Fatime Lika

Fatime Lika
Fatime Lika

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355675088809

Na Kontaktoni

Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 tek Farmacia nr.10 Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 tek Farmacia nr.10

111 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 tek Farmacia nr.10

Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 tek Farmacia nr.10. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. . Per me teper informacion kontakto Fatimen ne numrin 0675088809.

Jepet Super Apartament per Zyra dhe per Banim Jepet Super Apartament per Zyra dhe per Banim

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Super Apartament per Zyra dhe per Banim

Jepet super apartament per zyra dhe per banim . lokalizohet tek kullat binjake dhe apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje e madhe dhe nje kuzhine e bollshme, dy dhoma dhe 2 tualete . Ndodhet ne zonen qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme.Per me shume informacion kontaktoni Fatimen ne numrin +355675088809

Jepet me qira 1+1 tek Bulevardi Zogu i Pare Jepet me qira 1+1 tek Bulevardi Zogu i Pare

rent

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me qira 1+1 tek Bulevardi Zogu i Pare

Jepet me qira 1+1 tek Bulevardi Zogu i Pare.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine , nje dhome e gjumit,dhe tualeti . Ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme.Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni Fatimen ne numrin +355675088809

Jepet me qira 1+1 prane Zogut te Zi Jepet me qira 1+1 prane Zogut te Zi

rent

m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me qira 1+1 prane Zogut te Zi

Jepet me qira 1+1 prane Zogut te Zi .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine ,nje dhome e gjumit,dhe tualeti . Ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme.Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni Fatimen ne numrin +355675088809

Jepet super ambient komercial tek Kristal Center Jepet super ambient komercial tek Kristal Center

rent

76 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet super ambient komercial tek Kristal Center

Jepet super ambient komercial tek Kristal Center .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon i bollshem, dhome dhe 1 tualet . Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme.Per me shume informacion kontaktoni Fatimen ne numrin +355675088809

Jepet me qira 1+1 tek Bulevardi Zogu i Pare Jepet me qira 1+1 tek Bulevardi Zogu i Pare

rent

m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me qira 1+1 tek Bulevardi Zogu i Pare

Jepet me qira 1+1 tek Bulevardi Zogu i Pare.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine , nje dhome e gjumit,dhe tualeti . Ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme.Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni Fatimen ne numrin +355675088809

Jepet me Qira Ambjent per Zyra tek Kristal Center Jepet me Qira Ambjent per Zyra tek Kristal Center

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qira Ambjent per Zyra tek Kristal Center

Jepet super ambient per zyra tek Kristal Center .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon i bollshem, dhome dhe 1 tualet . Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme.Per me shume informacion kontaktoni Fatimen ne numrin +355675088809

Jeper me Qira Apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit Jeper me Qira Apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit

rent

m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jeper me Qira Apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit

Jeper me Qira Apartament 1+1 tek Rruga e ElbasanitApartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine e bollshme, dhoma e gjumit,dhe 1 tualet . Ndodhet ne nje zone te qete qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme.Per me shume informacion kontaktoni Fatimen ne numrin +355675088809

Jepet brenda ne Ring Ambient Per Zyre dhe per Banim Jepet brenda ne Ring Ambient Per Zyre dhe per Banim

rent

130 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet brenda ne Ring Ambient Per Zyre dhe per Banim

Jepet super apartament per zyra dhe per banim .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine e bollshme, dhoma e gjumit,dhe 2 tualete . Ndodhet ne nje zone te qete qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme.Per me shume informacion kontaktoni Fatimen ne numrin +355675088809

Jepet me qira 2+1 ne Laprake Jepet me qira 2+1 ne Laprake

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me qira 2+1 ne Laprake

Jepet me qira 2+1 ne Laprake .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine , dy dhoma e gjumit,dhe tualeti . Ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme.Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni Fatimen ne numrin +355675088809

Jepet me Qira 1+1 tek Rruga e Kavajes Jepet me Qira 1+1 tek Rruga e Kavajes

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qira 1+1 tek Rruga e Kavajes

Jepet me qira 1+1 tek Rruga e Kavajes.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine , dhoma e gjumit,dhe tualeti . Ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme.Per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni Fatimen ne numrin +355675088809

Jepet me Qera 2+1 tek Ambasada Amerikane Jepet me Qera 2+1 tek Ambasada Amerikane

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera 2+1 tek Ambasada Amerikane

Jepet me qera 2+1 tek Ambasada Amerikane .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe kuzhine , dhoma e gjumit,dhe tualeti . Ndodhet ne nje dhome te qete qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme.Per me shume informacion kontaktoni Fatimen ne numrin +355675088809