Marsel Thana

Marsel Thana
Marsel Thana

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355675088804

Na Kontaktoni

Jepet me Qera 1+1,Mine Peza Jepet me Qera 1+1,Mine Peza

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 1+1,Mine Peza

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Mine Peza afer Prokurorise. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne zonen e me te mire te qytetit. Cmimi 350 euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804.

Jepet me Qera 1+1,Yzberisht Jepet me Qera 1+1,Yzberisht

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 1+1,Yzberisht

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Yzeberisht pjese vile Kati 2 afer UKT. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne zonen e me te mire te qytetit. Cmimi 250 euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804.

Jepet apartament 1+1,Yzberisht Jepet apartament 1+1,Yzberisht

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet apartament 1+1,Yzberisht

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Yzeberisht pjese vile Kati 1 afer UKT. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet ne zonen e me te mire te qytetit. Cmimi 250 euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804.

Jepet me Qera 1+1,Myslym Shyri Jepet me Qera 1+1,Myslym Shyri

rent

64 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 1+1,Myslym Shyri

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Myslym Shyri afer Monrie Monro. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet ne katin e 4 te nje pallati ekgzistues.. Ndodhet ne zonen e Myslym Shyri. Cmimi 250 euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804. Jepet Bosh

Jepet me Qera 1+1,Myslym Shyri Jepet me Qera 1+1,Myslym Shyri

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 1+1,Myslym Shyri

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 Ne Myslym Shyri afer Big Market. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,1 dhome gjumi dhe 1 tualet dhe 1 ballkon ne katin e 2te nje pallati te ri me ashensor.Ndodhet ne zonen e me te mire te qytetit. Cmimi 400 euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804.

Jepet me Qera 1+1,Brryl Jepet me Qera 1+1,Brryl

rent

64 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 1+1,Brryl

Jepet me qira apartament 1+1 tek Brryli ne katin e 2te ne pallat ekgzistues. Apartamenti organizohet ne sallon bashk me ambient gatimi, dhome, tualet dhe 1 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. . Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804.

Jepet me Qera 1+1,Rruga 5 Maji Jepet me Qera 1+1,Rruga 5 Maji

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 1+1,Rruga 5 Maji

Jepet me qira apartament 1+1 tek 5 Maji ne katin e 3-te ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon bashk me ambient gatimi, dhome, tualet dhe 1 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. . Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804.

Jepet me Qera 1+1,Bulevardi Zogu i Pare Jepet me Qera 1+1,Bulevardi Zogu i Pare

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 1+1,Bulevardi Zogu i Pare

Jepet me qira apartament 1+1 Blv.Zogu i Pare mbrapa Fakultetit te Shkencave,pjese vile, ne katin e 1-te ne pjese vile. Apartamenti organizohet ne sallon bashk me ambient gatimi, dhome, tualet dhe oborr. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. . Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804.

Jepet me Qera 1+1,Don Bosko Jepet me Qera 1+1,Don Bosko

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 1+1,Don Bosko

Jepet me qira apartament 1+1 ne Don Bosko,perball shkolles ne katin e 6-te ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon bashk me ambient gatimi, dhome, tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. . Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804.

Jepet me Qera 1+1,9 Katshet Jepet me Qera 1+1,9 Katshet

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 1+1,9 Katshet

Jepet me qira apartament 1+1 tek 9 Katshet ngjit me Shkollen Servet Maci ne katin e 3-te ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon bashk me ambient gatimi, dhome, tualet dhe 1 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. . Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804.

Jepet me Qera 1+1,Astir Jepet me Qera 1+1,Astir

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 1+1,Astir

Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga Teodor Keko,Astir ne katin e 5-te ne pallat te ri pa ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon bashk me ambient gatimi, dhome, tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. . Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804.

Jepet me Qira Apartamenti 1+1 tek Blv Zogu i Pare Jepet me Qira Apartamenti 1+1 tek Blv Zogu i Pare

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qira Apartamenti 1+1 tek Blv Zogu i Pare

Jepet me qira apartament 1+1 tek Blv Zogu i Pare ne katin e 5-te ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon bashk me ambient gatimi, dhome, tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. . Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Marselin ne numrin 0675088804.