Sidrit Carciu

Sidrit Carciu
Sidrit Carciu

Realtor

+355674052735

Na Kontaktoni

Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

rent

126 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Rruga E Elbasanit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Tek Rruga e Elbasanit jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet si meposhte:sallon me ambient gatimi, 2 dhoma, tualet, 2 ballkone. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket. Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Veri-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashem kontaktoni tani Sidritin ne numrin +355674052735.

Tek Shkolla Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1. Tek Shkolla Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1.

sale

66 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Shkolla Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1.

Tek Shkolla Vasil Shanto, shitet apartament 1+1 ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne korridor shperndares qe kalon ne sallon me ambient gatimi, dhome cifti, tualet, ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni Sidritin ne numrin +355674052735.

Tek Rruga Pjeter Budi, Jepet  Vile Me Qira. Tek Rruga Pjeter Budi, Jepet  Vile Me Qira.

rent

90 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rruga Pjeter Budi, Jepet Vile Me Qira.

Tek Rruga Pjeter Budi jepet vile me qira. Vila eshte 2 kateshe, secili nga katet eshte 90 m2 dhe organizohet ne katin e pare me sallon me aneks gatimi te vecuare me dalje ne ballkon, tualet, kati i dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi, dy prej te cilave me dalje ne ballkon edhe nje tualet. Vila ka edhe nje verande edhe bodrum. Vila eshte teresishte e mobiluar dhe kondicioner ne cdo dhome, zona ne te cilen ndodhet ofrone qetesine dhe te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Disponon edhe nje post parkimi. Cmimi 1000€ /muaj. Per me shume informacion kontaktoni Sidritin ne numrin +355674052735.

Tek Komuna E Parisit, Jepet Vile Me Qira Tek Komuna E Parisit, Jepet Vile Me Qira

rent

250 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Komuna E Parisit, Jepet Vile Me Qira

Tek Komuna e Parisit jepet Vile me qira. Vila organizohet ne katin 0 me sallon te bollshem me aneks gatimi te perbashket, dhome gjumi, tualet. Ne katin e pare organizohet nga 3 dhoma ku secila eshte e paisur me kondicioner, tuale, ballkon, disponon dhe nje bodrum. Vila ka hapsire per 3 poste parkimi. Vendndodhja e prones eshte e preferueshme si per banim ashtu edhe per biznes Per me shume informacion kontaktoni tani Sidritin ne numrin +355674052735.

Jepet me qira Bar tek Stadiumi Qemal Stafa. Jepet me qira Bar tek Stadiumi Qemal Stafa.

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me qira Bar tek Stadiumi Qemal Stafa.

Jepet me qira Bar tek stadiumi Qemal Stafa. Ambjenti ndodhet ne nje zone te preferueshme per biznes. Per me shume info mund te kontaktoni ne numrin : 0674052735

Shitet Apartament  1+1 ne Yzberish. Shitet Apartament  1+1 ne Yzberish.

sale

63 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 ne Yzberish.

Shitet Apartament 1+1 ne Yzberish. Apartamenti ndoshet ne katin e dyte te nje pallati shume cilesor ne zone. Organizohet ne nje sallon me aneks gatimi te perbashket edhe me dalje ne ballkon qe eshte goxha i bollshem. Dhome gjumi edhe nje tualet. Apartamenti ka nje investim shume te mire, me elektroshtepiake cilesore, me triple xham edhe grila persiane, nje depozite uji 500 litra. Orjentohet nga Jug-Perendimi. Disponon Certifikat Pronesie. Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0674052735

Jepet me qira super Apartament 3+2+ garazh tek ETC. Jepet me qira super Apartament 3+2+ garazh tek ETC.

rent

190 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet me qira super Apartament 3+2+ garazh tek ETC.

Jepet me qira apartament 3+2+ garazh tek ETC. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane, ne te cile vendodhja e ben shume te preferueshme per te jetuar. Organizohet nga nje sallon me shume hapsire edhe me dalje ne ballkon. Aneksi i gatimit eshte i vecuar. Disponon tre dhoma gjumi. Dy tualete me dritare. Apartamenti eshte i investuar ne punime shume cilesore, si parketi, elektorshtepiaket, sistemi qendror kondicionimi,sistem sigurie. Gjithashtu disponon edhe nje garazh te perfshire ne cmim. Per me shume informacion kontakto ne numrin : 0674052735

Apartament per qira 2+1+2+ garazh tek 9-kateshet. Apartament per qira 2+1+2+ garazh tek 9-kateshet.

rent

98 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Apartament per qira 2+1+2+ garazh tek 9-kateshet.

Apartament per qira 2+1+2+ garazh tek 9- Kateshet. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri me punime cilesore. Organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete edhe nje ballkon. Vendodhja e ben te preferueshme per te jetuar. Sebashku me apartamentin eshte edhe nje garazh i mbyllur. Per me shume informacion mund te telefononi ne nr : 0674052735

Prane Liceut Artistik Jepet Dupleks me Qira Prane Liceut Artistik Jepet Dupleks me Qira

rent

124 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Prane Liceut Artistik Jepet Dupleks me Qira

ne Rrugen e Elbasanit, prane Liceut Artistik jepet duplex me qira. Duplexi ndodhet ne kati n e tre dhe te katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ai ka nje siperfaqe te brendshme prej 124 m2 dhe eshte i organizuar si me poshte: dhome ndenje, kuzhine me vete, tre dhoma gjumi dhe dy tualete me dritare. Duplexi eshte totalisht i mobiluar. Ne cmim nuk jane te pershire taksat. Per me shume info kontaktoni Sidritin ne nr 0674052735.

Jepet me qira Apartament 2+1+2 per banim ose zyre, tek Myslym Shyri. Jepet me qira Apartament 2+1+2 per banim ose zyre, tek Myslym Shyri.

rent

106 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet me qira Apartament 2+1+2 per banim ose zyre, tek Myslym Shyri.

Jepet me qira Apartament 2+1+2 per banim ose zyre, tek Myslym Shyri prane ish Adidas. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri dhe shume cilesor. Vendodhja e ben shume te deshirueshem si per banim edhe per zyre. Organizohet ne nje sallon me aneks gatimi te vecuar dhe me dalje ne ballkon. Dy dhoma gjumi, njera dhome me dalje ne ballkon. Si dhe dy tualete me dritare. apartamenti eshte i shtruar me parket edhe ka dy kondicionere. Mobilimi mundesohet nga pronari. Per me shume info kontaktoni nr : 0674052735

Jepet me qira zyre 2+1 tek rr. Durresit. Jepet me qira zyre 2+1 tek rr. Durresit.

rent

98 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me qira zyre 2+1 tek rr. Durresit.

Jepet me qira zyre 2+1tek rruga e Durresit dhe kryqezimit me rr. Fortuzi. Apartamenti me nje siperfaqe 107m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues buze rruge edhe dritaret kane pamje nga rruga, qe te mundesojne per drite edhe vizibilitet per publicitet. Punimet ne apartament jane shume te mira. Organizohet nga dy dhoma, nje sallon, nje tualet edhe nje ballkon. I pershtatshem per biznes. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni : +355674052735

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberish. Shitet Apartament 2+1 ne Yzberish.

sale

79 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberish.

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberish, prane karburant Gega. Apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi, dy dhoma gjumi me hapesire dhe nje tualet. Disponon Certifikat Pronesie. Per me shume informacion Ju lutemi, na kontaktoni ne nr: 0674052735