Roana Shehu

Roana Shehu
Roana Shehu

Realtor

+355675088806

Na Kontaktoni

Bllok, Jepet me Qira Apartament 2+1 Bllok, Jepet me Qira Apartament 2+1

rent

116 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Bllok, Jepet me Qira Apartament 2+1

Bllok, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe totale 124.4m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri cilesor, buze rruge. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Jepet totalisht i arreduar ne menyre moderne. Cmimi: 750 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355698151689

Kodra e Diellit, Shitet Apartament  2+1 Kodra e Diellit, Shitet Apartament  2+1

sale

99 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1

Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 99m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartament Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 78000 Euro. Per me shume informacion: +355698151689

Ambjent është i pozicionuar ne Sarande Ambjent është i pozicionuar ne Sarande

rent

400 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Ambjent është i pozicionuar ne Sarande

Ambjent është i pozicionuar ne Sarande Informacion: •Ndërtim i ri • Kati 0 Sipërfaqja: 400 m2 • Dokumentacioni: Me certifiktë Pronësie Cmimi: 5000 Euro / Muaj Per me shume informacion: +355 69 815 1689

5,000 €
Mullet, Shitet Toke Truall Mullet, Shitet Toke Truall

sale

1000 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Mullet, Shitet Toke Truall

Mullet, Shitet Toke Truall. Toka eshte me siperfaqe 1000m2, dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Cmimi: 100.000 Euro. Per me shume informacion: +355 69 815 1689

100,000 €
Bllok, Rr. Vaso Pasha, Jepet me Qira Apartament 2+1 Bllok, Rr. Vaso Pasha, Jepet me Qira Apartament 2+1

90 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Bllok, Rr. Vaso Pasha, Jepet me Qira Apartament 2+1

Bllok, Rr. Vaso Pasha, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 90m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet me qira totalisht i arreduar ne menyre cilesore, dhe super i investuar. Cmimi: 620 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355698151689

Bllok, Jepet me Qira Ambjent per Zyra Bllok, Jepet me Qira Ambjent per Zyra

rent

145 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Bllok, Jepet me Qira Ambjent per Zyra

Bllok, Jepet me Qira Ambjent per Zyra. Ambjent me nje siperfaqe 145m2, ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga 2 hapsira, 1 depo, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ne cmim jane te perfshira taksat dhe mirembajtja. Cmimi: 1740 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355698151689

1,740 €
Bllok, Prane LSI, Jepet me Qira Apartament  2+1 Bllok, Prane LSI, Jepet me Qira Apartament  2+1

rent

117 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Bllok, Prane LSI, Jepet me Qira Apartament 2+1

Bllok, Prane LSI, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 117m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallatit te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Jepet me Qira totalisht i arreduar ne menyre cilesore. Cmimi: 600 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355698151689