Lahe Bullari

Lahe Bullari
Lahe Bullari

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037463

Na Kontaktoni

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK ISH PARKU SPORTIV SHITET AMBIENT BIZNESI TEK ISH PARKU SPORTIV

sale

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK ISH PARKU SPORTIV

Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 80 m2 i cili organizohet ne hapesiren kryesore dhe disponon nje tualet. Ofron mundesi zhvillimi per lloje te ndryshme biznesesh pasi zona ne te cilen ndodhet ka akses per te gjitha fasilitet e nevojshme. Siperfaqja me e madhe e fasades se ambientit eshte prej xhami c'ka e ben lehtesisht te evidentueshme. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE STADIUMIT SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE STADIUMIT

sale

45 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE STADIUMIT

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 45 m2 dhe organizohet ne hapesiren kryesore qe mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi, nje depo dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet ka akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme dhe ofron mundesi zhvillimi per lloje te ndryshme biznesesh, si: farmaci, studio, zyre etj. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE STADIUMIT JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE STADIUMIT

rent

45 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE STADIUMIT

Ambjenti ka nje siperfaqe prej 45 m2 dhe organizohet ne hapesiren kryesore qe mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi, nje depo dhe nje tualet. Pozicioni i tij eshte i favorshem per zhvillimin e aktiviteteve dhe sherbimeve te ndryshme, si: farmaci, studio, zyre etj. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

sale

45 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA, PLAZH

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 45 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Pozicioni i tij dhe orientimi veri-perendim ofron ndricim natyral dhe freski gjate sezonit te veres si dhe ka nje largesi prej 50 m nga bregu i detit. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon te bollshem i cili te ofron nje pamje relaksuese. Apartamenti eshte i mobiluar deri ne detaj i cili te jep mundesine e nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

32,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1+DEPO NE VOLLGA SHITET APARTAMENT 1+1+DEPO NE VOLLGA

sale

89 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1+DEPO NE VOLLGA

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 89 m2. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri te pajisur me 4 ashensor dhe eshte ne nje nga zonat me autentike te qytetit. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen , nje dhome gjumi , nje tualet, nje depo dhe nje ballkon me pamje te mrekullueshme nga qyteti. Hapesira ku konsiderohet te kalohet pjesa me e madhe e ndenjes ne shtepi eshte e pajisur me nje fasade xhami te dyfishte ku pamja eshte relaksuese pasi deti dhe zona historike e qytetit eshte e dukshme. Eshte ndertim i koheve te fundit me punime te shkelqyera dhe me te gjitha sistemet te standartizuara. Ka mobilim te ri, pajisur me parket dhe me klimatizim. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

79,000 €
SHITET APARTAMENT 3+1+GARAZHD TEK STADIUMI SHITET APARTAMENT 3+1+GARAZHD TEK STADIUMI

sale

196 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 3+1+GARAZHD TEK STADIUMI

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 196 m2 ku 160 m2 jane banimi dhe 36 m2 garazhd. Ndahet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, tre dhoma prej te cilave dy jane gjumi dhe e treta mund te perdoret si studio, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar me nje arredim te nderthurur mes klasikes dhe modernes. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Bashke me apartamentin shitet edhe garazhdi me nje siperfaqe prej 36 m2 i cili mund te perdoret dhe si ambient. Zona ku ndodhet apartamenti eshte mjaft e mire dhe ofron nje jetese komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2  NE VOLLGA JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2  NE VOLLGA

rent

105 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 NE VOLLGA

Ofrohet nje apartament me siperfaqe 105m2 i mobiluar ne qendër te Durresit me kulture historike. Apartamenti është në katin e 15-te te nje pallati te ri i pajisur me dy ashensore te standarteve me te larta te sigurise, i përbërë nga një hapësirë me sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit dhe me nje tryezë ngrënie, divan dhe kabinet TV, dy dhoma gjumi, dy tualete. Gjithashtu ka dy ballkone me nje pamje mahnitese per te shijur ne cdo moment te dites madheshtine e natyres dhe kenaqesine e detit. Apartamenti ka ajer te kondicionuar dhe mundesine e ngrohjes diellore ne pjesen me te madhe te dites. Me nje investim te duhur ne mobilim dhe i shtruar me parket. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m2. Ndodhet ne katin e 13-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe eshte nje nga zonat me autentike te qytetit. Organizohet nga hyrja kryesore, nje sogorno me hapesire ku ka vendin e gatimit dhe gjithashtu ndenjen, dhomen e gjumit matrimoniale, nje tualet dhe nje ballkon me pamje te mrekullueshme. Hapesira ku konsiderohet te kalohet pjesa me e madhe e ndenjes ne shtepi eshte e pajisur me nje fasade xhami te dyfishte ku pamja eshte relaksuese pasi deti dhe zona historike e qytetit eshte e dukshme. Eshte ndertim i koheve te fundit me punime te shkelqyera dhe me te gjitha sistemet te standartizuara. Ka mobilim te ri, pajisur me parket dhe me klimatizim. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni.