Klind Parangoni

Klind Parangoni
Klind Parangoni

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037472

Na Kontaktoni

SHITET AMBIENT PRANE TREGUT TE FRUTA PERIMEVE SHITET AMBIENT PRANE TREGUT TE FRUTA PERIMEVE

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET AMBIENT PRANE TREGUT TE FRUTA PERIMEVE

Shitet ambienti prane tregut te fruta perimeve. Ambienti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne nje zone me perqendrim te larte biznesh cka mundeson krijimin dhe zhvillimin e nje biznesi. Ambienti ka dalje direkte ne rrugen kryesore dhe ka akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1 PERBALLE PORTIT JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1 PERBALLE PORTIT

rent

104 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1 PERBALLE PORTIT

Jepet me qira apartamenti 3+1 perballe portit . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri , te mirembajtur dhe te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje holl qe ben ndarjen e dhomes se ndenjes se bashku me kuzhinen, ne tre dhomat e gjumit dhe ne nje banjo. Gjithashtu ka dy ballkone nje pamje nga porti dhe nga qyteti. Ka nje orientim 180 grade lindje-pernedim qe ofron drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje mobilim cilesor dhe modern. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

JEPET ME QIRA AMBIENT NE VOLLGA JEPET ME QIRA AMBIENT NE VOLLGA

rent

200 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT NE VOLLGA

Ambienti ne Vollga ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe eshte me pamje nga deti. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit dhe ofron mundesi per zhvillimin e llojeve te ndryshme te bizneseve. Ambienti eshte i paperfunduar dhe eksiston mundesia per perfundim ne rast kerkese. Pozicioni i tij ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

sale

82 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

Shitet apartament 2+1 ne Currila me pamje nga deti. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 93 m2 ku 82 prej te cileve jane te brendshem. Organizohet ne nje holl qendror, nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi me 2 ballkone me pamje nga deti, nje dhome tjeter gjumi pa ballkon, nje tualet dhe nje ballkon i trete me i madh me pamje nga deti dhe nga Vila e Zogut. Apartamenti ka nje orientim 180 grade nga perendimi ne lindje qe mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mirembajtur dhe te mireadministruar si dhe te pajisur me 2 ashensore. Pozicioni i tij eshte ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara te qytetit dhe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA

sale

21 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA

Prane Kopshtit Sotir Noka shitet ambient 21 m2 shume afer rruges kryesore, i pershtatshem per zyre, ambiente biznesi dhe cdo lloj aktiviteti tjeter. Ambienti ndodhet ne katin 0, organizohet 1 dhome, 1 tualet.Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion kontaktoni

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK HOTEL ELBA GOLEM SHITET APARTAMENT 1+1 TEK HOTEL ELBA GOLEM

sale

39 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK HOTEL ELBA GOLEM

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 39 m2. Organizohet nga nje sallon ndjenje bashke me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje zone turistike dhe me te gjitha sherbimet afer per te kaluar nje jetese ose pushime sa me te kendshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion kontaktoni.

SHITET TOKE NE XHAVZOTAJ SHITET TOKE NE XHAVZOTAJ

sale

14180 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE NE XHAVZOTAJ

Shitet toke are ne Xhavzotaj. Toka ka nje siperfaqe prej 14180m2 dhe ka dalje direkte ne rruge. Pozicioni i saj eshte i pershtatshem per zhvillimin e llojeve te ndryshme te biznesit si dhe mundeson akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme . Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie dhe e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET TOKE NE PORTO ROMANO SHITET TOKE NE PORTO ROMANO

sale

4000 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE NE PORTO ROMANO

Shitet toke are ne Porto Romano. Toka ka nje siperfaqe prej 4000m2 dhe ka dalje direkte ne rruge . Pozicioni i saj eshte i pershtatshem per zhvillimin e llojeve te ndryshme te biznesit si dhe mundeson akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme . Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie dhe e gatshme per shitje. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE SHKEMBIN E KAVAJES. SHITET 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE SHKEMBIN E KAVAJES.

sale

61 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE SHKEMBIN E KAVAJES.

Shitet apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mirembajtur dhe te mire administruar, 7 katesh. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 61m2 dhe eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhina se bashku me dhomen e ndenjes , nje banjo dhe nje ballkon me pamje nga deti. Pozicioni i tij ofron mundesi aksesi ne te gjithe fasilitetet e nevojshme dhe akses ne te gjithe zonen. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET VILE NE ZONEN E ISH KENETES SHITET VILE NE ZONEN E ISH KENETES

sale

395 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

SHITET VILE NE ZONEN E ISH KENETES

Shitet vila ne zonen e ish Kenetes me nje siperfaqe totale ndertimi prej 395 m2 dhe 211 m2 siperfaqe trualli. Vila organizohet nga nje oborr qe mundeson postin e parkimit, 3 kate banimi dhe nje papafingo. Kati i pare ndahet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Kati i dyte organizohet ne nje kuzhine se bashku me dhomen e ndenjes dhe nje tualet, dhe kati i trete ndahet ne 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Pozicionohet ne nje nga vendet me te qeta te qytetit dhe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Vila eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

JEPET ME QIRA KAPANON NE FLLAKE JEPET ME QIRA KAPANON NE FLLAKE

rent

1400 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA KAPANON NE FLLAKE

Siperfaqja totale e kapanonit eshte 1400m2 . Ndodhet ne nje nga zonat me te favorshme per te bere biznes. Posedon dy porta hyrse, ambient parkimi, hapesire te mjaftueshme kthimi te trajlerave dhe mundesi per hyrje trajleri brenda ne objekt. Cmimi per m2 eshte 2.2 euro. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET SHTEPI NE PLAZH PRANE PALACE SHITET SHTEPI NE PLAZH PRANE PALACE

sale

98 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET SHTEPI NE PLAZH PRANE PALACE

Shitet shtepi me nje siperfaqe prej 98m2. Shtepia ka nje strukture te ndare ne dy ambiente te ndryshme 1+1, por me nje nderhyrje ne murin ndares mund te transformohet ne nje shtepi te vetme. Shtepia organizohet ne dy apartamente me nga nje korridor qe me pas ndahet ne nje dhome e ndenje bashke me kuzhinen,nje dhome gjumi dhe nje tualet. Shtepia eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose me nje vizite ne prone na kontaktoni.