Klodian Luci

Klodian Luci
Klodian Luci

Realtor

+355675088804

Na Kontaktoni

Kopshti Botanik - Zoologjik, Jepet me Qira Apartament 1+1 Kopshti Botanik - Zoologjik, Jepet me Qira Apartament 1+1

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Kopshti Botanik - Zoologjik, Jepet me Qira Apartament 1+1

Kopshti Botanik - Zoologjik, Jepet me Qira Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 70m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizoht nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jepet me Qira totalisht i arreduar ne menyre moderne. Cmimi: 350 Euro / Muajj. Per me shume informacion: +355675088804

Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1

Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 100m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Jepet me Qira totalisht i arreduar ne menyre moderne. Cmimi: 650 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355675088804

Ish Ekspozita Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra. Ish Ekspozita Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra.

rent

85 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Ish Ekspozita Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra.

Ish Ekspozita Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra. Apartamenti me nje siperfaqe prej 85 m2 ndodhte ne katin e 11-te te nje pallati te ri. Organizimi fillon nga salloni , ambjenti i gatimit , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ne te cilien ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshem per zyren ose aktivitetin tuaj. Cmimi 450 Euro/Muaj perfshire dhe taksat. Per me shume info kontaktoni ne nr : 0675088804

Ne Rr. Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Ne Rr. Ali Demi, Shitet Apartament 2+1

sale

92 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Rr. Ali Demi, Shitet Apartament 2+1

Ne Rr. Ali Demi, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 78m2 ne Certififikate, dhe 14m2 jane shtese, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet pjeserisht i mobiluar, me Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 70.000 Euro. Per me shume informacion: +355675088804

Yzberisht , Shitet Apartament 1+1 . Yzberisht , Shitet Apartament 1+1 .

sale

69 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Yzberisht , Shitet Apartament 1+1 .

Yzberisht, Rr. 3-Deshmoret, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 77 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 (jo i fundit) i nje pallati te ri. Organizimi fillon nga salloni , ambjenti i gatimit nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 46.000 Euro. Per me shume info : 0675088804

Ali Demi , Jepet Me Qira Kati  i 3-te I Nje Vile . Ali Demi , Jepet Me Qira Kati  i 3-te I Nje Vile .

rent

130 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Ali Demi , Jepet Me Qira Kati i 3-te I Nje Vile .

Ne Ali Dem Prane Fushes , Jepet Me Qira Kati i 3-te I Nje Vile . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130m2 ku organizimi fillon nga salloni i ndenjes , me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon . Vila Eshte me punime mjaft cilesore , sistem sigurie , kamera , gjithashtu ofron mundesi parkimi . Cmimi 350 Euro/Muaj . Per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit :0675088804.

Blv. Bajram Curri, Rr. Andon Z. Cajupi, Shitet Apartament 2+1 Blv. Bajram Curri, Rr. Andon Z. Cajupi, Shitet Apartament 2+1

sale

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Blv. Bajram Curri, Rr. Andon Z. Cajupi, Shitet Apartament 2+1

Blv. Bajram Curri, Rr. Andon Z. Cajupi, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 75m2, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje bodrum 13m2. Eshte i pershtatshem per tu kthyer ne ambjent komercial. Me Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 150.000 Euro. Per me shume informacion: +355675088804

Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1 Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1

sale

81 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1

Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1. Apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit, Sistem kapot nga jashte dhe me lesh guri nga brenda per izolim termik dhe akustik. Dritaret PVC dopio xham, dera kryesore e blinduar. Sistem ngrohje/ftohje me Kondicioner Samsung dhe Daikin Digital Inverter A++ per nje kursim maksimal te energjise. Ka nje organizim duke filluar nga salloni, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Orientimi Lindje dhe Jug-Perendim. Cmimi: 105.000 Euro. Per me shume informacion: +355675088804

Blloku , Prane Bankes Credins Jepet Me Qira  Apartament 2+1 . Blloku , Prane Bankes Credins Jepet Me Qira  Apartament 2+1 .

rent

72 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Blloku , Prane Bankes Credins Jepet Me Qira Apartament 2+1 .

Blloku , Prane Bankes Credins Jepet Me Qira Apartament 2+1 . Apartamenti me nje siperfaqe prej 72 m2 , ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati egzistues. Ambjenti eshte i organizuar nga salloni , 2 dhoma gjumi dhe nje tualet . Jepet Me Qira totalisht i mobiluar ose per zyra bosh . Cmimi 600 Euro/Muaj . Per me shume info kontaktoni ne nr : 0675088804

Blloku , Prane Pallateve Agimi,  Jepet Me Qira Apartament 2+1. Blloku , Prane Pallateve Agimi,  Jepet Me Qira Apartament 2+1.

rent

90 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Blloku , Prane Pallateve Agimi, Jepet Me Qira Apartament 2+1.

Blloku , Prane Pallateve Agimi, Jepet Me Qira Apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe 90m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Jepet totalisht i mobiluar ne menyre moderne . Cmimi: 450 Euro / Muaj, Per me shume informacion kontaktoni ne nr : 0675088804

Yrshek, prane Neranxit, Jepet me Qira Vile 3 Kat Yrshek, prane Neranxit, Jepet me Qira Vile 3 Kat

rent

305 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

Yrshek, prane Neranxit, Jepet me Qira Vile 3 Kat

Yrshek, prane Neranxit, Jepet me Qira Vile 3 Kat. Vile me nje siperfaqe totale 845m2, nga ku 305m2 jane siperfaqe e brendshme ndertim, dhe 540m2 eshte siperfaqe oborri. Kati i pare organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Kati i 2-te perbehet nga nje sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Kati i 3-te ka organizim te njejte me katin e 2-te, sallon te bollshem, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Jepet me Qira bosh, me punime cilesore e projektuar me arkitekt, me shkalle te brendshme, sistem kapot, izolim akustik termik. Siperfaqja e konsiderueshme e oborrit jep mundesine e parkimit te 4 - 5 automjete. E pershtatshme edhe per biznes. Cmimi: 1800 Euro / Muaj, Taksa te Perfshira. Per me shume informacion: +355675088804

1,800 €
Tek Kompleksi Usluga, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Per Zyra ose Banim. Tek Kompleksi Usluga, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Per Zyra ose Banim.

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Kompleksi Usluga, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Per Zyra ose Banim.

Tek Kompleksi Usluga, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, dy tualete,nje depo dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat e nevojshme per nje jete komode. Jepet me Qira bosh per Zyra ose i mobiluar per banim. Cmimi 400 Euro/Muaj . Per me shume informacione apo nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni ne numrin +355675088804.