Klind Parangoni

Klind Parangoni
Klind Parangoni

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037472

Na Kontaktoni

SHITET TOKE NE RRASHBULL PRANE KANTINES SE VERES SHITET TOKE NE RRASHBULL PRANE KANTINES SE VERES

sale

1350 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE NE RRASHBULL PRANE KANTINES SE VERES

Shitet toke are ne Rrashbull prane kantines se veres. Toka ka nje siperfaqe prej 1350 m2 dhe dalje direkte ne rruge . Vendodhja e saj dhe aksesi ne rruge mundesojne perbejne lehtesim te madh per bizneset. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET KAPANON NE XHAVZOTAJ SHITET KAPANON NE XHAVZOTAJ

sale

300 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET KAPANON NE XHAVZOTAJ

Shitet kapanon ne Xhavzotaj me nje siperfaqe prej 300m2 dhe nje hapesire rrethuese prej 150m2. Ambienti eshte i pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme duke qene se eshte buze rruge dhe i favorizuar nga levizja e bollshme. Ambienti eshte i pajisur me tualet dhe mund te ndahet ne disa zyra te ndryshme. Gjithashtu eshet i pajisur me certifikate te rrregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizte ne prone na kontaktoni.

JEPEN ME QIRA KAPANONE NE XHAVZOTAJ JEPEN ME QIRA KAPANONE NE XHAVZOTAJ

rent

700 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPEN ME QIRA KAPANONE NE XHAVZOTAJ

Jepen me qira kapanone ne Xhavzotaj . Kapanonet kane nje siperfaqe prej 340 m2 dhe ofrojne mundesi per ushtrimin e bizneseve te ndryshme . Eksiston gjithashtu mundesia per zhvillimin e nje restoranti duke qene se njeri nga ambientet ka qene i tille dhe ka furre druri . Kompleksi eshte i organizuar ne dy kapanone ku te dy jane te pajisur me banjo ,njeri prej tyre ka nje ambient te gatshem per zyre dhe nje pjese te pershatshme per lokal. Ambientet jane te vendosura ne buze te rruges dhe ofrojne akses ne gjithe fasilitetet e nevojshme . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE ILIRIA JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE ILIRIA

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE ILIRIA

Jepet me qira apartamenti 2+1 i mobiluar ne Iliria . Apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, eshte i organizuar ne nje holl qe me pas ndahet ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit, nje banjo, 2 ballkonet dhe nje verande shume e madhe qe ofron pamje te gjere te qytetit. Vendodhja e tij ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE ILIRIA. JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE ILIRIA.

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE ILIRIA.

Jepet me qira apartamenti 2+1 i mobiluar ne Iliria . Apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, eshte i organizuar ne nje holl qe me pas ndahet ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, dy dhomat e gjumit, nje banjo, 2 ballkonet dhe nje verande. Apartamenti siguron drite natyrale gjate gjithe dites. Vendodhja e tij ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE PLAZH. SHITET APARTAMENTI 1+1 NE PLAZH.

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENTI 1+1 NE PLAZH.

Shitet apartament 1+1 i kompletuar ne zonen e Hekurudhes ne Plazh. Apartamenti eshte i arreduar mire , ka pamje nga deti dhe vendodhja e tij ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Aparatmenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PELIKANIT SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PELIKANIT

sale

71 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PELIKANIT

Shitet apartament 2+1 i mobiluar, prane pasticeri Pelikanit ne zonen e Plazhit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireasministruar dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje holl qe me pas ndahet ne dhomen e ndenjes se bashku me 2 dhoma gjumi dhe nje banjo. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose me nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITE APARTAMENTI 3+1 PRANE ISH-URT SHITE APARTAMENTI 3+1 PRANE ISH-URT

sale

110 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITE APARTAMENTI 3+1 PRANE ISH-URT

Shitet apartamenti 3+1prane Ish URT-se. Apartamenti ka nje siperfqaqe prej 122 m2 ,ka nje mobilim modern dhe eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi , kuzhine se bashku me dhomen e ndenjes dhe 1 ballkon te madh. Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallatri te ri me ashensor. Vendodhja e tij mundeson akses ne gjithe fasilitetet e nevojshme dhe eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET APARTAMENTI 2+1 NE QENDER TE DURRESIT SHITET APARTAMENTI 2+1 NE QENDER TE DURRESIT

sale

92 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENTI 2+1 NE QENDER TE DURRESIT

Shitet apartamenti 2+1 ne qender te Durresit, prane piceri Shijakut. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri shume cilesor, me ashensor dhe me garazh. Organizohet ne nje soggiorno bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Vendodhja eshte shume e favorshme dhe ofron akses ne gjithe fasilitetet e nevojshme. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET APARTAMENTI 2+1 NE QENDER TE DURRESIT SHITET APARTAMENTI 2+1 NE QENDER TE DURRESIT

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENTI 2+1 NE QENDER TE DURRESIT

Shitet apartamenti 2+1 ne qender te Durresit, prane piceri Shijakut. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri shume cilesor dhe organizohet ne nje soggiorno bashke me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Vendodhja eshte shume e favorshme dhe ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA AMBIENT JEPET ME QIRA AMBIENT

rent

54 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT

Jepet me qira ambient prane kopshtit Sotir Noka. Ambienti ka nje siperfaqe prej 54 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e bIzneseve. Vendodhja e ambientit ofron akses ne te gjitha llojet e fasiliteteve . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET TOKE PRANE GJIRIT TE LALZIT. SHITET TOKE PRANE GJIRIT TE LALZIT.

sale

10000 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE PRANE GJIRIT TE LALZIT.

Toka ka nje siperfaqe 10000 m2 me vendndodhje ne nje zone te preferuar ne Gjirin e Lalzit. Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Gezon certifikate pronesie te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.