Lahe Bullari

Lahe Bullari
Lahe Bullari

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

355692037463

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH! JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

rent

81 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence ne zonen e Plazhit, e cila ofron nje jetese te qete dhe relaksuese ne cdo stine te vitit. Rezidenca eshte e rrethuar me gjelberim dhe hapesira pushimi, si dhe ofron poste parkimi per banuesit e saj. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 81 m2. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem i cili ka akses nga te gjitha dhomat. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2  NE PLAZH! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2  NE PLAZH!

rent

118 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH!

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence ne zonen e Plazhit, e cila ofron nje jetese te qete dhe relaksuese ne cdo stine te vitit. Rezidenca eshte e rrethuar me gjelberim dhe hapesira pushimi, si dhe ofron poste parkimi per banuesit e saj. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe ka nje siperfaqe te brendshme prej 118 m2. Organizohet ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone te bollshme. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET TOKE ME PAMJE NGA DETI NE GJIRIN E LALZIT! SHITET TOKE ME PAMJE NGA DETI NE GJIRIN E LALZIT!

sale

2500 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE ME PAMJE NGA DETI NE GJIRIN E LALZIT!

Shitet toke ne Gjirin e Lalzit me pamje nga deti. Ka nje siperfaqe prej 2500 m2 dhe eshte ne nje pozicion gjeografik shume te mire. Gjithashtu zona ne te cilen ndodhet eshte zone turistike me prioritet shume te larta investimi. Ka akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per ndertim dhe zhvillim . Eshte e pajisur me certfikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

rent

112 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

Ofrohet nje apartament me siperfaqe 112 m2 i mobiluar ne nje nga zonat me te bukura te qytetit. Apartamenti ndodhet në nje pallat te ri, te pajisur me dy ashensore te standarteve me te larta te sigurise, i përbërë nga një hapësirë me sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit dhe me nje tryezë ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete. Gjithashtu ka dy ballkone me nje pamje mahnitese per te shijur ne cdo moment te dites pamjen panoramike te qytetit dhe kenaqesine e detit. Apartamenti ka mundesine e ngrohjes diellore ne pjesen me te madhe te dites, si dhe me nje investim te sapo perfunduar ne mobilim. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI+GARAZHD NE PLAZH JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI+GARAZHD NE PLAZH

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI+GARAZHD NE PLAZH

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 66 m2 dhe nje siperfaqe totale prej 75 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme. Apartamenti gjithashtu disponon nje garazhd me siperfaqe 25 m2. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA  APARTAMENT 2+1+2 PRANE GJYKATES JEPET ME QIRA  APARTAMENT 2+1+2 PRANE GJYKATES

rent

122 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE GJYKATES

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 108 m2 dhe nje siperfaqe totale prej 123 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon te bollshem. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode. Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH! SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH!

sale

85 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 86 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 77.5m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe me administrim. Organizohet ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Ndodhet ne nje zone mjaft te populluar, ku ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

66,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH! SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH!

sale

86 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH!

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 86 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 77.5m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe me administrim. Organizohet ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Ndodhet ne nje zone mjaft te populluar, ku ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

70,000 €
JEPET ME QIRA  AMBIENT BIZNESI TEK LULISHTJA 1 MAJI JEPET ME QIRA  AMBIENT BIZNESI TEK LULISHTJA 1 MAJI

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK LULISHTJA 1 MAJI

Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, ku tre katet e para jane pershtatur per qender biznesesh te ndryshme. Qendra disponon ashensor dhe shkalle elektronike , e cila e ben lehtesisht te aksesueshme per klientet. Siperfaqja e ambientit eshte 45 m2 dhe eshte i organizuar ne nje hapesire kryesore open space. Ofron mundesi zhvillimi per lloje te ndryshme biznesesh pasi zona ne te cilen ndodhet ka akses per te gjitha fasilitet e nevojshme. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER ME PAMJE NGA PORTI! JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER ME PAMJE NGA PORTI!

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER ME PAMJE NGA PORTI!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 114 m2 dhe ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe me administrim. Organizohet ne nje holl i cili ben shperndarjen ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon me pamje nga porti. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, i cili ofron te gjitha fasilitetet. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE GJYKATES SE APELIT, SHKOZET! JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE GJYKATES SE APELIT, SHKOZET!

rent

200 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE GJYKATES SE APELIT, SHKOZET!

Ambienti ndodhet ne Shkozet, prane Gjykates se Apelit ne nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 500 m2, ku 200 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 300 m2 jane siperfaqe e shfrytezueshme. Eshte i organizuar ne nje hapesire kryesore open space dhe nje tualet. Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE SHKOLLES "DY GJELAT" SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE SHKOLLES "DY GJELAT"

sale

52 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE SHKOLLES "DY GJELAT"

Ambienti ndodhet tek shkolla "Dy Gjelat" prane rruges kryesore Aleksander Goga. Ka nje siperfaqe prej 52 m2 dhe eshte i ndare ne 3 hapesira, nje tualet dhe nje ballkon. Mundesi e mire per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.