Lahe Bullari

Lahe Bullari
Lahe Bullari

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

355692037463

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM!

sale

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM!

Apartamenti ndodhet ne nje pallat 5-katesh ne ndertim e siper, prane Murrizit ne zonen e Golemit 100 m larg nga deti. Pallati do te jete pjese e nje kompleksi me Hotel dhe pishine. Cilesia e ndertimit eshte e shkalles me te larte me sistem sizmik, si dhe instalimet te gjitha te viteve te fundit duke filluar nga ato inkaso, izolimet termoakustike, punimet e duraluminit me dopioxham dhe punimet e jashtme artizanale te hekurit. Apartamenti ndodhet ne katin 0, me siperfaqe te brendshme prej 52 m2 dhe siperfaqe totale 62 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar, e cila e ben nje mundesi te mire investimi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kërkesës
SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM!

sale

52 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE MURRIZIT, GOLEM!

Apartamenti ndodhet ne nje pallat 5-katesh ne ndertim e siper, prane Murrizit ne zonen e Golemit 100 m larg nga deti. Pallati do te jete pjese e nje kompleksi me Hotel dhe pishine. Cilesia e ndertimit eshte e shkalles me te larte me sistem sizmik, si dhe instalimet te gjitha te viteve te fundit duke filluar nga ato inkaso, izolimet termoakustike, punimet e duraluminit me dopioxham dhe punimet e jashtme artizanale te hekurit. Apartamenti ndodhet ne katin 0, me siperfaqe te brendshme prej 43 m2 dhe siperfaqe totale 52 m2. Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar, e cila e ben nje mundesi te mire investimi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kërkesës
SHITET PAPAFINGO ME PAMJE NGA DETI NE QERRET! SHITET PAPAFINGO ME PAMJE NGA DETI NE QERRET!

sale

144 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET PAPAFINGO ME PAMJE NGA DETI NE QERRET!

Shitet papafingo ne vije te pare bregdetare ne Qerret, nje nga zonat me te preferuara! Ka nje siperfaqe totale prej 144 m2, ku 72 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 72 m2 jane siperfaqe verande. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, me administrim dhe te pajiisur me ashensor. Pozicioni gjeografik eshte mjaft i favorshem pasi ofron ndricim natyral dhe ajer te paster. Papafingo eshte i organizuar ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje sonxhorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verande me pamje ballore nga deti. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

180,000 €
SHITET GARSONIERE ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH! SHITET GARSONIERE ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH!

sale

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET GARSONIERE ME PAMJE NGA DETI NE PLAZH!

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri, te mire administruar ne vije te pare me detin dhe te pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 60 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 53 m2. Pozicioni gjeografik eshte mjaft i favorshem pasi ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Eshte i organizuar ne nje soxhorno se bashku me kendin e kuzhines dhe dhomen e gjumit, nje tualet me ajrosje natyrale dhe nje ballkon te bollshem me pamje nga deti. Apartamenti eshte i arreduar deri ne detaje, duke ofruar komoditet dhe kushte te mira jetese. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

52,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT

sale

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE MALIN E ROBIT

Shitet apartament me nje siperfaqe te brendshme prej 80 m2 ne katin e pare te nje pallati te ri, te mirembajtur ne Malin e Robit. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te qeta dhe i rrethuar totalisht mes pishave qe ofrojne nje ambient shume te rehatshem dhe komod per pushimet tuaja. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka nje largesi prej detit rreth 100 m ku ofron shumellojshmeri sherbimesh, si hoteleri, restorante, markete etj. Gjithashtu ofrohet mundesia e jeteses ne 12 muaj te vitit. Per nje informacion me te detajuar apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

48,000 €
JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE MUZEUMIT! JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE MUZEUMIT!

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PRANE MUZEUMIT!

Ambienti ndodhet ne katin e dyte buze rruge prane Muzeumit. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 37 m2 dhe siperfaqe totale prej 60 m2. Eshte i organizuar ne dy hapesira kryesore, nje tualet dhe nje verande me hapesire te bollshme per mundesi reklamimi te ndryshme. Punimet ne kete ambient jane te nje cilesie te larte, te pershtatshme dhe funksionale ne menyre direkte. Mundesi ideale per cdo lloj aktiviteti tregtar, pasi ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar. Per nje vizite ne prone apo me shume informacion na kontaktoni.

350 €
JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE ILIRIA, PLAZH! JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE ILIRIA, PLAZH!

rent

130 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE ILIRIA, PLAZH!

Ambienti ndodhet ne rruge kryesore ne zonen Iliria, Plazh. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 107 m2 dhe siperfaqe totale prej 130 m2. Ambienti eshte i organizuar ne dy hapesira te ndara me fasade xhami, te cilat lidhen me shkalle te brenshme dhe te jashtme, dy tualete dhe nje depo. Mundesi ideale per cdo lloj aktiviteti tregtar, si dhe shume e pershtatshme per banke, pasi ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar me nje fasade 10 m paralel me rrugen. Per nje vizite ne prone apo me shume informacion na kontaktoni.

500 €
SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT! SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT!

sale

54 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SPITALIT!

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 54 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mirembajtur, pa ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

33,500 €
SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE GJYKATES! SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE GJYKATES!

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE GJYKATES!

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 91 m2 dhe nje siperfaqe totale prej 100 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE TEK ISH KENETA, DURRES! JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE TEK ISH KENETA, DURRES!

rent

132 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE TEK ISH KENETA, DURRES!

Vila ka nje siperfaqe prej 132 m2 dhe ndodhetnje zone mjaft te qete dhe te populluar. Organizohet ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe tre ballkone. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Vila eshte e rrethuar me kopesht dhe ofron nje post parkimi. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

190 €
SHITET VILE 3-KATESHE TEK ISH KENETA, DURRES! SHITET VILE 3-KATESHE TEK ISH KENETA, DURRES!

sale

359 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

SHITET VILE 3-KATESHE TEK ISH KENETA, DURRES!

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 3583 m2 dhe siperfaqe trualli prej 359 m2. Eshte e organizuar ne tre kate banimi, ku ne katin e pare perfshihet ambienti i ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe tre ballkone. Kati i dyte ka te njejtin organizim me katin e pare. Kati i trete eshte i organizuar ne nje soggiorno i shoqeruar me oxhak, nje kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Vila eshte e mobiluar me kushte bashkekohore. Eshte e rrethuar me kopesht dhe peme dekorative, si dhe ofron dy poste parkimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

250,000 €
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe totale prej 110m2 dhe siperfaqe te brendshme 73 m2. Pozicioni gjeografik eshte mjaft i favorshem pasi ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sonxhorno se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje verande te bollshme. Apartamenti eshte i arreduar deri ne detaje, duke ofruar komoditet dhe kushte te mira jetese. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

500 €