Jusild Kadri

Jusild Kadri
Jusild Kadri

Realtor

+355676088300

Na Kontaktoni

Toke Ne Shitje, Fushë Prezë Toke Ne Shitje, Fushë Prezë

sale

15380 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Toke Ne Shitje, Fushë Prezë

Toka ndodhet ne zone industriale e cila le vend per ndertime te tipit industrial si magazina, kapanone dhe objekte te tjera te ngjashme.Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Cmimi sipas kerkeses
Rruga 5 Maji, Shitet apartament 1+1 Rruga 5 Maji, Shitet apartament 1+1

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Rruga 5 Maji, Shitet apartament 1+1

Ne Rrugen 5 Maji, shitet apartament 1+1 ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: dhome ndenje me ambient gatimi, dhome cifti, tualet si dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tek Stacioni i Trenit, Shitet Apartament 3+1 Tek Stacioni i Trenit, Shitet Apartament 3+1

sale

110 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Stacioni i Trenit, Shitet Apartament 3+1

Tek Stacioni i Trenit, shitet apartament 3+1 buze rruges, ne katin e 4 te nje pallati te ri i pajisur me dy ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, dhome cifti, dhome femijesh, dhome e trete, tualet si dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte perendim. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Te Stacioni i Trenit, Jepet Apartament Me Qira 1+1 Bosh Te Stacioni i Trenit, Jepet Apartament Me Qira 1+1 Bosh

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Te Stacioni i Trenit, Jepet Apartament Me Qira 1+1 Bosh

Te Stacioni i Trenit, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome , tualet si dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte lindje. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Rr. Arkitet Sinani, shitet apartament 2+1 Rr. Arkitet Sinani, shitet apartament 2+1

sale

122 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Rr. Arkitet Sinani, shitet apartament 2+1

Ne Xhamllik, fillimi i Rr. Arkitekt Sinani, shitet apartament 2+1 ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti, dhome femijesh ,tualet si dhe dy ballkone. Orientimi i apartamentit eshte lindje. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

105,000 €
Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

rent

105 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Rruga E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Tek Rruga e Barrikadave jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 4 te nje palati te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon, dy dhoma, tualet, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim. Ka mundesi parkimi por nukperfshihet ne cmim. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe ndodhet ne nje zone qe te ofron te gjitha lehtesirat, per shkak te aksesit per nje jete sa me komode. Perme shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Jusildin ne numrin +355 67 608 8300.

Rruga Gjergj Legisi, Shitet Ambient Komercial Rruga Gjergj Legisi, Shitet Ambient Komercial

sale

22 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Rruga Gjergj Legisi, Shitet Ambient Komercial

Rruga Gjergj Legisi, prane shkolles "Aleks Buda" shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati ekzistues pa ashensor. Ambienti eshte perdorur si dyqan 3 vitet e fundit dhe ka pasur nje xhiro ditore te kenaqeshme. Ambient ideal per te krijuar biznesin tuaj ideal. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Telefononi tani Jusildin per ta ber tuajin ne numrin e telefonit 0676088300

30,500 €
Ne Porcelan Shiten Apartamente 1+1 Me Siperfaqe Te Ndryshme Ne Porcelan Shiten Apartamente 1+1 Me Siperfaqe Te Ndryshme

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Porcelan Shiten Apartamente 1+1 Me Siperfaqe Te Ndryshme

Tek Porcelani shiten apartamente me tipologji te ndryshme ne nje kompleks te ri te perfunduar, me hipoteke. Kompleks banimi 1-7 kate dhe 8 kate me 1-2 kate parkim nentoke. Ndodhet ngjitur me rrugen kryesore si dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacione na kontaktoni ne: 0676088300.

Rruga Todi Shkurti, Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Grand Rruga Todi Shkurti, Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Grand

sale

87 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Rruga Todi Shkurti, Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Grand

Tek Kompleksi Grand shitet apartament 2+1+2 ne katin e 2-te. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte jug. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Jusildin ne numrin e telefonit: 0676088300 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Ne qender te Tiranes, Shitet Apartament 1+1 Ne qender te Tiranes, Shitet Apartament 1+1

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne qender te Tiranes, Shitet Apartament 1+1

Ne Rr. "Sulejman Pasha" , Shitet Apartament 1+1 ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet si dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte perendim. Ndodhet shume afer qendres dhe ofron mundesi parkimi. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Jusildin ne numrin e telefonit: +355676088300, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

95,000 €
Ne Rr. Mine Peza, Shitet apartament 1+1 Ne Rr. Mine Peza, Shitet apartament 1+1

sale

76 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Rr. Mine Peza, Shitet apartament 1+1

Shitet apartament 1+1 te rruga Mine Peza. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri me ashensor .Ka hapesire prej 76m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon+guzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka orientim nga lindja dhe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione kontaktoni Jusildin ne +355673615640

Ne Rr. Mine Peza, Shitet apartament 1+1 Ne Rr. Mine Peza, Shitet apartament 1+1

sale

76 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Rr. Mine Peza, Shitet apartament 1+1

Shitet apartament 1+1 te rruga Mine Peza. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-t te nje pallati te ri me ashensor .Ka hapesire prej 76m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon+guzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka orientim nga lindja dhe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione kontaktoni Jusildin ne +355673615640