Ledio Barushi

Ledio Barushi
Ledio Barushi

Property expert / Realtor

+355 692914409

Contact Us

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

rent

250 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

Ambienti ndodhet ne Vollga tek Pista Ventus. Ka nje siperfaqe totale prej 250 m2 dhe siperfaqe e brendshme prej 230 m2, me pamje nga deti. Ambienti organizohet ne nje hapesiren kryesore open space dhe disponon dy tualete. Ofron mundesi zhvillimi per lloje te ndryshme biznesesh pasi zona ne te cilen ndodhet eshte shume e favorshme dhe ka akses per te gjitha fasilitet e nevojshme. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA! SHITET AMBIENT BIZNESI ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

sale

250 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET AMBIENT BIZNESI ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

Ambienti ndodhet ne Vollga tek Pista Ventus. Ka nje siperfaqe totale prej 250 m2 dhe siperfaqe e brendshme prej 230 m2 me pamje nga deti. Ambienti organizohet ne nje hapesiren kryesore open space dhe disponon dy tualete. Ofron mundesi zhvillimi per lloje te ndryshme biznesesh pasi zona ne te cilen ndodhet eshte shume e favorshme dhe ka akses per te gjitha fasilitet e nevojshme. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

700,000 €
JEPET ME QIRA 1+1 NISHTULLA, SHKOZET! JEPET ME QIRA 1+1 NISHTULLA, SHKOZET!

rent

60 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA 1+1 NISHTULLA, SHKOZET!

Jepet me qira apartament 1+1, ne Nishtulla, Shkozet. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 kateshe, dhe eshte i sapomobiluar. Organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndenje dhe guzhine gatimi, tualet. Cmimi 200 euro i diskutueshem. Per me shume informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA 1+1 NE NISHTULLA,SHKOZET! JEPET ME QIRA 1+1 NE NISHTULLA,SHKOZET!

rent

60 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA 1+1 NE NISHTULLA,SHKOZET!

Jepet me qira apartament 1+1, ne Nishtulla, Shkozet. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3 kateshe, dhe eshte i sapomobiluar. Organizohet ne 1 dhome gjumi, dhome ndenje dhe guzhine gatimi, tualet. Cmimi 200 euro i diskutueshem. Per me shume informacion na kontaktoni.

JEPET ME QERA APARTAMENI 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES JEPET ME QERA APARTAMENI 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES

rent

62 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QERA APARTAMENI 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES

Apartamenti ndodhet tek Shkembi i Kavajes, ne nje zone e cila ofron nje jetese te qete ne cdo stine te vitit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mirembajtur dhe me ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 62m2 Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 ME GARAZH NE GOLEM SHITET APARTAMENT 2+1 ME GARAZH NE GOLEM

sale

87 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 2+1 ME GARAZH NE GOLEM

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-banim te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe totale prej 87m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 80m2. Eshte i organizuar ne nje holl i cili ben ndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkon mjaft te bollshem. Apartamenti ka orientim veri -perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shum informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

87,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FABRIKES TEUTA! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FABRIKES TEUTA!

sale

60 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE FABRIKES TEUTA!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 60 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes, nje kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK RROTA KUQE JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK RROTA KUQE

rent

35 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA GARSONIERE TEK RROTA KUQE

Garsineria ka nje siperfaqe totale prej 35 m2 në kat te pare banim ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor. Garsioneria ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit, organizohet ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines dhe dhomen e gjumit, nje tualete. Apartamenti eshte totalisht i arreduar. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE!

rent

52 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE!

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2 në kate te pare banim ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit, organizohet ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines , nje dhoma gjumi, nje tualete. Apartamenti eshte totalisht i arreduar. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TEK SPITALI JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TEK SPITALI

rent

64 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TEK SPITALI

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64m2 dhe ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet, nje depo dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per banim. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 3+1+2, PRANE KAZAZIT! SHITET APARTAMENT 3+1+2, PRANE KAZAZIT!

sale

114 m2

Bedroom

2 Bathroom

SHITET APARTAMENT 3+1+2, PRANE KAZAZIT!

Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe totale prej 114m2. Eshte i organizuar ne nje holl i cili ben ndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhins, tre dhoma gjumi, dy tualete, nje depo dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i investuar me punime te mira. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shum informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET! JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET!

rent

300 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET!

Ambienti ndodhet ne Shkozet, ne nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Ambienti ka siperfaqe totale prej 300m2. Ambienti eshte i organizuar ne nje hapsire kryesore open space dhe nje tualet. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.