Leandro Barushi

Leandro Barushi
Leandro Barushi

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037466

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

rent

73 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me te bukura dhe te frekuentuara te Durresit, ne Vollga. Organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi dhe nje banjo, te gjitha te rinovuara dhe investuara me kushte bashkekohore. Apartamenti pozicionohet ne katin 0 te nja pallati ekzistues. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT TE GJYKATA JEPET ME QIRA AMBIENT TE GJYKATA

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT TE GJYKATA

Ambienti ka nje siperfaqe prej 100 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te trafikuara te Durresit, ne rrugen e Gjykates dhe pozicioni ambientit eshte buze rruge, ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Eshte i pershtatshem per ushtrimin e aktiviteteve te ndryshme. Per me shume inbformacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni.

SHITET APARTAMENTI 2+1 NE VOLLGA SHITET APARTAMENTI 2+1 NE VOLLGA

sale

117 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENTI 2+1 NE VOLLGA

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 126 m2 dhe te brendshme prej 117m2. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sogiorno se bashku me kuzhine, 1 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Disponon pamje anesore te detit dhe ka orientim jug-perendim e cila ka drite ne pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar totalisht me materiale nder me cilesoret, muret me grafiato te sapolyera, dritare plastike,grila persiane, pllaka imitim parketi, dyer dhe batiskopa dru me lyerje, e pajisur me ndricues dhe kondicionere. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.

110,000 €
SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE GOLEM SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE GOLEM

sale

83 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE GOLEM

Apartamentet ndodhen ne zonen e Golemit ne vije te dyte direkt mbas hoteleve. Godina eshte pothuajse e perfunduar dhe ngrihet ne 3 kate . Gjithashtu disponon ashensor dhe ekziston mundesia e blerjes se garazhdit. Punimet jane te standarteve te fundit nder me cilesoret ne treg. Vendodhja e aparrtamenteve eshte ne nje nga zonat me te preferuara dhe me te qeta te Golemit. Cmimi eshte 650 euro per m2. Apartamentet disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor dhe jane te gatshme per shitje. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET APARTAMENT 2+1+2 PLAZH ME PAMJE DETI SHITET APARTAMENT 2+1+2 PLAZH ME PAMJE DETI

sale

105 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PLAZH ME PAMJE DETI

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110 m2. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje ballkon dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri . Vetrata ne dhomen e ndenjes ofron nje pamje magjepsese nga deti dhe siguron drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni.

77,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH ME PAMJE DETI SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH ME PAMJE DETI

sale

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH ME PAMJE DETI

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje ballkon dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri . Vetrata ne dhomen e ndenjes ofron nje pamje magjepsese nga deti dhe siguron drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni.

70,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA

sale

117 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 117 m2. Ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne 1 sogiorno se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe dy ballkone. Orientimi i apartamentit eshte veri-perendim cka ben te qe te kete ndricim natyral ne pjesen me te madhe te diites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni.

87,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT

sale

84 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi nga te cilat njera disponon tualet me vete, 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket, 1 ballkon dhe 2 tualete. E gjithe shtepia organizohet mjaft mire ne pozicionimin e dhomave pasi ka dhe nje korridor mjaft praktik. Shtepia ka nje siperfaqje ideale prej 95.72m2 nga te cilat 83.85m2 jane te brendshme. E pozicionuar ne katin e 6 te banimit te nje pallati te ri i cili perfundon ne Qershor 2021. Shtepia disponon cilesine me te mire te ndertimit si brez sizmik , sistem multistrat , dopio tulle e jashtme me izolim midis tullave etj.

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "SAN PIETRO" NE GJIRIN E LALEZIT SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "SAN PIETRO" NE GJIRIN E LALEZIT

sale

99 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "SAN PIETRO" NE GJIRIN E LALEZIT

Shitet Apartamet ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nderteses me nje sip. totale 106.4 m2. Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe ballkon. Eshte i rrethuar me kamera dhe roje sigurie. Rezidenca eshte e rrethuar me pisha dhe gjelberimi ekzistues. Parkim eshte i garantuar dhe ofron aksesueshmeri per levizjen ne kembe dhe me bicikleta, si per banoret ashtu dhe per te ftuarit. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "SAN PIETRO" NE GJIRIN E LALEZIT SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "SAN PIETRO" NE GJIRIN E LALEZIT

sale

98 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "SAN PIETRO" NE GJIRIN E LALEZIT

Shitet Apartamet ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nderteses me nje sip. totale 105.2 m2. Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe verande. Eshte i rrethuar me kamera dhe roje sigurie. Rezidenca eshte e rrethuar me pisha dhe gjelberimi ekzistues. Parkim eshte i garantuar dhe ofron aksesueshmeri per levizjen ne kembe dhe me bicikleta, si per banoret ashtu dhe per te ftuarit. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "SAN PIETRO" NE GJIRIN E LALEZIT SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "SAN PIETRO" NE GJIRIN E LALEZIT

sale

96 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "SAN PIETRO" NE GJIRIN E LALEZIT

Shitet Apartamet ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nderteses me nje sip. totale 102.8 m2. Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe verande. Eshte i rrethuar me kamera dhe roje sigurie. Rezidenca eshte e rrethuar me pisha dhe gjelberimi ekzistues. Parkim eshte i garantuar dhe ofron aksesueshmeri per levizjen ne kembe dhe me bicikleta, si per banoret ashtu dhe per te ftuarit. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK "SAN PIETRO" NE GJIRIN E LALEZIT SHITET APARTAMENT 1+1 TEK "SAN PIETRO" NE GJIRIN E LALEZIT

sale

83 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK "SAN PIETRO" NE GJIRIN E LALEZIT

Shitet Apartamet ne Gjirin e Lalzit, Durres, ne Rezidencen San Pietro. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nderteses me nje sip. totale 88.8 m2. Apartamenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje me kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo dhe verande. Eshte i rrethuar me kamera dhe roje sigurie. Rezidenca eshte e rrethuar me pisha dhe gjelberimin ekzistues. Parkimi eshte i garantuar dhe ofron aksesueshmeri per levizjen ne kembe dhe me bicikleta, si per banoret ashtu dhe per te ftuarit. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni.