Marsel Thana

Marsel Thana
Marsel Thana

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355675088804

Na Kontaktoni

Jepet  me Qera 1+1 pjese vile,Rruga e Durresit Jepet  me Qera 1+1 pjese vile,Rruga e Durresit

rent

m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 1+1 pjese vile,Rruga e Durresit

Jepet me qera apartament 1+1 me sipërfaqe 64 m2, kati i 1 pjese vile. Ofrohet I mobiluar me kushte bashkëkohore, çdo gjë e re, ndodhet në gjëndje shume të mire dhe te rregullt. Organizohet nga sallon ndenje + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon.

Jepet me Qera 2+1,Ish fusha e aviacionit Jepet me Qera 2+1,Ish fusha e aviacionit

rent

m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 2+1,Ish fusha e aviacionit

Jepet me qera hyrje 2+1, me sipërfaqe 150 m2, kati i 2 i një vile. E mobiluar me të gjitha kushtet, në gjëndje shumë të mirë. Organizohet nga sallon i përbashkët me kuzhinën , 2 dhoma gjumi, 1 korridor, 2tualete, oborr, tarracë e katit të dytë e shfrytëzueshme, vendparkim Adresa : Rruga “Vllazërimi”, Ish Fusha e Aviacionit

Jepet me Qera 2+1+2,Spitali Amerikan 1 Jepet me Qera 2+1+2,Spitali Amerikan 1

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet me Qera 2+1+2,Spitali Amerikan 1

me qera kat vile 2+1+2 tualete, me sipërfaqe 120 m2, në katin e 2 të një vile private. Ofrohet totalisht e mobiluar me kushte bashkëkohore në gjëndje shumë të mirë . Organizohet nga 2 dhoma gjumi, sallon më vete, kuzhinë më vete, 2 tualete, 1 ballkon. Per cdo informacion kontaktoni Marselin ne nr 0675088804

Jepet me Qera 2+1+2,Laprake Jepet me Qera 2+1+2,Laprake

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet me Qera 2+1+2,Laprake

Te Rruga Dritan Hoxha jepet me qira apartamenti i super mobiluar 2+1+2. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon me kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy tualete me ajrosje natyrale . Ndodhet ne katin e 2-te, nje pallati ekzistues. . Per me teper informacion kontaktoni Marselin ne numrin +355675088804

Jepen ne Qera 2+1,Don Bosko Jepen ne Qera 2+1,Don Bosko

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepen ne Qera 2+1,Don Bosko

Ne Don Bosko,jepet me qira apartamenti i super mobiluar 2+1 . Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : sallon me kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, nje tualete ,2 ballkon. Ndodhet ne katin e 8-te, te nje nga kompekset me te mira te zones . . Per me teper informacion kontaktoni Marselin ne numrin +355675088804

Jepet me Qera apartament 1+1,Don Bosko Jepet me Qera apartament 1+1,Don Bosko

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera apartament 1+1,Don Bosko

Ne Don Bosko jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar. Apartamenti organizohet si me posht: kuzhine , dhome gjumi , tualet dhe ballkon . Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te paisur me ashensor . Zona ne te cilen ndodhet te ofron te gjitha facilitetet e nevojshem. Per me teper informacion kontaktoni Marselin :+355675088804

Jepet me Qira 2+1,Rruga Irfan Tomini Jepet me Qira 2+1,Rruga Irfan Tomini

rent

73 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qira 2+1,Rruga Irfan Tomini

Jepet me Qira apartament 2+1 me siperfaqe 73 m2,kati 3,pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet,1 ballkon Apartamenti lirohet ne dt 1 Janar 2021 Jepet Bosh Per cdo informacion kontaktoni ne nr 0675088804

Jepet me Qira 2+1,Yzberisht Jepet me Qira 2+1,Yzberisht

rent

72 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qira 2+1,Yzberisht

Jepet me qira 2+1 tek Unaza e Yzberishtit.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine , 2 dhoma e gjumi,i tualet,1 ballkon . Ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme.Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne numrin +355675088804

Jepet me Qira 2+1,Prane Ringut Jepet me Qira 2+1,Prane Ringut

rent

140 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qira 2+1,Prane Ringut

Apartamenti ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 140m2. Organizohet nga dhoma e ndenjes bashke me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkone. Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Eshte i mobiluar duke ofruar nje jetese komode dhe te rehatshme. Zona e apartamentit ofron te gjitha fasilitetet e mundshme. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni nr 0675088804

Jepet me Qera 1+1,Rr.Misto Mame Jepet me Qera 1+1,Rr.Misto Mame

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 1+1,Rr.Misto Mame

Jepet me Qera apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2,kati 2,i mobiluar Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1tualet Per cdo informacion kontaktoni ne numrin 0675088804

Jepet me Qera 2+1,Yzberisht Jepet me Qera 2+1,Yzberisht

rent

90 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 2+1,Yzberisht

Jepet me Qera pjese e nje vile 2+1 kati 2,i mobiluar Organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet Eshte e pershtatme per studente Per nje vizite ne prone kontaktoni nr 0675088804

Shitet apartament 1+1,perball Maternitetit te ri Shitet apartament 1+1,perball Maternitetit te ri

sale

75.4 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet apartament 1+1,perball Maternitetit te ri

Shitet apartament 1+1 me sip.75.4 m2,kati 1 i banimit,pallat i ri,bosh Organizohet nga 1 dhome ndenje,1 dhome gjumi,1 ballkon,1 tualet Per cdo informacion kontaktoni ne 0675088804

57,300 €