Stela Prifti

Stela Prifti
Stela Prifti

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037472

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI ROBIT! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI ROBIT!

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI ROBIT!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 97 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati 4- katesh, te mirembajtur. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara sidomos gjate sezonit veror. Gjithashtu ofrohet mundesia e jeteses ne 12 muaj te vitit.Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI ROBIT! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI ROBIT!

sale

92 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MALI ROBIT!

Shitet apartament me nje siperfaqe 92 m2 ne katin 1 tek Mali i Robit. Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines,dy dhoma gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet nje nder zonat me te qeta e rrethuar me gjelberim dhe shume prane detit,duke ofruar nje ambient shume te rehatshem dhe komod per pushimet tuaja. Gjithashtu ofrohet mundesia e jeteses ne 12 muaj te vitit. Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mirembajtur, me ashensor. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara, prane detit. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT  1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES JEPET ME QIRA APARTAMENT  1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES

rent

69 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 69.2 m2 dhe ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te mirembajtur ,me ashensor. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje te plote nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar ne kushte bashkekohore , me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara per nje jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE VOLLGA JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE VOLLGA

rent

105 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 NE VOLLGA

Jepet me qira apartament ne Vollga me siperfaqe totale 105m2. Ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me administrim dhe ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore, me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES

rent

67 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 67.25 m2 dhe ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te mirembajtur ,me ashensor. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara per nje jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 5 JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 5

rent

140 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 5

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 140m2 . Organizohet ne nje siperfaqe open space , nje dhome e vecuar dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme . Disponon dokumentacion te rregull hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES

sale

48.5 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 48.5 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mirembajtur. Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne kushte bashkekohore . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara, shume prane detit. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHKEMB TE KAVAJES SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHKEMB TE KAVAJES

sale

74 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHKEMB TE KAVAJES

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 74.15 m2 . Ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera te bregdetit ne rruge kryesore. Ambienti eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e biznesit dhe fale zones se favorshme ofron shume facilitete. Disponon certifikate me pronesi te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE SHKEMB TE KAVAJES SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE SHKEMB TE KAVAJES

sale

78 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE SHKEMB TE KAVAJES

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 78.15 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri , me ashensor. Organizohet ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Punimet e pallatit duke filluar nga ashensori jane te mire infrastrukturuara me cilsesine me te larta. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, i cili ofron te gjitha fasilitetet. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET VILE 2-KATESHE NE SUKTH, DURRES ! SHITET VILE 2-KATESHE NE SUKTH, DURRES !

sale

246 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET VILE 2-KATESHE NE SUKTH, DURRES !

Vila ndodhet ne Sukth. Organizohet nga dy kate.Ne katin e pare organizohet me nje ambient biznesi (market) ne te cilen aktualisht shfrytezohet si aktivitet, ne pjesen mbrapa te viles mund te themi se eshte nje form apartamenti me tipologji 1+1 ku mund te shfrytezohet per ta dhene me qira. Kati i dyte eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje kuzhine e vecuar dhe nje tualet me ajrsoje natyrale. Vila ka themele ndertimi te tilla per tu ngritur dhe nje kate ndertimi me shume.Gjithashtu ka nje siperfaqe te konsiderushme oborri. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

230,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAGJEN 5 SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAGJEN 5

sale

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAGJEN 5

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me ajrosje natyrale . Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.