Gleon Koci

Gleon Koci
Gleon Koci

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

+355692884549

Na Kontaktoni

Jepet me Qera Shtepi Private 1+1 afër Terminalit! Jepet me Qera Shtepi Private 1+1 afër Terminalit!

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera Shtepi Private 1+1 afër Terminalit!

Jepet me qera shtepi private 1+1 afer terminalit! E mobiluar. 65 m2. Ne nje zone te favorshme. Cmimi 170 euro. Per nje vizite ne prone ose me shume informacione kontaktoni ne: +355 69 288 45 49

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Astir, Kompleksi Fratari! Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Astir, Kompleksi Fratari!

87 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Astir, Kompleksi Fratari!

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Zonen e Astirit, afer Kompleksit Fratari. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te. Eshte i mobiluar. Ka 2 dhoma gjumi,kuzhine dhe 1 tualet. Cmimi: 300 euro/muaj. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin +355 68 288 45 49.

Shitet Vile 4-Kateshe Ne Mezez! Shitet Vile 4-Kateshe Ne Mezez!

sale

515 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Vile 4-Kateshe Ne Mezez!

Ne Mezez Shitet Vile 4-Kateshe 448m2. Objekti eshte i Organizuar si me posht: Kati perdhe me siperfaqe 110 m2 ,kati i 1 me siperfaqe 135 m2 dhe verande, kati 2 me siperfaqe 135 m2 dhe kati 3 me siperfaqe 68 m2+ verande.Ne cdo kate ka nga 2 dhoma gjumi ,sallon dhe 1 tualet Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Cmimi 350,000 euro. Per me shume informacion ose per nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin +355 69 994 8848 .

350,000 €