Ino Duhanxhiu

Ino Duhanxhiu
Ino Duhanxhiu

Realtor

+355675088805

Na Kontaktoni

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1, Tek Rruga E Kavajes. Jepet Me Qira Apartamenti 2+1, Tek Rruga E Kavajes.

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1, Tek Rruga E Kavajes.

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Rruga e Kavajes, ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, tualet. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara, ofrone te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Orjentimi jug-lindje, jepet me qira 450 eur/muaj. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Inon ne numrin +355675088805.

Tek Rruga e Kavajes, Kompleksi Square 21 Jepet me Qira Super Apartament i Pabanuar me Pare. Tek Rruga e Kavajes, Kompleksi Square 21 Jepet me Qira Super Apartament i Pabanuar me Pare.

rent

128 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Rruga e Kavajes, Kompleksi Square 21 Jepet me Qira Super Apartament i Pabanuar me Pare.

Tek Rruga e Kavajes, Kompleksi Square 21 jepet me qera super apartament i pabanuar me pare. Apartamenti ndodhet ne katin e 8, orientim Jug. Organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambient gatimit me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri prej te cileve me dritare. Apartamenti eshte totalisht i investuar ne detaje: Parket AC5- Sistem Chiller- HIdrosanitare incaso- Dritare me xham termik tripleks. Ne cmimin e apartamentit eshte i perfshire nje post parkimi, administrimi i ambienteve te perbashketa dhe tatimi ne burim 15%. Apartamenti eshte gati per banim ne daten 20 Qershor. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni Inon ne numrin e telefonit +355 675088805

Jepet Me Qira Ambienti Per Zyra Tek Ish-Parku i Autobuzave Jepet Me Qira Ambienti Per Zyra Tek Ish-Parku i Autobuzave

rent

15 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Ambienti Per Zyra Tek Ish-Parku i Autobuzave

Jepet ambjent zyre per qira. Siperfaqe 15 m2, e pershtatshme dhe mjaft e mire per zyre noterie, IT etj. Perbehet nga ambjenti kryesor dhe tualeti. Ndodhet ne katin 0, kamundesi parkimi. Cmimi 30.000 ALL/muaj. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Ino ne numrin +355675088805.

Shitet Apartamenti 2+1, Tek Liqeni i Thate Shitet Apartamenti 2+1, Tek Liqeni i Thate

sale

81 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartamenti 2+1, Tek Liqeni i Thate

Shitet apartamenti 2+1 tek Liqeni i Thate, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, tualet, ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara, ofrone te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Inon ne numrin +355675088805.

Jepet me Qira Ambienti per Zyra tek ish-Ekspozita Jepet me Qira Ambienti per Zyra tek ish-Ekspozita

rent

30 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qira Ambienti per Zyra tek ish-Ekspozita

Jepet ambjent zyre per qira. Siperfaqe 30 m2, e pershtatshme dhe mjaft e mire per zyre noterie, IT etj. Perbehet nga ambjenti kryesor dhe tualeti. Ndodhet ne katin e dyte, mbi Conad, tek Ish Ekspozita ( prane gjykates se Tiranes ). Cmimi 25.000 ALL/muaj. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Inon ne numrin +355675088805.

Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Pallatet Agimi Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Pallatet Agimi

rent

17 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Pallatet Agimi

Jepet me qira ambient komercial tek Pallatet Agimi 17m2. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ambienti eshte me certifikate pronesie. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Inon ne numrin +355675088805.

Shitet Magazine 480+2500m2 Hapesire e Shfrytezueshme, ne Elbasan Shitet Magazine 480+2500m2 Hapesire e Shfrytezueshme, ne Elbasan

sale

485 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Magazine 480+2500m2 Hapesire e Shfrytezueshme, ne Elbasan

Shitet magazine 480+2500m2 hapesire e shfrytezueshme, ne Elbasan. Magazina eshte e pershtashme per aktivitete si fasoneri, mobileri etj. por mund te merret edhe per zhvillim. Magazina disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Inon ne numrin +355675088805.

180,000 €
Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Bllokut Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Bllokut

sale

98.4 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Bllokut

Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Bllokut ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara, disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Inon ne numrin +355675088805.

133,000 €
Jepet me Qira Apartamenti 3+1+2, Tek Rruga E Kavajes Jepet me Qira Apartamenti 3+1+2, Tek Rruga E Kavajes

rent

209 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet me Qira Apartamenti 3+1+2, Tek Rruga E Kavajes

Jepet me qira apartamenti 3+1+2 tek Rruga e Kavajes, ne katin e 9-te (i fundit) te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, dhome cifti dhome femijesh, 2 tualete, 2 ballkone. Dhomat jane te shtruara me parket me dru, dhome garderobe, dhome garderobe kepucesh me vete, dhome per lavatrice me vete. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara, ofrone te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Ka dhe dy poste parkimi ne -1 te perfshira ne cmim. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Inon ne numrin +355675088805.

Shitet Apartamenti 3+1+2, Tek Rruga E Kavajes Shitet Apartamenti 3+1+2, Tek Rruga E Kavajes

sale

209 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartamenti 3+1+2, Tek Rruga E Kavajes

Shitet apartamenti 3+1+2 tek Rruga e Kavajes, ne katin e 9-te (i fundit) te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, dhome cifti dhome femijesh, 2 tualete, 2 ballkone. Dhomat jane te shtruara me parket me dru, dhome garderobe, dhome garderobe kepucesh me vete, dhome per lavatrice me vete. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara, ofrone te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Ka dhe dy poste parkimi ne -1 jo te perfshira ne cmim. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Inon ne numrin +355675088805.

Shitet Apartamenti 2+1, Tek Rruga E Kavajes Shitet Apartamenti 2+1, Tek Rruga E Kavajes

sale

104 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartamenti 2+1, Tek Rruga E Kavajes

Shitet apartamenti 2+1 tek Rruga e Kavajes, ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, tualet, ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara, ofrone te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Inon ne numrin +355675088805.

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1, Tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Apartamenti 2+1, Tek Rruga e Kavajes

rent

104 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1, Tek Rruga e Kavajes

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Rruga e Kavajes, ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, tualet, dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara, ofrone te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Inon ne numrin +355675088805.