Mei Don bosko

Mei Don bosko
Mei Don bosko

Realtor

+35542403900

Na Kontaktoni

Shitet  truall ne Vlore. Shitet  truall ne Vlore.

sale

m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet truall ne Vlore.

Shitet 10,500 m2 truall , 400 m ne vije ajrore nga Plazhit i Ri ne Vlore . Toka posedon certifikate te rregullt pronesie

1,000,000 €
NE SHKOZET- DURRES SHITET 4100 m2 TRUALL ME 1350 m2 MAGAZINA: NE SHKOZET- DURRES SHITET 4100 m2 TRUALL ME 1350 m2 MAGAZINA:

sale

4100 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

NE SHKOZET- DURRES SHITET 4100 m2 TRUALL ME 1350 m2 MAGAZINA:

Shitet 4100 m2 truall dhe 1350 m2 magazina ne Shkozet, Durres. Prona ndodhet 1 km larg nga porti dhe ndodhet ne rrugen: ''Asti Nushi'' ne rrugen e kolaudimit te makinave ne Durres,. Prona ne shitje ka dalje ne rrugen dytesore e posedon certifikata te rregullta pronesie te perditesuara ne Mars, 2018. Per shume informacion mund te kontaktoni Inisin ne nr e cel +355682266611.

Jepet apartament 3+1 me qira Jepet apartament 3+1 me qira

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet apartament 3+1 me qira

Jepet me qira apartament 3+1 dhe 2 tualete shume prane Ures se Tabakeve ose ngjitur me gjykatene Apelitne Tr. Kati i trete, i mobiluar. Ka edhe nje ballkon te mbyllur Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per zyra apo klinika mjeksore (dentare etj). Me kondicionere ne cdo dhome. Orientimi : Jug Per me teper informacion kontaktoni Inis ne numrin +355682266611.

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Te Casa Italia. Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Te Casa Italia.

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Te Casa Italia.

Jepet me qira apartament 2+1 te Casa Italia. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet si me poshte : Sallon , dy dhoma gjumi , tualet , ballkon dhe depo . Ambjent eshte i mire organizuar dhe me hapesira te bollshme, Per me teper informacion kontaktoni Inisin ne numrin e telefonit +355682266611.

Jepet me qira 2+1 tek Kodra e Diellit Jepet me qira 2+1 tek Kodra e Diellit

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me qira 2+1 tek Kodra e Diellit

Jepet me qira nje apartament 2+1 me 1 banjo kati i 3-te, tek zona e ''Kodres se Diellit'' (prane Kishes Eleonora) , Siperfaqja 100 M2, , i mobiluar, Cmimi i qerase mujor 400 euro. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin +355682266611.

Ne Selite Jepet Me Qira Nje kat Vile. Ne Selite Jepet Me Qira Nje kat Vile.

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Selite Jepet Me Qira Nje kat Vile.

NeSelite jepet me qira apartament 2+1 i ndodhur ne katin e dyte te nje vile. Eshte i organizuar ne sallon te bollshem me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje verande 60m2 . Per me shume informacion kontaktoni Inis ne numrin e telefonit+355682266611.

Ne Kombinat Jepet Me Qira Nje Kat Vile. Ne Kombinat Jepet Me Qira Nje Kat Vile.

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Kombinat Jepet Me Qira Nje Kat Vile.

Ne Kombinat jepet me qira apartament 2+1 i ndodhur ne katin e katert te nje vile. Eshte i organizuar ne sallon te bollshem me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje verande 60m2 . Per me shume informacion kontaktoni Inis ne numrin e telefonit+355682266611.

Ne Laprake Shitet Apartamenti 1+1. Ne Laprake Shitet Apartamenti 1+1.

sale

54 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Laprake Shitet Apartamenti 1+1.

Laprake, shitet apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 54m2, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati egzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Per me teper informacion kontaktoni +355676088600

39,000 €
Te Rruga e Durresit Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Te Rruga e Durresit Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

rent

78 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Te Rruga e Durresit Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Ne Rrugen e Durresit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organiohet si me poshte : Salloni , dy dhoma gjumi , tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri pa ashensor. Orientimi Veri -Lindje . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Per me teper informacion kontaktoni +3556088600.

Prane Qendres Globe Jepet Me Qira Apartament 1+1. Prane Qendres Globe Jepet Me Qira Apartament 1+1.

rent

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Prane Qendres Globe Jepet Me Qira Apartament 1+1.

Prane Qendres Globe jepet me qira apartament 1+1.. Apartamenti me nje siperfaqe 72 m2 , ndodhet ne katin e 6 -te nje pallati te ri me ashensor . Ambjenti oganizohet si me poshte: salloni , dhoma e gjumit, tualeti dhe nje ballkon. Orientimi Perendim .Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes , pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode .

Ne Don Bosko Jepet Me Qira Apartament 1+1. Ne Don Bosko Jepet Me Qira Apartament 1+1.

rent

72 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Don Bosko Jepet Me Qira Apartament 1+1.

Ne fillim te rruges Don Bosko jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti me nje siperfaqe 72 m2 , ndodhet ne katin e 2 -te nje pallati te ri me ashensor . Ambjenti oganizohet si me poshte: salloni , dhoma e gjumit, tualeti dhe nje ballkon. Orientimi Perendim .Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nder zonat me te mira te Tiranes , pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode .

Tek Bulevardi Gjergj Fishta Jepet Me Qira Apartament 1+1. Tek Bulevardi Gjergj Fishta Jepet Me Qira Apartament 1+1.

rent

57 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Bulevardi Gjergj Fishta Jepet Me Qira Apartament 1+1.

Tek Bulevardi Gjergj Fishta jepet me qira apartament 1+1. Ambjenti ka siperfaqe 57 m2 dhe eshte i arreduar ne menyre te mire, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor. . Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes.