Jori Dervishi

Jori Dervishi
Jori Dervishi

Property expert / Realtor

+355675264976

Contact Us

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK PAZARI I RI! SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK PAZARI I RI!

sale

81 m2

Bedroom

1 Bathroom

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK PAZARI I RI!

Apartament per shitje tek Pazari i Ri. Organizohet ne nje korridor shperndares, sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies me nje super ballkon qe shikon nga Pazari, dhome gjumi dhe nje tualet. Ka siperfaqe totale 81,08m2 dhe siperfqaje te brendshme 70,6m2. Eshte ne katin e 5 te nje pallati ne ndertim ne zemer te Pazarit. Eshte me dy ashensore. Pritet te perfundoje ne muajin dhjetor aktualisht po mbarojne shtrimin dhe finon. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes pasi ndodhet ne zemer te kryeqytetit dhe ne nje atraksionet sic eshte Pazari. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 350EURO TEK MATERNITETI I RI! JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 350EURO TEK MATERNITETI I RI!

rent

68 m2

Bedroom

Bathroom

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 350EURO TEK MATERNITETI I RI!

Jepet me qera apartament 1+1 tek Meterniteti i ri. Apartamenti organizohet ne nje korridor te madh, sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon i mbyllur. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar buze rruges kryesore. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me te gjitha elektroshtepiake. Lirohet me date 1 qeshor. Per kontrata 1 vjecare jepen 3 qera, e muajit te pare dhe dy garanci. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per shkak te faciliteteve prane dhe akseseve me unazen e madhe dhe ate te vogel. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT NE ASTIR 2+1! JEPET ME QERA APARTAMENT NE ASTIR 2+1!

rent

108 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QERA APARTAMENT NE ASTIR 2+1!

Jepet me qera apartament ne zonen e Astirit. Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare, nje korridor hyres dhe nje korridor i madh shperndares. Ka orientim jug dhe perendim, hapsira te medha dhe ndricim natyral ne te gjitha ambientet. Jepet i mobiluar si ne foto dhe eshte i sapo i lyer. Ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar, me ashensor me cip. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar per facilitetet prane si kopshte, shkolla, supermarket etj. Per shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE ARLIS! JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE ARLIS!

rent

34 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE ARLIS!

Jepet me qera ambient biznesi prane kompleksit Arlis. Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te mireadministruar dhe eshte me pamje nga rruga kryesore. Jepet bosh. Eshte i sapo investuar me parket dhe punime te reja elektrike, me kondicioner inverter dhe tualet te ri dhe fasade xhami. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar per biznes per shkak te faciliteteve prane dhe zhvillimit qe zona ka. Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi si zyra avokatie, zyre kontabiliteti, dentist, qender estetike etj. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK AFER KLANIT! JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK AFER KLANIT!

rent

75 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK AFER KLANIT!

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Aleksander Moisiu afer Klanit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mirembajtur. I cili ndodhet afer rruges kryesore. Hyrja eshte e organizuar ne nje korridor hyres me depo, ambientin e gatimit,ate te ngrenies dhe sallonin e ndenies, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Eshte i mobiluar,wifi, tv, telefon fiks, kondicioner . Zona ne te cilen ndodhet ofron facilitete dhe akses te shpejte me unazen e vogel. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN E RINASIT 4000M2! SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN E RINASIT 4000M2!

sale

4000 m2

Bedroom

Bathroom

SHITET TOKE NE AUTOSTRADEN E RINASIT 4000M2!

Shitet toke ne autostraden e Rinasit. Toka mund te perdoret per biznese te ndryshm per shkak te pozicionit te favorshem qe ka. Eshte me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

250,000 €
Jepet Me Qera Apartament 3+1 Kat Vile Tek Zoja e Keshillit Te Mire! Jepet Me Qera Apartament 3+1 Kat Vile Tek Zoja e Keshillit Te Mire!

rent

126 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Kat Vile Tek Zoja e Keshillit Te Mire!

Jepet me qera kat vile tek Zoja e Keshillit te Mire. Apartamenti organizohet ne nje korridor hyres, sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, tre dhoma gjumi, dy tualete me dritare, verande dhe oborr privat. Hyrja ndodhet ne katin e pare te nje vile private, me hyrje te vecante perballe Zojes se Keshillit te Mire. Jepet e mobiluar sic ne foto. Ka te gjitha elektroshtepiaket dhe me kondicionet ne cdo ambient. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e favorshme per shkak te aksesit me rruget kryesore dhe faciliteteve afer. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT I RI TEK KOMPLEKSI VIZION PLUS  2+1+2! JEPET ME QERA APARTAMENT I RI TEK KOMPLEKSI VIZION PLUS  2+1+2!

rent

120 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QERA APARTAMENT I RI TEK KOMPLEKSI VIZION PLUS 2+1+2!

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek kompleksi Vizion Plusit. Apartamenti organizohet ne nje korridor shperndares, sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje korridore tek dy dhomat e gjumit, dy tualete ku njeri me dritare dhe dy ballkone. Hyrja eshte shume mire e investuar me elektroshtepiake te reja dhe te paperdorura, me mobilim me arkitekt. Ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne zone per shkak te faciliteteve prane dhe aksesit. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 AFER PORCELAN! JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 AFER PORCELAN!

rent

120 m2

Bedroom

2 Bathroom

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 AFER PORCELAN!

Jepet me qera apartament 2+1+2 afer Porcelanit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine. Organizohet ne ambient gatimi, ate te ngrenies dhe sallonin e ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe kater ballkone. Jepet e gjitha e mobiluar sic ne foto. Ka akses te shpejte ne unazen e vogel dhe ate te madhe. Ndodhet ne nje zone te qete dhe te organizuar. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA BARDHYL! JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA BARDHYL!

rent

84 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA BARDHYL!

Jepet me qera super apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje korridor hyres i cili ben shperndarjen, ka ambientin e gatimit te vecuar dhe ate te ngrenies, sallonin e ndenjes, dy dhoma gjumi, nje tualet te madh, dhe nje ballkon tek dhoma gjumit. Jepet i mobiluar sic ne foto. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe me punime te reja shume cilesore. Cdo gje eshte e re. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara per shkak te aksesit qe ka me unazen e madhe dhe ate te vogel, per facilitetet prane si shkolla, kopshte, institucione etj. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRE TEK ZOGU I ZI! JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRE TEK ZOGU I ZI!

rent

132 m2

Bedroom

0 Bathroom

JEPET ME QERA AMBIENT PER ZYRE TEK ZOGU I ZI!

Jepet me qera ambient tek Zogu i Zi. Ambienti organizohet ne dy ambjente, sallonin e madh, ambient gatimi, dy tualete, nje verande. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e favorshme per shkak te aksesit ne unaze te vogel dhe ate te madhe. Mund te perdoret per biznese te ndryshme si zyra. Ne cmim perfshihet edhe 15%. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 FUSHA E AVIACIONIT! JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 FUSHA E AVIACIONIT!

rent

62 m2

Bedroom

1 Bathroom

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 FUSHA E AVIACIONIT!

Jepet me qera apartament tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjies, ambientin e gatimit dhe ate te ngrenies, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar me ashensor ne katin e 4. Jepet i mobiluar dhe cdo gje e re. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar per qetesine dhe akseset prane, Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803