Florida Shehu

Florida Shehu
Florida Shehu

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355674052735

Na Kontaktoni

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Rruga e Kavajes

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Rruga e Kavajes

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Rruga e Kavajes. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Ka 2 poste parkimi te perfshire ne cmim. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara, zone e qete dhe me pamje fantastike. Cmimi 700 Euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735.

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Quiet Lake Ne Liqenin e Farkes Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Quiet Lake Ne Liqenin e Farkes

117 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Quiet Lake Ne Liqenin e Farkes

Jepet me qira apartament 2+1 Tek Quiet Lake Ne Liqenin e Farkes me pamje nga liqeni. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 2 ballkone. Ka post parkimi te perfshire ne cmim. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara, zone e qete dhe me pamje fantastike. Cmimi 550 Euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735.

Jepet Me Qira Apartament 3+1 Tek Shkolla e Baletit Jepet Me Qira Apartament 3+1 Tek Shkolla e Baletit

rent

150 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 3+1 Tek Shkolla e Baletit

Jepet Me Qira Apartament 3+1 Tek Shkolla e Baletit Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe oborr. Kat i dyte i nje vile te kendshme, mundesi parkimi. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Cmimi 800 Euro. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735.

Tek Bulevardi Bajram Curri Jepet Me Qira Ambient Tek Bulevardi Bajram Curri Jepet Me Qira Ambient

rent

200 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Bulevardi Bajram Curri Jepet Me Qira Ambient

Tek Bulevardi Bajram Curri Jepet Me Qira Ambient me nje siperfaqe totale 200 m2. Ambienti ndodhet ne katin 1 banim te nje pallati te ri. Ambienti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si zyra, klinika dentare e mjekesore, call centre etj. Vlera e qirase eshte 950 euro Neto. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin e telefonit: +355674052735.

Jepet Me Qira Bar Restorant Ne Bllok Jepet Me Qira Bar Restorant Ne Bllok

rent

400 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Jepet Me Qira Bar Restorant Ne Bllok

Jepet Me Qira Bar Restorant Ne Bllok me nje siperfaqe totale 400 m2. Ambienti ndodhet ne katin 10 me pamje fantastike te Tiranes. Restoranti ka kuzhinen e kompletuar, gjithashtu vend te posacem per pergatitjen e picave, verande ne forme L- je te bollshme, dhome frigoriferike, tualet personeli dhe tualetet e restorantit. Ashensor i vecuar per restorantin. Vlera e qirase 3500 euro. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin e telefonit: +355674052735.

3,500 €
Shitet Apartamenti 2+1+2 Ne Bllok Shitet Apartamenti 2+1+2 Ne Bllok

sale

116.1 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartamenti 2+1+2 Ne Bllok

Shitet Apartamenti 2+1+2 Ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ka orientim Perendim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Shitet i mobiluar 270.000 euro. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Per me shume informacion kontakto Floriden ne numrin e telefonit +355674052735.

270,000 €
Shitet Apartament 2+1+2 Ne Astir Shitet Apartament 2+1+2 Ne Astir

sale

90 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Astir

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Astir afer Oslos. Apartamenti organizohet nga korridori , salloni me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, ku ne njeren dhome ka tualet brenda, nje ballkon dhe tualeti i dyte. Ka orientim Jug Perendim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte. Per me shume informacion kontakto Floriden ne numrin e telefonit +355674052735. Cmimi: 85 000 Euro

85,000 €
Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Tek Stadiumi Arena Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Tek Stadiumi Arena

rent

160 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Tek Stadiumi Arena

Jepet me qira apartament 3+1+2 Tek Stadiumi Arena me ashensor te dedikuar per 2 katet e fundit Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.grohje qendrore me gaz (+ kondicioner ne cdo ambjentet), totalisht i shtruar me parket druri. Dritare dhe vetrata me dru masiv te standartit te larte EU. Garazhdi i mbyllur, 23m2, ne katin 0 (me dritare ajrimi, lavaman dhe shkarkues te ujrave ne dysheme). Ka 1 post parkimi te perfshire ne cmim. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Cmimi 1500 Euro Neto. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735

Jepet Me Qira Penthouse 2+1+2 Tek Long Hill Residence Jepet Me Qira Penthouse 2+1+2 Tek Long Hill Residence

rent

130 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Penthouse 2+1+2 Tek Long Hill Residence

Jepet me qira penthouse 2+1+2 Tek Long Hill Residence afer Tegut. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka 2 poste parkimi te perfshira ne cmim. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Cmimi 1300 Euro Neto (pa taksa). Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin 0674052735.

1,300 €
Shitet Penthouse 2+1+2 Tek Liqeni Thate Shitet Penthouse 2+1+2 Tek Liqeni Thate

sale

110 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Penthouse 2+1+2 Tek Liqeni Thate

Shitet Penthouse 2+1+2 Tek Liqeni Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor, i cili shkon direkt ne apartament. Apartamenti organizohet nga korridori , salloni me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, njera me garderobe, 2 tualete dhe nje verande 53 metra. Orientim me drite. Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte. Per me shume informacion kontakto Floriden ne numrin e telefonit +355674052735. Cmimi: 150 000 Euro, perfshire ne cmim nje post parkimi.

Tek Kopeshti Botanik Jepet Me Qira Ambient Komercia Tek Kopeshti Botanik Jepet Me Qira Ambient Komercia

rent

232 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Kopeshti Botanik Jepet Me Qira Ambient Komercia

Tek Kopeshti Botanik Jepet Me Qira Ambient Komercia me nje siperfaqe totale 232 m2, ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, buze rruge. Ambienti eshte i pershtatshem per zyre ose aktivitete te ketij lloji. Cmimi: 1000€ / Muaj. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin e telefonit: +355674052735

Tek Sheshi Willson  Jepet Me Qira Ambient Zyre Tek Sheshi Willson  Jepet Me Qira Ambient Zyre

rent

360 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Sheshi Willson Jepet Me Qira Ambient Zyre

Tek Sheshi Willson Jepet Me Qira Ambient Zyre, me nje siperfaqe totale 360 m2 Neto. Ambienti ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ndodhet në një lokacion te preferuar e te aksesueshëm, buzë rrugës kryesore, kati i 8 i destinuar për zyra ka dyer metalike në dalje te ashensorit dhe te holli i shkallëve qe kufizon aksesin e hyrjes të të tretëve. Ambientet janë ndërtim cilësor, me parket, pllaka mermeri, tavane te varura me lartësi të konsiderueshme nga dyshemeja, dritare druri dopio xham të cilat lejojnë ndricimin natyral në të gjitha ambientet, pajisur me grila te brendshme dhe te jashtme. Njëra zyre eshte e pajisur me oxhak. Sistem Qendror Aspirim - Kondicionim në cdo ambient te zyrave. Ndricimi modern dhe i pershtatshem per zyra, sistem i brendshem nderlidhjeje me central telefonik për 15 poste pune, Videocitofoni dhe akses dalje ne tarracen e godines. Salle Open Space me sipërfaqie te konsiderueshme 5 zyra, ambient sekretarie, 3 Tualete, ballkon nga te tera anet e godines. Vlera e qirase eshte 3000 euro Bruto. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Floriden ne numrin e telefonit: +355674052735.