Ilir Sulaj

Ilir Sulaj
Ilir Sulaj

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037471

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK LAGJIA 6 JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK LAGJIA 6

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK LAGJIA 6

Ambienti ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe eshte i ndare ne 4 hapesira dhe nje tualet. Eshte i investuar se fundmi dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi. Per me shume informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK LAGJIA 6 JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK LAGJIA 6

rent

18 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK LAGJIA 6

Ambienti organizohet nga hapesira e biznesit dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe 20m2 dhe ndodhet ne ane te rruges, eshte i investuar se fundmi dhe ofron te gjitha fasilitetet per lloje te ndryshme biznesi. Per me shume informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE ZONEN E ISH KENETES JEPET ME QIRA MAGAZINE NE ZONEN E ISH KENETES

rent

210 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE ZONEN E ISH KENETES

Magazina eshte e ndare ne dy pjese te vecanta, ndodhet ne katin perdhes te nje vile. Pjesa kryesore ka siperfaqe 130m2 ndersa pjesa tjeter ka siperfaqe 80m2. Jepet me qira e gjithe siperfaqja prej 210m2 ose vetem pjesa kryesore prej 130m2 me cmimin 250 euro. Secila magazine ka nje tualet perkates. Ka nje pozicion te favorshem pasi ka nje akses prane rruges kryesore dhe hapesira te krijon mundesi per aktivitete te ndyshme biznesi. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE TEK RRUGA E RE E PORTIT SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE TEK RRUGA E RE E PORTIT

sale

121 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE TEK RRUGA E RE E PORTIT

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 121 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 banimi, i 7 nga toka, te nje pallati te ri te sapoperfunduar ne rrugen e re te portit. Ndahet ne nje dhome ndenje e projektuar dhe per kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi me mundesine per te krijuar dhe nje te trete, dy tualete dhe dy ballkone me pamje te mrekullueshme nga deti dhe porti i Durresit. Pallati eshte i ri, i mireadministruar dhe me ashensor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses