Renato Mucollari

Renato Mucollari
Renato Mucollari

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

Na Kontaktoni

Shitet Apartamenti 1+1 Ne Laprake Shitet Apartamenti 1+1 Ne Laprake

sale

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartamenti 1+1 Ne Laprake

Shitet apartament 1+1 ne laprake prane KMY. Apartamenti eshte ne katin e 4(i parafundit) dhe organizohet ne 1 Sallon + 1 Dhome Gjumi + 1 korridor +1 ballkon Ndertim parafabrikat, shitet bosh ose me mobiljet aktuale te vjetra.Me dokumente hipotekore te rregullta e rivleresuar

48,000 €
Tek Hipoteka Jepet Me Qira Zyra Tek Hipoteka Jepet Me Qira Zyra

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Hipoteka Jepet Me Qira Zyra

Jepet me qira zyra tek hipoteka me siperfaqe prej 100 m2 ku ndodhet ne katin e 1.Zyra eshte e ndare ne 3 ambiente ,te mobiluar e te shtruar me parket.Per cdo informacion kontaktoni Renaton +355 67 608 8100

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes

rent

m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga e Kavajes perballe kompleksit Deliorgjit.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti organizohet nga 1 sallon ndjenje ,1 dhome gjumi ballkon dhe 1 tualet. Per cdo informacion kontaktoni Renaton +355 67 608 8100

Shitet Apartament 1+1 Ne Laprake Shitet Apartament 1+1 Ne Laprake

sale

52.3 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 Ne Laprake

Shitet apartament 1+1 i mobiluar prane drejtorise se doganave ne laprake .Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor te perfunduar se fundmi.Siperfaqja totale eshte 52.3 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 47 m2,apartamenti organizohet ne sallon ,1 dhome gjumi ,banjo dhe nje ballkon te vogel.Ne proces hipotekimi Per cdo informacion kontaktoni Renaton +355 67 608 8100

63,000 €
Jepet Me Qera Ambienti Tek Rruga E Durresit Jepet Me Qera Ambienti Tek Rruga E Durresit

rent

69 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Jepet Me Qera Ambienti Tek Rruga E Durresit

Jepet me qera ambienti tek rruga e Durresit me siperfaqe te brendshme prej 69 m2 .Ndodhet ne katin 0 me pamje nga rruga kryesore ,organizohet ne nje salle te madhe ,nje dhome e cila mund te perdoret per zyre ose per magazine dhe nje banjo. Cmimi 725 euro /neto . Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone kontakto Renaton +355 67 608 8100

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Kristal Center Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Kristal Center

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Kristal Center

Jepet me qera apartamenti 2+1 prane Kristal Center.Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati te ri te paisur me ashensor.Ka siperfaqe prej 95 m2 , 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar.Per me shume informacion kontaktoni Renato +355 676088100

Shiten Opsione Apartamentesh 1+1 Tek Bulevardi I Ri Shiten Opsione Apartamentesh 1+1 Tek Bulevardi I Ri

sale

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shiten Opsione Apartamentesh 1+1 Tek Bulevardi I Ri

Shiten opsione apartamentesh 1+1 tek bulevardi i ri te nje pallat ne ndertim dhe me cilesine me te larte te viteve te fundit. Apartamentet kane siperfaqe totale 72,24 m2 dhe ndodhen ne kate te ndryshme.Per me shume informacion kontaktoni Renato +355 676088100

Cmimi sipas kerkeses
Shitet Apartament 1+1 Ne Astir Shitet Apartament 1+1 Ne Astir

sale

69 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir

Shitet apartamenti 1+1 prane hotel Rolandi ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te ri.Apartamenti ka siperfaqe totale prej 82,3 m2 siperfaqja e brendshme eshte 69.2 m2 ,ne proces hipotekimi,orientimi perendim. Cmimi 57 700 euro Per me shume informacion kontaktoni Renato +355 676088100

57,700 €
Jepet me Qera Apartament 1+1,Sheshi Wilson Jepet me Qera Apartament 1+1,Sheshi Wilson

rent

50 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera Apartament 1+1,Sheshi Wilson

Jepet me Qira apartament 1+1 me siperfaqe 50m2,kati 3,pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga 1 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet,1 ballkon Apartamenti ndodhet tek Sheshi Wilson afer Shkolles Petro Nini. Jepet Bosh. Per cdo informacion kontaktoni Renaton +355 67 608 8100

Shitet Ambjenti Komercial Ne Qender Te Tiranes Shitet Ambjenti Komercial Ne Qender Te Tiranes

sale

66.07 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Ambjenti Komercial Ne Qender Te Tiranes

Ne qender te Tiranes shitet ambienti me nje siperfaqe totale prej 98 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 66.07 m2 .Ambienti eshte i pershtatshem per zyra ,klinike dentare ose aktivitete te ketij lloji,ndodhet ne katin e 2-te. Cmimi 150 000 euro. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone kontakto Renaton +355 67 608 8100

150,000 €
Jepet me Qera apartament 1+1,Tregu Elektrik Jepet me Qera apartament 1+1,Tregu Elektrik

rent

50 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera apartament 1+1,Tregu Elektrik

Jepet me Qera kati 2 pjese e nje vile me siperfaqe 50 m2.Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1 aneks,1ballkon.Hyrja ndodhet ne Rrugen Mihal Grameno afer tregut elektrik.Cmimi eshte 189 euro.Per cdo informacion kontaktoni Renaton +355 67 608 8100

Jepet me Qera apartament 2+1,Bllok Jepet me Qera apartament 2+1,Bllok

rent

102 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera apartament 2+1,Bllok

Jepet me Qira apartament 2+1 me siperfaqe 102m2,kati 9,pallat i ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga 1 sallon shperndares, 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet,2 ballkon Apartamenti ndodhet tek Rruga Gjon Pali 2 siper Restorant U Mami.2 Dhomat kane pamje nga shkolla Kosova. Jepet i mobiluar. Per cdo informacion kontaktoni Renaton +355 67 608 8100