Frensi Kullolli

Frensi Kullolli
Frensi Kullolli

Ndermjetesues

355676088200

Na Kontaktoni

Jepet Me Qera Super Apartament 1+1, Tek Fiori Di Bosco. Jepet Me Qera Super Apartament 1+1, Tek Fiori Di Bosco.

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qera Super Apartament 1+1, Tek Fiori Di Bosco.

Jepet me qira super apartament i mobiluar, ne Don Bosko tek kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni + kuzhinë gatimi, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe ballkoni. Ka nje orientim me drite - Lindje. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i mire investuar dhe ka kondicioner ne cdo dhome. Zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 350 Euro/Muaj. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Shitet Apartament 2+1, Tek Rruga Mine Peza. Shitet Apartament 2+1, Tek Rruga Mine Peza.

sale

101 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1, Tek Rruga Mine Peza.

Shitet apartament 2+1, prane rruges Mine Peza. Apartamenti organizohet ne korridor shperndares ,sallon me ambjent gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, depo ,1 tualet, 1 ballkon dhe ka siperfaqe totale 101 m2. Apartamenti ka orientim Jug - Peredim. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallat ekzistues pa ashensor. Disponon certifikate pronesie. Cmimi 86.000 Eruo. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Jepet Me Qira Super Ambient Komercial, Tek Rruga Elbasanit. Jepet Me Qira Super Ambient Komercial, Tek Rruga Elbasanit.

rent

290 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Super Ambient Komercial, Tek Rruga Elbasanit.

Jepet me qira super ambient, tek Rruga Elbasanit. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 290 m2 dhe ndodhet ne katin 0 prane rruge. Ambienti eshte i pershtatshem per bar, restorant, zyra, supermarket ose cdo aktivitet tjeter biznesi. Cmimi 5000 Euro/Muaj. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Shitet Apartament 2+1, Tek Fusha Ali Demit. Shitet Apartament 2+1, Tek Fusha Ali Demit.

sale

81 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1, Tek Fusha Ali Demit.

Shitet apartamenti 2+1 ne Ali Dem prane Fushes. Apartamenti eshte i mire investuar dhe ndodhet ne katin e 5-te (te fundit) te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne korridor shperndares, sallon me ambient gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Apartamenti ka siperfaqe 81 m2 neto dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 68.000 Euro. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Jepet Me Qera Super Ambient Komercial. Jepet Me Qera Super Ambient Komercial.

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Jepet Me Qera Super Ambient Komercial.

Jepet me qera ambient tek Pazari te Ri prane sheshit Avni Rustemi me siperfaqe totale prej 80 m2 . Ndodhet ne katin 0 me fasade xhami me pamje nga rruga kryesore ,organizohet ne nje salle te madhe , 1 tualet. Cmimi 800 Euro. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tek Mine Peza. Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tek Mine Peza.

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tek Mine Peza.

Jepet me qira apartament super i mobiluar, tek Rruga Mine Peza prane Prokurorise. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni + kuzhinë gatimi, 1 dhome gjumi, 1 dhome garderobe, 1 tualet me drite natyrale dhe 2 ballkone. Ka nje orientim me drite - Lindje. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i mire investuar dhe ka sistem ngrohje - ftohje. Zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 400 Euro/Muaj. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Shitet Apartament 1+1, Ne Brryl. Shitet Apartament 1+1, Ne Brryl.

sale

58.4 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1, Ne Brryl.

Shitet apartament 1+1 ne Brryl. Apartamenti me nje siperfaqe totale 65,5 m2 dhe te brendshme 58.4 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor i ndertuar ne vitin 2006. Ambjenti organizohet nga salloni me kuzhinë gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe mundesi per te pershtatur ballkon ne dhomen e gjumit. Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore dhe zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Apartamenti shitet i rregulluar sic eshte ne foto. Orientimi Jug- Lindje. Cmimi: 67.000 Euro. Disponon certifikate pronesie. Per cdo informacion kontaktoni per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200

67,000 €
Shitet Apartament 1+1 Ne Don Bosko. Shitet Apartament 1+1 Ne Don Bosko.

sale

51 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 Ne Don Bosko.

Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko. Apartamenti me nje siperfaqe 51 m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni me kuzhinë gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkoni.Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore dhe zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Apartamenti shitet i rregulluar sic eshte ne foto. Cmimi: 50.000 Euro. Disponon certifikate pronesie. Per cdo informacion kontaktoni per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 , Tek Sheshi Willson. Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 , Tek Sheshi Willson.

rent

125 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 , Tek Sheshi Willson.

Jepet me qira apartament 2+1+2 i mobiluar, prane Sheshit Willson. Apartamenti me nje siperfaqe 125 m2, ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, kuzhinë gatimi e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka nje orientim me drite - Lindje. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i mire investuar me parket dhe sistem ngrohje - ftohje. Zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 600 Euro/Muaj. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Shitet Apartament 1+1 Ne Brryl. Shitet Apartament 1+1 Ne Brryl.

sale

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 Ne Brryl.

Shitet apartament 1+1 ne Brryl. Apartamenti me nje siperfaqe 80 m2, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me 2 ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni me kuzhinë gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkoni.Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore dhe zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Apartamenti shitet i rregulluar sic eshte ne foto. Cmimi: 79.900 Euro. Disponon certifikate pronesie. Per cdo informacion kontaktoni per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

79,900 €
Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tek Rruga E Durresit. Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tek Rruga E Durresit.

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tek Rruga E Durresit.

Jepet me qira apartament 1+1 pjeserisht i mobiluar, ne fillim te rruges se Rruga e Durresit. Apartamenti me nje siperfaqe totale 70 m2, ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, ambient gatimi i vecuar, 1dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande. Ka nje orientim me drite - Lindje. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te mira te Tiranes. Apartamenti ofron nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbe. Zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 300 Euro/Muaj. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar, Prane Ambasades Amerikane. Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar, Prane Ambasades Amerikane.

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar, Prane Ambasades Amerikane.

Jepet me qira apartament 2+1+2 i mobiluar tek Rruga e Elbasanit prane Ambasades Amerikane. Apartamenti me nje siperfaqe totale 130 m2 dhe 120 m2 te brendshme, ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri me ashensor dhe administrim te rregullt. Ambjenti organizohet nga salloni, kuzhinë gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe dhome tharese . Ka nje orientim me drite - Lindje. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i mire investuar me parket dhe sistem ngrohje - ftohje. Mundesi parkimi rezidenciale. Zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 700 Euro/Muaj. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.