Stela Prifti

Stela Prifti
Stela Prifti

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

355692037472

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE CURRILA! JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE CURRILA!

rent

88 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE CURRILA!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 88 m2 dhe eshte pjese e nje pallati te ri te mirembajtur me ashensor ne zonen e Currilave. Organizohet ne dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, tualeti dhe tre ballkone. Pamja nga deti qe ofrohet nga dhoma e ndenjes dhe nga dhoma e gjumit eshte e mrekullueshme. Mobilimi i apartamentit eshte i nje niveli te larte dhe ofron te gjitha komfortet e nevojshme per nje jete sa me komode. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kërkesës
SHITET APARTAMENT 2+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES! SHITET APARTAMENT 2+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES!

sale

78 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 78 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me administrim. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dhe nje tualet . Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit qe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET GARSONIERE NE SHKEMB TE KAVAJES SHITET GARSONIERE NE SHKEMB TE KAVAJES

sale

28 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET GARSONIERE NE SHKEMB TE KAVAJES

Garsonieria ka nje siperfaqe prej 28m2. Organizohet ne nje dhome se bashku me kendin e kuzhines, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert banim te nje pallati te mirembajtur. Garsonieria eshte shume prane detit dhe eshte mjaft i pershtatshem per nje jetese sa me komode ne nje nga zonat me te qeta te kesaj vije bregdetare. Gezon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

25,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES!

sale

61 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 61.1 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri , me ashensor. Organizohet ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Punimet e pallatit duke filluar nga ashensori jane te mire infrastrukturuara me cilsesine me te larta. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, i cili ofron te gjitha fasilitetet. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

60,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES!

sale

58 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te mirembajtur. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi dhe nje tualet . Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit qe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

34,000 €
SHITET GARSIONERE NE QERRET SHITET GARSIONERE NE QERRET

sale

52 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET GARSIONERE NE QERRET

Garsonieria ka nje siperfaqe te brendeshme prej 45 m2 dhe siperfaqe totale prej 52m2.Organizohet ne nje dhome se bashku me kendin e kuzhines, nje tualet dhe nje ballkon ne katin e dyte banim te nje pallati 6-katesh. Godina ne te cilen ndodhet garsonieria eshte drejt perfundimit dhe ploteson te gjitha standartet e kerkuara bashke me facilitetet.Garsonieria eshte shume prane detit dhe eshte mjaft i pershtatshem per nje jetese sa me komode ne nje nga zonat me te qeta dhe gjelberuara te kesaj vije bregdetare. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

46,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET! SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

sale

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET!

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendeshme prej 52 m2 dhe siperfaqe totale prej 60m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Godina ne te cilen ndodhet apartamenti eshte drejt perfundimit dhe ploteson te gjitha standartet e kerkuara bashke me facilitetet. Apartamenti eshte shume prane detit ne katin e peste te nje pallati 6-katesh me ashensor.Zona eshte mjaft e pershtatshme per nje jetese sa me komode dhe te qete. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

53,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI ROBIT! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI ROBIT!

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI ROBIT!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 97 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati 4- katesh, te mirembajtur. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara sidomos gjate sezonit veror. Gjithashtu ofrohet mundesia e jeteses ne 12 muaj te vitit.Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

57,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI ROBIT! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI ROBIT!

sale

92 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI ROBIT!

Shitet apartament me nje siperfaqe 92 m2 ne katin 1 tek Mali i Robit. Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines,dy dhoma gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet nje nder zonat me te qeta e rrethuar me gjelberim dhe shume prane detit,duke ofruar nje ambient shume te rehatshem dhe komod per pushimet tuaja. Gjithashtu ofrohet mundesia e jeteses ne 12 muaj te vitit. Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.

57,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mirembajtur, me ashensor. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara, prane detit. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

45,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT  1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES JEPET ME QIRA APARTAMENT  1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES

rent

69 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 69.2 m2 dhe ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te mirembajtur ,me ashensor. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje te plote nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar ne kushte bashkekohore , me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara per nje jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

500 €
JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE VOLLGA JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE VOLLGA

rent

105 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE VOLLGA

Jepet me qira apartament ne Vollga me siperfaqe totale 105m2. Ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me administrim dhe ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore, me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

450 €