Ramazan Lika

Ramazan Lika
Ramazan Lika

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037471

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 PRANE PALACE JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 PRANE PALACE

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 PRANE PALACE

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2. Organizohet nga dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit dhe banjo. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3 kateshe,ne nje nga zonat me te mira te qytetit. Eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe i gatshem per nje jetese komode. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni.

SHITET TRUALL NE SHENAVLASH SHITET TRUALL NE SHENAVLASH

sale

11000 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TRUALL NE SHENAVLASH

Toka ka nje siperfaqe prej 11000 m2. Ndodhet prane rruges kryesore dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Gezon certifikate pronesie dhe eshte e gatshme per shitje . Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK MUZEUMI JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK MUZEUMI

rent

106 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK MUZEUMI

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi , kuzhine, banjo dhe ballkon.Eshte i mobiluar ne menyre komode dhe i gatshem per te jetuar.Ndodhet ne katin e dyte ne nje lagje te qete me hapesira parkimi.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KAZAZIT SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KAZAZIT

sale

90 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KAZAZIT

Apartamenti ndodhet te rruga Mujo Ulqinaku, ka nje siperfaqe prej 90 m2 te brendshem dhe totale prej 100 m2. Organizohet nga korridori qe lidh dhomat, dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, ne nje nga lagjet me te mira te qytetit. Eshte i mireinvestuar, i shtruar me parket te nje cilesie te larte. Gezon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 PRANE FLAGSHIP CENTRE JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 PRANE FLAGSHIP CENTRE

rent

117 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 PRANE FLAGSHIP CENTRE

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 117m2 , perbehet nga nje korridor i madh qe lidh dhomat, dhoma e ndenjes bashke me kendin e kuzhines, dy banjo (njera ne dhomen e gjumit), dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, ne katin e 2 te nje pallati 4 katesh pa ashensor. Eshte i mobiluar, komod dhe i gatshem per te jetuar. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA  APARTAMENT 2+1 TEK UJESJELLESI JEPET ME QIRA  APARTAMENT 2+1 TEK UJESJELLESI

rent

86 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK UJESJELLESI

Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e perbashket me kuzhinen, banjo dhe dy ballkone. Ka nje siperfaqe prej 86 m2 dhe eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe mjaft komode per nje jetese te mire. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit Ndertesa eshte e re dhe ka shume hapesira parkimi. Per nje vizite ne prone ose me shume informacione na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENTI PERBALLE STACIONIT TE TRENIT JEPET ME QIRA AMBIENTI PERBALLE STACIONIT TE TRENIT

rent

61 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENTI PERBALLE STACIONIT TE TRENIT

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 61m2 dhe perfshin nje tualet. Vendodhja e tij e zhvilluar dhe pozicioni ne rrugen kryesore, e ben te pershtateshem per krijimin dhe rritjen e bizneseve te ndryshme. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT TEK STACIONI I TRENIT SHITET APARTAMENT TEK STACIONI I TRENIT

sale

81 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT TEK STACIONI I TRENIT

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m 2.Perbehet nga korridori i cili ben shperndarjen e dhomave,dy dhoma gjumi, nje kuzhine dhe nje banjo.Eshte i mobiluar dhe me kushte komode jetese. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mireadministruar ne lagje te qete dhe me hapesira parkimi. Per nje shoqerim ne prone ose per me teper informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK STACIONI I TRENIT JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK STACIONI I TRENIT

rent

81 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK STACIONI I TRENIT

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2. Perbehet nga korridori qendror nga i cili shperndahen dhomat, nje kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje banjo. Eshte i mobiluar dhe ofron kushte komode jetese. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te mireadministruar ne nje lagje te qete dhe me hapesira parkimi. Per nje shoqerim ne prone ose per me teper informacion na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI NE ILIRIA SHITET AMBIENT BIZNESI NE ILIRIA

sale

31 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI NE ILIRIA

Ambienti ka nje siperfaqe prej 47 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te favorshme per zhvillimin e bizneseve te ndyshme dhe i gatshem per pune.Ambienti zoteron dokumetacion te rregullt hipotekor. Cmimi 1.100,00 euro m2. Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET AMBIENT BIZNESI NE PLAZH ILIRIA SHITET AMBIENT BIZNESI NE PLAZH ILIRIA

sale

47 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI NE PLAZH ILIRIA

Ambienti ka nje siperfaqe prej 47 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te favorshme per zhvillimin e bizneseve te ndyshme dhe i gatshem per pune. Ambienti zoteron dokumetacion te rregullt hipotekor. Cmimi per m2 eshte 1.100 euro. Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET AMBIENTI NE ILIRIA PLAZH SHITET AMBIENTI NE ILIRIA PLAZH

sale

39 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENTI NE ILIRIA PLAZH

Ambienti ka nje siperfaqe prej 47 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te favorshme per zhvillimin e bizneseve te ndyshme dhe i gatshem per pune. Ambienti zoteron dokumetacion te rregullt hipotekor. Cmimi per m2 1.100 euro. Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses