Enkela Kola

Enkela Kola
Enkela Kola

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

+355672049700

Na Kontaktoni

Shitet Objekt Per Aktivitet Hoteleri Ose Fason  467m2 Shitet Objekt Per Aktivitet Hoteleri Ose Fason  467m2

sale

467 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet Objekt Per Aktivitet Hoteleri Ose Fason 467m2

Shitet Objekt Per Aktivitet Hoteleri Ose Fason 467m2 distanca nga deti eshte 700m, numri i kateve 2, eshte i pajisur me certifikate pronesie. Kontakto tani Aldo ne numrin +355676023888. .

Ne Orikum Shitet Apartamenti 3+1 Ne Orikum Shitet Apartamenti 3+1

sale

64 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Orikum Shitet Apartamenti 3+1

Ne Orikum Shitet Apartamenti 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte 64 m2 + 42m2 verande e mbyllur : Organizohet ne sallon ndenje, tre dhoma, nje tualet dhe 1 ballkon. Disponon dokumentacion te plote hipotekor po ashtu edhe veranda ka leje te rregullt nga Bashkia Vlore. Kontakto Aldo ne numrin +355676023888.

48,000 €
Tek Stadiumi Qemal Stafa, jepet me qira ambjent biznesi. Tek Stadiumi Qemal Stafa, jepet me qira ambjent biznesi.

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Stadiumi Qemal Stafa, jepet me qira ambjent biznesi.

Tek Stadiumi Qemal Stafa ,tek Ambasador 2, jepet me qira ambjent biznesi ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambjenti eshte i organizuar nga nje hapesire open-space dhe nje tualet. Cmimi 410euro ne muaj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Flavian ne nr. 0676088900.

Ne rrugen Emin Harizaj, jepet me qira ambjent biznesi. Ne rrugen Emin Harizaj, jepet me qira ambjent biznesi.

rent

40 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne rrugen Emin Harizaj, jepet me qira ambjent biznesi.

Tek Ali Demi, ne rrugen Emin Haziraj, jepet me qira ambjent biznesi, ne katin e pare te nje pallati te ri. Ambjenti eshte i organizuar nga nje hapesire open-space dhe nje tualet.Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi. Cmimi 165euro ne muaj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Flavian ne nr. 0676088900.

Tek Selvia, Shitet Apartament 2+1 Tek Selvia, Shitet Apartament 2+1

sale

117 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Selvia, Shitet Apartament 2+1

Ne Rr. \"Siri Kodra\", prane Selvise, shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te sapoperfunduar. Apartamenti organizohet nga nje ambjent, nje tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 5-te banim, me orientim Jug. Zona ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Cmimi: 1.100 euro/m2 Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Elionin ne nr 0672049600

Tek Sheshi Willson, Jepet apartament me qira 2+1. Tek Sheshi Willson, Jepet apartament me qira 2+1.

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Sheshi Willson, Jepet apartament me qira 2+1.

Prane sheshit Willson, rruga Ymer Kurti, jepet me qira apartamenti 2+1. Apartamenti perbehet nga ambjenti i gatim - ndenjes, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Orientimi eshte jug - lindje dhe ndodhet ne katin e 12. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. . Cmimi: 550 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavian ne nr 0676088900.

Myslym Shyri, shitet apartament 3+1 Myslym Shyri, shitet apartament 3+1

sale

114 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Myslym Shyri, shitet apartament 3+1

Prane Rr. Myslym Shyri, shitet apartament 3+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatim ndenjes, 3 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 2 banim, pallat ekzistues. Zone shume e mire, e cila ofron lehtesira per nje jete komode. Disponon dokument pronesie. Cmimi: 1200 euro / m2 Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavian ne nr 0676088900

Tek Rr. e Dibres, shitet ose jepet me qira Tek Rr. e Dibres, shitet ose jepet me qira

sale

360 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rr. e Dibres, shitet ose jepet me qira

Rr. e Dibres, prane Medresese, shitet ose jepet me qira Vile 3 kateshe. Organizohet nga: Kati i pare me 2 ambjente te medha komerciale. Kati i dyte me apartament 1+1 ( ambjenti i gatim ndenjes, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet ). Kati i 3 me apartament 2+1 ( ambjenti i gatim ndenjes, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet ). Cmimi i qirase: 1.000 euro / muaj Cmimi i shitjes: 350.000 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Elionin ne nr 0672049600

Tek Rr. e Dibres, shitet ose jepet me qira Tek Rr. e Dibres, shitet ose jepet me qira

rent

360 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rr. e Dibres, shitet ose jepet me qira

Rr. e Dibres, prane Medresese, shitet ose jepet me qira Vile 3 kateshe. Organizohet nga: Kati i pare me 2 ambjente te medha komerciale. Kati i dyte me apartament 1+1 ( ambjenti i gatim ndenjes, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet ). Kati i 3 me apartament 2+1 ( ambjenti i gatim ndenjes, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet ). Cmimi i qirase: 1.000 euro / muaj Cmimi i shitjes: 350.000 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Elionin ne nr 0672049600

Yzberisht, jepet me qira apartament 2+1 Yzberisht, jepet me qira apartament 2+1

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Yzberisht, jepet me qira apartament 2+1

Ne Yzberisht, prane Eco Market, jepet me qira apartamenti 2+1. Apartamenti nga ambjenti i gatim - ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 1 ballokn. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje, kati i 9. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 250 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Elionin ne nr 0672049600

Ne Bllok, Jepet me qira apartament i pershtatshem dhe per zyre. Ne Bllok, Jepet me qira apartament i pershtatshem dhe per zyre.

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Bllok, Jepet me qira apartament i pershtatshem dhe per zyre.

Ne bllok, jepet me qira ambjent 1+1 i pershtatshem per banim dhe per zyre. Ndodhet ne katin e pare banim dhe me siperfaqe 60m2. Jepet vetem me kontrabufe. Cmimi: 290 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni Flavian ne nr 06760889000.

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1

Tek Kopshti Botanik, jepet me Qira Apartament 1+1. Me nje siperfaqe 80 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Ambjenti organizohet nga salloni, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi: 300 Euro / muaj Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni agjentin Elion: +355672049600