Zamira Shaulli

Zamira Shaulli
Zamira Shaulli

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037463

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BULEVARD JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BULEVARD

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BULEVARD

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75m2. Ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati egzistues. Organizohet nga dhoma ndenjes sebashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone, te gjithe te mobiluar. Apartamenti ndodhet ne bulevardin kryesor Dyrrah, nje zone e cila ofron te gjitha fasilitetet e mundshme. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE PLAZH JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE PLAZH

rent

72 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 71.59m2. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te mirembajtur . Organizohet nga dhoma ndenjes sebashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Eshte i mobiluar dhe gezon te gjitha komoditet per te jetuar mire. Zona e apartamentit ofron te gjitha fasilitetet e nevojeshme. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH

sale

72 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 71.59m2. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te mirembajtur . Organizohet nga dhoma ndenjes sebashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Eshte i mobiluar dhe gezon te gjitha komoditet per te jetuar mire. Zona e apartamentit ofron te gjitha fasilitetet e mundshme. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni.

45,000 €
JEPET ME QIRA AMBJENTI JEPET ME QIRA AMBJENTI

rent

26 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBJENTI

Siperfaqja totale e ambientit eshte 40 m2. Ambienti ndahet ne dy kate dhe perfshin nje tualet. Pershtatja ne dupleks i ka dhene me shume hapsire dhe mundesi shfrytezimi per biznese te ndryshme. Ka akses direkt me rrugen kryesore, ndodhet ne nje zone te zhvilluar me fasilitete te shumellojshme.. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

sale

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

Apartamenti me siperfaqe 95m2 eshte ne shitje.Ndodhet ne katin e 12-te te nje pallati te ri me ashensor, ne nje nga zonat me autentike te qytetit. Perbehet nga hyrja kryesore, nje sogorno me hapesire te bollshme bashke me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale ,nje tualet dhe nje ballkon me pamje te mrekullueshme nga deti. Hapesira ku konsiderohet te kalohet pjsesa me e madhe e ndenjes ne shtepi eshte e pajisur me nje fasade xhami te dyfishte ku pamja eshte e mrekullushme dhe relaxsuese pasi deti eshte ne plan te pare. Eshte ndertim bashkekohor me punim te shkelqyer dhe me te gjitha sistemet te standartizuara. Per nje vizite ne prone ose per me shume informacion na kontaktoni.

95,000 €
SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK PRANVERA SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK PRANVERA

sale

110 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK PRANVERA

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110m2. Organizohet nga 1 dhome ndenje se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje depo. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 8 katesh , i pajsur me ashenor. Pallati ofron siguri te plote dhe ndodhet ne nje zone qe ofron shume fasilitete. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

SHITET KAPANON DHE TOKE NE SHKALLNUR SHITET KAPANON DHE TOKE NE SHKALLNUR

sale

13360 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET KAPANON DHE TOKE NE SHKALLNUR

Ofrojme per shitje nje kapanon me siperfaqe trualli prej 4900m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 1860m2. Lartesia eshte 12 m2 te bashkuara me nje sistem kapote te mbuluar per ngarkim dhe shkarkim. Disponon tre dyer kryesore per hyrjen e trajlerave ose makinerive sipas llojit te biznesit.Eshte e ndertuar ne vitin 2008 me standartet IPE,ka nje hidrant nentokesor dhe nje hidrant siperfaqsor. Ka nje studim urbanistik dhe kanale kulluese brenda nderteses dhe jashte saj ne perimetrin rrethues te siperfaqes totale. Ofrohet ne shitje bashke me token dhe ndertesen dhe e gjithe siperfaqja totale shkon 13360 m2. Eshte nje biznes i ngritur dhe shitet totalisht sic eshte ne kushtet aktuale.Nje pjese e nderteses ka 1-kuzhine -restorant,1 salle per garderobe,2 tualete dhe disa zyra per funksione te ndryshme. Ideale per logjistike, trajtim/ruajtje te mallrave dhe ka hapesira te medha manovrimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje.Per cdo informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA KAPANON NE SHKALLNUR JEPET ME QIRA KAPANON NE SHKALLNUR

rent

1210 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA KAPANON NE SHKALLNUR

Ofrojme per qira nje kapanon me siperfaqe prej 1210m2 me nje lartesi 12 m. Disponon sistem kapote te mbuluar per ngarkim dhe shkarkim dhe ka tre dyer kryesore per hyrjen e trajlerave ose makinerive sipas natyres se biznesit. Eshte e ndertuar ne vitin 2008 me standartet IPE,ka nje hidrant nentokesor dhe nje hidrant siperfaqsor. I eshte bere nje studim urbanistik i shkelqyer dhe kanalet kulluese ndodhen si brenda nderteses ashtu dhe jashte saj ne perimetrin rrethues te siperfaqes totale. Nje pjese e nderteses ka 1-kuzhine -restorant,1 salle per garderobe,2 tualete dhe 1 zyre ne funksion te finances apo zyres se pergjegjesit te aktivitetit.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per qira. Per cdo informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET VILE 3-KATESHE PRANE STADIUMIT SHITET VILE 3-KATESHE PRANE STADIUMIT

455 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

SHITET VILE 3-KATESHE PRANE STADIUMIT

Shitet vilë ekskluzive prestigjioze e ndërtuar ne vitin 2015, me punime bashkekohore. Ka nje siperfaqe totale prej 455 m2 e cila ndahet ne siperfaqe trualli 133 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 116m2. Kati i pare dhe i dyte perbehen nga siperfaqe prej 116 m2 secili dhe kati i trete 119 m2.Te treja katet perbehen nga hyrje ku ndodhen soggiorno bashke me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma e gjumit e femijeve dhe nje ballkon. Ndertesa ka kapacitet per kater kate por aktualisht disponon vetem tre kate. Te gjitha hapesirat e viles ofrojne ndricim natyral. Gjithashtu duhet të theksohen shkallët prej mermeri me parmakun e hekurt, të gjithë elementët që e bëjnë këtë vilë një banese vertete per tu vleresuar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

235,000 €
SHITET TOKE  NE SPITALLE SHITET TOKE  NE SPITALLE

sale

12000 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE NE SPITALLE

Toke me siperfaqe prej 12000m2 shitet ne zonen e Spitalles.Eshte afer rruges kryesore.I pershtatshem per kapanone.Trualli disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Eshte e gateshme per shitje.Per me shume informacion kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET TRUALL NE CURRILA SHITET TRUALL NE CURRILA

sale

483 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TRUALL NE CURRILA

Shitet truall me siperfaqe 483 m2 ne vijen e pare bregdetare ne zonen e Currilave. Eshte ne rruge kryesore dhe me mundesi shume te mira per te ndertuar nje biznes. Trualli disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET VILE 2-KATESHE NE SPITALLE SHITET VILE 2-KATESHE NE SPITALLE

sale

170 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET VILE 2-KATESHE NE SPITALLE

Shitet vila ne Spitalle me nje siperfaqe trualli 170 m2 dhe siperfaqe ndertimi 81m2. Vila eshte e organizuar ne 2 kate ku secili kat eshte i organizuar ne sallonin e hyrjes kryesore dhe ndahet ne 1-dhome matrimoniale,1-kuzhine,1-soggiorno dhe 1- tualet. Punimet ne vile jane nder me cilesoret dhe te gjitha dhomat jane te mobiluara. Vila eshte e rrethuar me lulishte e cila i jep nje pamje me te bukur.Vila disponon certifikate pronesie dhe eshte e gatshme per shitje.