Jusild Kadri

Jusild Kadri
Jusild Kadri

Realtor

+355676088300

Na Kontaktoni

Kompleksi Panorama, Shitet Apartament 2+1+2 Kompleksi Panorama, Shitet Apartament 2+1+2

sale

83 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Kompleksi Panorama, Shitet Apartament 2+1+2

Ne Rr.Asim Vokshi, Kompleksi Panorama shitet apartament 2+1+2. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje ,2 dhome gjumi, 2 tualete, ballkon. Orientimi Lindje . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Disponon dokument pronesie. Per me teper informacion kontaktoni Jusildin ne numrin e telefonit +355676088300

Stacioni i Trenit, Shitet Apartament 2+1+2 Stacioni i Trenit, Shitet Apartament 2+1+2

sale

104 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Stacioni i Trenit, Shitet Apartament 2+1+2

Stacioni i Trenit, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 10-te te nje pallati te ri te pajisur me dy ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: dhome ndenje me ambient gatimi, dhome cifti, dhome gjumi, dy tualete. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Rruga Mylym Shyri, Jepet 1+1 me Qira Rruga Mylym Shyri, Jepet 1+1 me Qira

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Rruga Mylym Shyri, Jepet 1+1 me Qira

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t te nje pallati ekzistues .Eshte i organizuar ne sallon+guzhine, 1 dhome gjumi,1 tualet.Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me teper informacione kontaktoni Jusildin ne +355676088300

Prane Rruges Myslym Shyri, Jepen Ambiente me Qira Prane Rruges Myslym Shyri, Jepen Ambiente me Qira

rent

250 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Prane Rruges Myslym Shyri, Jepen Ambiente me Qira

Jepen 2 kate vile me qira te pershtatshme per zyra. Secili kat ka nje siperfaqe rreth 120m2. Ambientet jane me korridor shperndares dhe te ndara ne dhoma. Cmimi per kat 500euro/muaj. Taksat nuk jane te perfshira ne cmim. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Rruga Pjeter Budi, Jepet 1+1 Me Qira Rruga Pjeter Budi, Jepet 1+1 Me Qira

rent

55 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Rruga Pjeter Budi, Jepet 1+1 Me Qira

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t te nje pallati ekzistues .Eshte i organizuar ne sallon+guzhine, 1 dhome gjumi,1 tualet.Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me teper informacione kontaktoni Jusildin ne +355676088300

Rruga 4 Deshmoret, Jepet Restorant me Qira Rruga 4 Deshmoret, Jepet Restorant me Qira

rent

200 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Rruga 4 Deshmoret, Jepet Restorant me Qira

Jepet restorant me qira, Shkolla "Partizani" . Ne gjendje pune prej disa vitesh. Gjendja shume e mire. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tek Nente Katshet, Jepet  Apartmanet Me Qira Tek Nente Katshet, Jepet  Apartmanet Me Qira

rent

40 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Nente Katshet, Jepet Apartmanet Me Qira

Jepet me qera apartament ne qender te Tiranes perball Plaza Hotel tek Nente Kateshet. Apartamenti eshte e areduar nga fillimi me mobilje te reja. Kati i 5-te. Interneti eshte i perfshir ne cmim. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Rruga e Kavajes, Shitet Apartament 3+1+2 Rruga e Kavajes, Shitet Apartament 3+1+2

sale

134 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Rruga e Kavajes, Shitet Apartament 3+1+2

Ne Rrugen e Kavajes, shitet apartament 3+1+2 ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: dhome ndenje me ambient gatimi, dhome cifti, 2 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Rruga e Kavajes, Shitet apartament 2+1 Rruga e Kavajes, Shitet apartament 2+1

sale

94 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Rruga e Kavajes, Shitet apartament 2+1

Ne Rrugen e Kavajes, shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: dhome ndenje me ambient gatimi, dhome cifti, dhome gjumi, tualet si dhe ka dy ballkone.Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Autostrada Tiranë-Rinas, Shitet Toke Autostrada Tiranë-Rinas, Shitet Toke

sale

7050 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Autostrada Tiranë-Rinas, Shitet Toke

Shitet toke buze Autostrade , me nje siperfaqe 7050 m2 . Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Rruga Siri Kodra, Shitet Dublex Rruga Siri Kodra, Shitet Dublex

sale

36 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Rruga Siri Kodra, Shitet Dublex

Rruga Siri Kodra, prane Ish frigoriferit, shitet dublex ne katin 0 te nje pallati te ri. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Fresk, Jepet Vile Me Qira Fresk, Jepet Vile Me Qira

rent

760 m2

Dhoma Gjumi

7 Tualet

Fresk, Jepet Vile Me Qira

Rruga Muhamet Deliu, Rreth 500m larg restorant Fresku, Jepet me qira 4 katet e nje vile dhe bodrumi i saj. Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar, mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi si: institucion, kopesht, shkolle, qender kursesh etj. Sip. per kat 170m2. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

3,500 €