MULTIFUNKSIONALE TEK ISH RAJONI

rent

350 m2

Bedroom

3 Bathroom

JEPET ME QIRA GODINE MULTIFUNKSIONALE TEK ISH RAJONI

Godina perbehet nga tre kate me ambiente te ndara dhe hapsire te jashtme. Kati i pare ka siperfaqe 144m2, kati i dyte dhe i trete kane siperfaqe nga 105m2. Pozicioni eshte i favorshem me akses dhe fasade xhami direkt ne rrugen kryesore. Eshte i shfrytezueshem per aktivitete te ndryshme si call center, zyra, klinike etj. Per me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni.

Price upon request
JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE VOLLGA JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE VOLLGA

rent

55 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI NE VOLLGA

Ambienti ka siperfaqe totale 55.40m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe me akses ne rruge kryesore. Organizohet nga ambienti i punes bashke me 1 tualet. Mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. per me shume informacion ose shoqerim ne prone na kontaktoni.

Price upon request
SHITET MAGAZINE PRANE SPITALIT SHITET MAGAZINE PRANE SPITALIT

sale

250 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET MAGAZINE PRANE SPITALIT

Magazina ka nje siperfaqe trualli prej 255 m2 dhe 250m2 siperfaqe ndertimi. Disponon tre dhoma, nje zyre, dy tualete dhe nje oborr te mjaftueshem per mjete transporti. Ndodhet prane parkut te autobuzeve. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion kontaktoni.

200,000 €
SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK RROTA E KUQE SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK RROTA E KUQE

sale

110 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENTI 2+1+2 TEK RROTA E KUQE

Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 110 m2 dhe siperfaqe totale 123 m2. Organizohet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje bashke me kuzhine, dy tualete dhe nje ballkon me pamje ballore nga deti. Ndodhet ne katin e katert te banimit te nje pallati te ri dhe te pajisur me ashensor. Eshte i pa mobiluar dhe me orientim nga Jug/Perendimi i cili mundeson ndricim natyral pothuajse ne pjesen me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione na kontaktoni.

SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES

sale

48 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 48m2. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me orientim nga lindja. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe te mireorganizuar me ashensor. Prona ndodhet shume prane detit. Disponon certifikate pronesie. Per nje shoqerim ne prone kontaktoni.

JEPET ME QERA 2+1 TEK VELIERA JEPET ME QERA 2+1 TEK VELIERA

rent

130 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QERA 2+1 TEK VELIERA

Jepet me qera apartamenti 2+1 i mobiluar tek Veliera perballe me Portin e Durresit. Ka nje siperfaqe prej 130m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje pallat te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete dhe ballkon me pamje te mrekullushme . Planimetria eshte shume e rregullt dhe orientimi kryesisht lindje. Eshte teresisht i mobiluar dhe bashkohor. Zona eshte mjaft e preferuar dhe me e bukur e qytetit. Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion kontaktoni .

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2  TEK "SEFER EFENDIU" JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2  TEK "SEFER EFENDIU"

rent

m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK "SEFER EFENDIU"

Apartamenti organizohet nga songiorno bashke me kendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, 2 tualete ku njera i perket dhomes matrimoniale dhe 1 ballkon. Ka mobilim bashkekohor dhe ndodhet shume prane rruges kryesore. Zona ku ndodhet prona ofron fasilitete te ndryshme. Per shoqerim ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

JEPET QIRA APARTAMENTI 3+1+2 PRANE GJYKATES JEPET QIRA APARTAMENTI 3+1+2 PRANE GJYKATES

rent

m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET QIRA APARTAMENTI 3+1+2 PRANE GJYKATES

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile kater kateshe. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nga nje ballkon. Ndodhet pas Gjykates, shume prane rruges kryesore. Mobilimi eshte bashkekohor dhe komod. Per nje shoqerim ne prone ose me teper inofrmacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA PAPAFINGO TEK GJYKATA DURRES JEPET ME QIRA PAPAFINGO TEK GJYKATA DURRES

rent

m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA PAPAFINGO TEK GJYKATA DURRES

Papafingo ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te viles. Eshte e oganizuar nga 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Gjithashtu ka nje verande me hapesire te bollshme. Ndodhet pas Gjykates, shume prane rruges kryesore. Mobilimi eshte bashkekohor dhe komod. Per nje shoqerim ne prone ose me teper inofrmacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBJENT PER ZYRE TEK FLY JEPET ME QIRA AMBJENT PER ZYRE TEK FLY

rent

55 m2

Bedroom

0 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBJENT PER ZYRE TEK FLY

Jepet me qira ambjent per zyre ne katin ne pare te pallat i Fly perball me TORREN VENECIANE. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 54.5m2 dhe disponon edhe tualet dhe pjeserisht i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Price upon request
SHITET APARTAMENTI 3+1+2 TEK "SOTIR NOKA" SHITET APARTAMENTI 3+1+2 TEK "SOTIR NOKA"

sale

108 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENTI 3+1+2 TEK "SOTIR NOKA"

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108m2. Organizohet 1 dhome ndenje bashke me kendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri i perket dhomes matrimoniale dhe 1 ballkon me pamje nga rruga kryesore. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. Ka mobilim bashkekohor per jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione na kontaktoni.

SHITET APARTAMENTI 2+1 PRANE SHKOLLES VASIL ZIU SHITET APARTAMENTI 2+1 PRANE SHKOLLES VASIL ZIU

sale

93 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENTI 2+1 PRANE SHKOLLES VASIL ZIU

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 94 m2. Organizohet nga nje korridor me hapesire te bollshme, dhome ndenje, kendi i kuzhines i vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ballkoni eshte me orientim nga Lindja ku mundeson pranine e ndricimit diellor ne pjesen me te madhe te dites. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues dhe te mirembajtur. Per nje shoqerim ne prone ose me teper informacion kontaktoni.