Esmiralda Gjergji

Esmiralda Gjergji
Esmiralda Gjergji

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037465

Na Kontaktoni

SHITET APARTAMENT 2+1 LURA2, GJIRI I LALZIT SHITET APARTAMENT 2+1 LURA2, GJIRI I LALZIT

sale

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 LURA2, GJIRI I LALZIT

Aparatmenti ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje godine ne kompleksin Lura 2, ne GJirin e Lalezit. Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE QERRET SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE QERRET

sale

77 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE QERRET

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne Qerret . Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati pese katesh dhe ndodhet brenda nje kompleksi te mireadministruar i cili ofron te gjitha fasilitetet dhe sherbimet per rezidentet si: bar-restorant, market, exchange, parkim dhe mirembajtje/administrim. Perbehet nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe oborr. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

sale

73 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka nje siprfaqe prej 80m2. Organizohhet nga nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri te paisur me ashensor dhe te miradministruar. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

72,000 €
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK FLY JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK FLY

rent

116 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK FLY

Jepet me qira ambient per zyre ose biznes ne katin zero tek pallati i Fly. Ambienti eshte modern dhe ka nje siperfaqe prej 125m2. Hapesira perbehet nga disa zyra dhe eshte e pajisur me nje kuzhine dhe nje tualet. Disponon gjithashtu dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET APARTAMENT 2+1NE QERRET SHITET APARTAMENT 2+1NE QERRET

sale

61 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1NE QERRET

Shitet apartament 2+1 ne Qerret . Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh dhe ndodhet brenda nje kompleksi te mireadministruar i cili ofron te gjitha fasilitetet dhe sherbimet per rezidentet si: bar-restorant, market, exchange, parkim dhe mirembajtje/administrim. Perbehet nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkoni. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE QERRET SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE QERRET

sale

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE QERRET

Shitet apartament 2+1 ne Qerret . Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh me pamje nga deti dhe ndodhet brenda nje kompleksi te mireadministruar i cili ofron te gjitha fasilitetet dhe sherbimet per rezidentet si: bar-restorant, market, exchange, parkim dhe mirembajtje/administrim. Perbehet nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkoni. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

sale

51 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

Shitet apartament 1+1 ne Qerret . Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh dhe ndodhet brenda nje kompleksi te mireadministruar i cili ofron te gjitha fasilitetet dhe sherbimet per rezidentet si: bar-restorant, market, exchange, parkim dhe mirembajtje/administrim. Perbehet nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkoni. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

Cmimi sipas kerkeses
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK FLY JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK FLY

rent

88 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK FLY

Jepet me qira ambient per zyre ne katin trete tek pallati i Fly. Ambienti ka nje siperfaqe prej 88m2 dhe disponon nje tualet . Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI TRENIT JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI TRENIT

rent

61 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI TRENIT

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 61m2. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor dhe ndodhet ne katin katert te nje pallati ekzistues. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI TRENIT SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI TRENIT

sale

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STACIONI TRENIT

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m2. Organizohet nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT PER BIZNES PRANE UKD JEPET ME QIRA AMBIENT PER BIZNES PRANE UKD

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT PER BIZNES PRANE UKD

Ambienti ka siperfaqe 100m2 dhe eshte i pershtatshem per zyra ligjore, finance, klinike dentare, qender kursesh, etj. Organizohet ne 1 ambjent pune dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin e 2 prane UKD. Ambienti ka pamje dhe akses ne rruge kryesore. Per me shume informacion na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK ISH RAJONI SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK ISH RAJONI

sale

102 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK ISH RAJONI

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102m2. Organizohet nga nje dhome ndenje, nje kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri dhjete katesh te pajisur me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.