Ledi Joanidhi

Ledi Joanidhi
Ledi Joanidhi

Realtor

+355672049900

Na Kontaktoni

Per qira , Kapanon ne Kombinat Per qira , Kapanon ne Kombinat

rent

600 m2

Dhoma Gjumi

4 Tualet

Per qira , Kapanon ne Kombinat

Kapanoni është i pozicionuar në Kombinat, te ish Fabrika e Qelqit . Informacion mbi kapanonin: • Sipërfaqja e kapanonit: 1100 m2 truall, 600 m2 ndërtim të brendshëm dhe 200 m2 hapësirë e jashtme. Kapanoni disponon: • 4 Tualete të brendshme • I investuar • Sistem zjarrfikës • Pozicion gjeografik i favorshëm • Buzë rruge • Kubaturë e rregullt • 11 m i lartë • I mundur të organizohet në 2 kate: 5m lartësi për katin e parë, 6 metra për katin e 2 • Instalime trefazor • Dyer antipanik • Ashensor industrial • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Bllok, Jepet me Qira Super Apartament Bllok, Jepet me Qira Super Apartament

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Bllok, Jepet me Qira Super Apartament

Bllok, Jepet me Qira Super Apartament. Apartament me nje siperfaqe 100m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Jepet me qira totalisht i arreduar ne menyre cilesore. Cmimi: 500 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355672049900

Vasil Shanto , shitet ambient komercial Vasil Shanto , shitet ambient komercial

sale

34 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Vasil Shanto , shitet ambient komercial

Vasil Shanto ,shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati ekzistues . Ambienti ndodhet buze rruges kryesore ka siperfaqje 34m2 . Per me shume info kontaktoni 0672049900

Tek Sky Tower, jepet me qira ambient per zyra Tek Sky Tower, jepet me qira ambient per zyra

200 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Sky Tower, jepet me qira ambient per zyra

Bllok, Sky Tower, Jepet me Qira Ambjent per Zyra. Ambjent me nje siperfaqe 200m2, ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri cilesor. Organizohet nga 7 Hapsira, 2 tualet dhe 2 ballkone. Orientimi Lindje - Perendim. Jepet bosh, i pershtatshem per zyra. Vjen bashke me nje post parkimi te perfshire ne cmim. Cmimi: 3000euro / Muaj, Bashke me Taksa te perfshira. Per me shume informacion: +355672049900

3,000 €
Bllok, Rrg. Perlat Rexhepi, Jepet me Qira Apartament 2+1 Bllok, Rrg. Perlat Rexhepi, Jepet me Qira Apartament 2+1

rent

107 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Bllok, Rrg. Perlat Rexhepi, Jepet me Qira Apartament 2+1

Bllok, Rrg. Perlat Rexhepi, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 115m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi Lindje. Jepet me Qira totalisht i arreduar ne menyre moderne, i pabanuar me pare. Vjen bashke me nje post parkimi te perfshire ne cmim. Cmimi: 1500 Euro / Muaj, bashke me taksa. Per me shume informacion: +355672049900

1,500 €
Bllok, Rrg. Perlat Rexhepi, Jepet me Qira Ambjent per Zyra Bllok, Rrg. Perlat Rexhepi, Jepet me Qira Ambjent per Zyra

rent

125 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Bllok, Rrg. Perlat Rexhepi, Jepet me Qira Ambjent per Zyra

Bllok, Rrg. Perlat Rexhepi, Jepet me Qira Ambjent per Zyra. Ambjent me nje siperfaqe 137m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri cilesor. Organizohet nga 3 Hapsira, 1 tualet dhe 2 ballkone. Orientimi Lindje - Perendim. Jepet bosh, i pershtatshem per zyra. Vjen bashke me nje post parkimi te perfshire ne cmim. Cmimi: 1400 Euro / Muaj, Bashke me Taksa te perfshira. Per me shume informacion: +355672049900

1,400 €
Kompleksi "Square 21", Shitet Apartament 2+1 Kompleksi "Square 21", Shitet Apartament 2+1

sale

107.5 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Kompleksi "Square 21", Shitet Apartament 2+1

Kompleksi "Square 21", Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 124.7m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. "Square21" ofron një koncept modern te jetesës dhe një komunitet të përkryer banimi. Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, fasada të ventiluara, sistem ngrohje/ftohje dhe hidraulik te markave me te mira, termoizolim, izolim akustik në brendësi të apartamenteve dhe hapësira të gjelbëruara. Cmimi: 980 Euro / m2. Per me shume informacion: +355672049900

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko , Shitet Apartament 2+1 . Tek Kompleksi Fiori Di Bosko , Shitet Apartament 2+1 .

sale

84 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Kompleksi Fiori Di Bosko , Shitet Apartament 2+1 .

Ne Rrugen Don Bosko, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 94m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Cmimi: 830Euro / m2. Orientimi Lindje. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne numrin e telefonit: +355672049900

Bllok, Rruga Brigada e VIII, Jepet me Qira Ambjent per Zyre Bllok, Rruga Brigada e VIII, Jepet me Qira Ambjent per Zyre

rent

40 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Bllok, Rruga Brigada e VIII, Jepet me Qira Ambjent per Zyre

Bllok, Rruga Brigada e VIII, Jepet me Qira Ambjent per Zyre. Ambjent me nje siperfaqe 40m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga 2 hapsira dhe 1 tualet. Jepet me Qira i pershtatshem per zyre, pjeserisht i mobiluar. Cmimi: 320 Euro / Muaj, Neto. Per me shume informacion: +355672049900

Tek Ambasador 3, Jepet me Qira Apartament 2+1 Tek Ambasador 3, Jepet me Qira Apartament 2+1

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Ambasador 3, Jepet me Qira Apartament 2+1

Tek Ambasador 3, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 110m2, ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Jepet totalisht i mobiluar ne menyre cilesore. Apartamenti vjen bashke me nje garazh, me cmimin 100 euro. Cmimi: 1100 Euro / Muaj. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni agjentin Viktor ne nr.: +355672049900

Tek liqeni i Tiranes , jepet me qira apartament 3+1+Garazh Tek liqeni i Tiranes , jepet me qira apartament 3+1+Garazh

rent

140 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

Tek liqeni i Tiranes , jepet me qira apartament 3+1+Garazh

Tek Liqeni i Tiranes , Jepet me Qira Apartament 3+1 + Garazh. Apartament me nje siperfaqe 189m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni me guzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete. Jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre cilesore, i pa banuar me pare. Cmimi - 950Euro / Muaj perfshire dhe taksat. Apartament vjen bashke nje post parkimi personal. Per me shume informacion kontaktoni - +355672049900

Bllok, Rr. Brigada e VIII, Jepet me Qira Apartament 2+1 Bllok, Rr. Brigada e VIII, Jepet me Qira Apartament 2+1

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Bllok, Rr. Brigada e VIII, Jepet me Qira Apartament 2+1

Bllok, Rr. Brigada e VIII, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 120m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri eshte me ajrosje natyrale, dhe 1 ballkon. Aparatmenti jepet me qira totalisht i arreduar ne menyre moderne. Cmimi: 500 Euro / Muaj. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni: +355672049900