Sidrit Carciu

Sidrit Carciu
Sidrit Carciu

Realtor

+355674052735

Na Kontaktoni

Prane Liceut Artistik Jepet Dupleks me Qira Prane Liceut Artistik Jepet Dupleks me Qira

rent

124 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Prane Liceut Artistik Jepet Dupleks me Qira

ne Rrugen e Elbasanit, prane Liceut Artistik jepet duplex me qira. Duplexi ndodhet ne kati n e tre dhe te katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 124 m2 dhe eshte i organizuar si me poshte: dhome ndenje, kuzhine me vete, tre dhoma gjumi dhe dy tualete me dritare. Duplexi eshte totalisht i mobiluar. Ne cmim nuk jane te pershire taksat. Per me shume info kontaktoni Sidritin ne nr 0674052735.

Jepet me qira Apartament 2+1+2 per banim ose zyre, tek Myslym Shyri. Jepet me qira Apartament 2+1+2 per banim ose zyre, tek Myslym Shyri.

rent

106 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet me qira Apartament 2+1+2 per banim ose zyre, tek Myslym Shyri.

Jepet me qira Apartament 2+1+2 per banim ose zyre, tek Myslym Shyri prane ish Adidas. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri dhe shume cilesor. Vendodhja e ben shume te deshirueshem si per banim edhe per zyre. Organizohet ne nje sallon me aneks gatimi te vecuar dhe me dalje ne ballkon. Dy dhoma gjumi, njera dhome me dalje ne ballkon. Si dhe dy tualete me dritare. apartamenti eshte i shtruar me parket edhe ka dy kondicionere. Mobilimi mundesohet nga pronari. Per me shume info kontaktoni nr : 0674052735

Jepet me qira zyre 2+1 tek rr. Durresit. Jepet me qira zyre 2+1 tek rr. Durresit.

rent

98 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me qira zyre 2+1 tek rr. Durresit.

Jepet me qira zyre 2+1tek rruga e Durresit dhe kryqezimit me rr. Fortuzi. Apartamenti me nje siperfaqe 107m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues buze rruge edhe dritaret kane pamje nga rruga, qe te mundesojne per drite edhe vizibilitet per publicitet. Punimet ne apartament jane shume te mira. Organizohet nga dy dhoma, nje sallon, nje tualet edhe nje ballkon. I pershtatshem per biznes. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni : +355674052735

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberish. Shitet Apartament 2+1 ne Yzberish.

sale

79 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberish.

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberish, prane karburant Gega. Apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi, dy dhoma gjumi me hapesire dhe nje tualet. Disponon Certifikat Pronesie. Per me shume informacion Ju lutemi, na kontaktoni ne nr: 0674052735

Ish ekspozita, ambjent zyre me qira Ish ekspozita, ambjent zyre me qira

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Ish ekspozita, ambjent zyre me qira

Prane ish ekspozites jepet me qira ambjent per zyra. I organizuar ne 3 ambjente dhe nje tualet, i pershtatshem per zyre, klinike, laborator etj. Cmimi: 400 euro / muaj

Shitet Biznesi ne Vizion +. Shitet Biznesi ne Vizion +.

sale

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Biznesi ne Vizion +.

Shitet Biznesi ne Vizion+, Don Bosko. Biznesi ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zone, me nje klientele te rregullt nder vite ( xhiro ditore 35.000 leke). Punimet jane shume cilesore si ne brendesi te ambjentit edhe ne verande. Siperfaqja e brendshme 70 m2 edhe veranda 150m2. Per me shume info Ju lutemi na kontaktoni ne nr : 0674052735.

Jepet me qera Apartament 2+1+2 ne Don Bosko, afer Vizion+. Jepet me qera Apartament 2+1+2 ne Don Bosko, afer Vizion+.

rent

114 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet me qera Apartament 2+1+2 ne Don Bosko, afer Vizion+.

Jepet me qera Apartament 2+1+2 ne Don Bosko, afer Vizion +. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri afer rruges kryesore. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi te perbashket me dalje ne ballkon, nje korridore i gjate qe ben shperndarjen e dy dhomave dhe dy tualeteve. Per me shume info Ju lutemi na kontaktoni ne nr 0674052735

Jepet  me qira 1+1 per zyre. Jepet  me qira 1+1 per zyre.

rent

50 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me qira 1+1 per zyre.

Jepet me qira 1+1, i pershtatur per zyre. Kati 0, 50m2, dritaret nga rruga. Vendodhja tek pallatet Agimi, prane Someg. Cmimi eshte i diskutueshem. Per nje vizite ne prone, kontaktoni Sidritin +355674052735

Yzberish, Shitet ambjent biznesi dupleks. Yzberish, Shitet ambjent biznesi dupleks.

sale

467 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Yzberish, Shitet ambjent biznesi dupleks.

Shitet ambjent biznesi dupleks ne Yzberish. Ambjenti ndodhet buze rruge. Kati i pare eshte 250 m2 dhe kati i dyte 217 m2. I pajisur me vetrata xhami ne te dyja katet dhe linje tre fazore. Vendodhja e ben te mundur per tu perdor si call center, super market, palester, klinike, show room, etj.. Disponon Certifikat Pronesie. Per me shume informacion Ju lutemi na kontaktoni ne nr : 0674052735

373,600 €
Ne Rr. Kongresi Manastirit, prane Oxhakut, Shitet Apartament 2+1 Ne Rr. Kongresi Manastirit, prane Oxhakut, Shitet Apartament 2+1

sale

92 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Ne Rr. Kongresi Manastirit, prane Oxhakut, Shitet Apartament 2+1

Ne Rr. Kongresi Manastirit, prane Oxhakut, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 104m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, dhe 2 tualete. Apartamenti ka nje mobilim modern, i shtruar me parket, elektroshtepiake cilesore. Shitet i mobiluar dhe i pa mobiluar, me certifikate pronesie. Cmimi: 85000 Euro. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni agjentin Sidrit ne nr: +355674052735

85,000 €
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1 Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1

sale

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 80m2, ndodhet ne katin e 5-te, jo te fundit, te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar ne menyre cilesore. I pershtatshem edhe per zyra, fale pozicionit favorizues qe disponon. Cmimi: 85000 Euro. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni agjentin Sidrit ne nr.: +355674052735

Ne Qender, Jepet me Qira Ambjent Biznesi. Ne Qender, Jepet me Qira Ambjent Biznesi.

rent

45 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Qender, Jepet me Qira Ambjent Biznesi.

Ne Qender, Jepet me Qira Ambjent Biznesi. Ambjent me nje siperfaqe 45m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga 2 ambjente dhe 1 tualet. Ambjenti eshte pjeserisht i mobiluar per zyra, i shtruar totalisht ne parket. Ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar. Cmimi: 300 Euro / muaj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni, Sidrit Carciu ne numrin +355674052735