Stela Prifti

Stela Prifti
Stela Prifti

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

355692037472

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES ! SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES !

sale

52 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 52 m2 dhe ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te mirembajtur . Eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i sapo mobiluar . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te frekuentuara per nje jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT  2+1 TEK PISHAT E BUTA ! SHITET APARTAMENT  2+1 TEK PISHAT E BUTA !

sale

110 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PISHAT E BUTA !

Shitet apartament me nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 dhe nje siperfaqe totale prej 110m2 ne katin e katert banim te nje pallati te ri me ashensor tek pishat e buta. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines ,dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte e pozicionuar ne nje zone te qete dhe shume prane plazhit qe ofron nje ambient shume te rehatshem dhe komod per pushimet tuaja. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron shumellojshmeri sherbimesh, si hoteleri, restorante, markete etj. Gjithashtu ofrohet mundesia e jeteses ne 12 muaj te vitit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

72,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1  ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH ! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1  ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH !

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 95 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon qe ben te mundur ajrosjen natyrale te saj. Apartamenti ka nje pamje te mrekullueshme nga deti e cila te jep mundesine e nje relaksi dhe qetesie. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM ! SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM !

sale

58 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM !

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 58m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 49.36 m2 .Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mirembajtur. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon . Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per inevestim dhe pushime qe ofron edhe akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

40,000 €
SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 18 ! SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 18 !

sale

103 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN 18 !

Shitet ambient biznesi ne lagjen 18 . Ambienti ka nje siperfaqe prej 103 m2. Aktualisht eshte ne shfrytezim si servis makinash. Eshte i organizuar ne nje hapesire open space dhe nje tualet. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITEN NJESI SHERBIMI NE MALIN E ROBIT ! SHITEN NJESI SHERBIMI NE MALIN E ROBIT !

sale

274 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITEN NJESI SHERBIMI NE MALIN E ROBIT !

Shiten dy njesi sherbimi ne kati e pare te nje ndertese 5- kateshe,ne ndertim ne zonen e Malit te Robit.Njeri nga ambientet ka nje siperfaqe totale prej 274.3 m2 dhe tjetri prej 244.2 m2. Ndodhen ne nje nga zonat me te pelqyera te bregdetit ne rruge kryesore. Ambientet jane te pershtatshem per te gjitha llojet e biznesit dhe fale zones se favorshme ofrojne shume facilitete. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kërkesës
SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE MALIN E ROBIT ! SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE MALIN E ROBIT !

sale

83 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE MALIN E ROBIT !

Shiten apartamente ne nje ndertim te ri 5-katesh me siperfaqe te ndryshme dhe me tipologji 2+1. Ne vere, kjo zone frekuentohet nga mijera turiste si dhe ofron mundesine e dhenies me qira te apartamentit gjate kesaj stine .Ndertesa ndodhet shume prane detit . Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Cmimi sipas kërkesës
SHITEN APARTAMENTE 1+1 NE MALIN E ROBIT ! SHITEN APARTAMENTE 1+1 NE MALIN E ROBIT !

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITEN APARTAMENTE 1+1 NE MALIN E ROBIT !

Shiten apartamente ne nje ndertim te ri 5-katesh me siperfaqe te ndryshme dhe me tipologji 1+1. Ne vere, kjo zone frekuentohet nga mijera turiste si dhe ofron mundesine e dhenies me qira te apartamentit gjate kesaj stine .Ndertesa ndodhet shume prane detit . Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Cmimi sipas kërkesës
SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT ! SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT !

sale

74 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT !

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 65 m2 dhe siperfaqe totale 74 m2 .Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe me administrim. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i arreduar deri ne detaje per nje jete sa me komode. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit qe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT ! JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT !

rent

74 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT !

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 65 m2 dhe siperfaqe totale 74 m2 .Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe me administrim. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i arreduar deri ne detaje per nje jete sa me komode. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit qe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE ISH URT ! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE ISH URT !

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE ISH URT !

Jepet me qira ambient biznesi ne lagjen 17. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe eshte i ndare ne 3 hapesira dhe nje tualet. Eshte i investuar se fundmi dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni

JEPET ME QIRA VILA 2- KATESHE NE SHKOZET ! JEPET ME QIRA VILA 2- KATESHE NE SHKOZET !

rent

350 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA VILA 2- KATESHE NE SHKOZET !

Vila ndodhet ne zonen e Shkozetit, e pozicionuar ne nje vend te qete dhe te pershtatshem per banim. Posedon nje siperfaqe totale prej 350 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 130 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 kate, ku kati i pare organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines , nje tualet dhe verande, kati i dyte perfshin tre dhoma gjumi te gjitha me nje ballkon dhe nje tualet. Vila eshte e pajisur me panele diellore dhe eshte e rrethuar me oborr dhe peme dekorative, gjithashtu ofron dhe post parkimi. Vila eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.