Erjona Kaleshi

Erjona Kaleshi
Erjona Kaleshi

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

355698557949

Na Kontaktoni

Shitet Vile 3 kate tek Rezidenca Kodra e Diellit 2. Shitet Vile 3 kate tek Rezidenca Kodra e Diellit 2.

sale

335.75 m2

Dhoma Gjumi

4 Tualet

Shitet Vile 3 kate tek Rezidenca Kodra e Diellit 2.

Shitet vile 3 kate tek Rezidenca Kodra e Diellit 2. Vila organizohet ne: kati i pare perbehet nga kuzhin me ambient ndenje, dhome gjumi me dalje ne oborr, dhome teknike dhe tualet. Kati i dyte perbehet nga sallon me ambient gatimi dhe ngrenje te vecuar, tualet. Kati i trete perbehet nga 2 dhoma gjumi me tualet secila, njera nga dhomat ka garderob. Vila ka ashensore, pishine ne tarace dhe eshte e investuar dhe mobiluar me detaj duke bere te mundur shfrytezimin e hapesirave duke e bere sa me funksionale. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto ERJONEN ne numrin +355698557949

Cmimi sipas kërkesës
Shitet Ambient per Zyra ne Bllok Shitet Ambient per Zyra ne Bllok

sale

161.3 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Ambient per Zyra ne Bllok

Shitet ambient per zyre ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne katin 3-te pa ashensor. Ambienti eshte mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto ERJONEN ne numrin +355698557949

485,000 €
Shitet Apartament 2+1, ne Qender Shitet Apartament 2+1, ne Qender

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1, ne Qender

Ahitet apartament 2+1 ne Qender, ne katin e pare banim te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma, tualet, depo dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit ku te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto ERJONEN ne numrin +355698557949

180,000 €
Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Delijorgji. Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Delijorgji.

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Delijorgji.

Jepet me qira apartament 2+1 tek Delijorgji, ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes, duke ofruar te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto ERJONEN ne numrin +355698557949.

Shitet Apartament 2+1 tek Green Coast Resort Shitet Apartament 2+1 tek Green Coast Resort

sale

131 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1 tek Green Coast Resort

Shitet apartament 2+1 tek Green Coast Resort, apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma, tualet me siperfaqe 95.4m2, ka nje siperfaqe oborri prej 110m2 dhe nje post parkimi 17.5m2.Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto ERJONEN ne numrin +355698557949.

295,000 €
Shiten Apartamente 2+1+2+Verande tek Liqeni I Thate Shiten Apartamente 2+1+2+Verande tek Liqeni I Thate

sale

223 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shiten Apartamente 2+1+2+Verande tek Liqeni I Thate

Shiten Apartamente 2+1+2+verande tek Liqeni I Thate, apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ne ndertim. Apartamentet jane 126.6m2 bruto97.2m2 neto dhe 96.24m2 verande dhe 125.3m2 bruto, 96.2m2 neto dhe 93.6m2 verande. Cmimi eshte 1600 euro/m2 per apartament dhe 800euro/m2 per verande. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Per me shume informacion kontakto ERJONEN ne numrin +355698557949.

Tek Kodra e Diellit, Jepet me Qira Penthouse 2+1+2 Tek Kodra e Diellit, Jepet me Qira Penthouse 2+1+2

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Kodra e Diellit, Jepet me Qira Penthouse 2+1+2

Tek Kodra e Diellit, jepet me qira Penthouse 2+1+2 ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Penthouse organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Penthouse ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te qeta, ku ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Tek Rruga e Kosovarve Jepet Me Qira Ambient Zyre Tek Rruga e Kosovarve Jepet Me Qira Ambient Zyre

rent

60 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Tek Rruga e Kosovarve Jepet Me Qira Ambient Zyre

Tek Rruga e Kosovarve Jepet Me Qira Ambient Zyre, me siperfaqe totale 60m2. Ambienti ndodhet ne katin 4. Ambienti eshte i pershtatshem per zyre. Vlera e qirase eshte 500 euro Neto. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate Me Pamje Nga Liqeni Artificial Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate Me Pamje Nga Liqeni Artificial

sale

192 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate Me Pamje Nga Liqeni Artificial

Shitet Apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate Me Pamje Nga Liqeni Artificial, ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim qe perfundon ne fund te vitit 2022, me punime cilesore dhe fasade e ventiluar. Apartamenti organizohet ne sallon me ambient gatimi, tre dhoma gjumi, 2 tualete, ku njeri eshte brenda dhomes matrimoniale, 1 dhome lavanderie dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Per me shume informacion kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Pamje Nga Liqeni Thate Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Pamje Nga Liqeni Thate

rent

130 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Pamje Nga Liqeni Thate

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Pamje Nga Liqeni Thate, ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Vlera e qirase eshte 700 euro Bruto, perfshire ne cmim dhe post parkim. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje nga Liqeni. Orientimi i apartamentit eshte Jug Perendim, ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Tek Bulevardi Zogu i Pare Jepet Me Qira Ambient Zyre Tek Bulevardi Zogu i Pare Jepet Me Qira Ambient Zyre

rent

105 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Bulevardi Zogu i Pare Jepet Me Qira Ambient Zyre

Tek Bulevardi Zogu i Pare Jepet Me Qira Ambient Zyre, me siperfaqe totale 105 m2. Ambienti ndodhet ne katin 4. Ambienti eshte i pershtatshem per zyre. Vlera e qirase eshte 650 euro Neto. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949.

Shitet Apartamenti 2+1, tek Rruga e Kosovareve Shitet Apartamenti 2+1, tek Rruga e Kosovareve

sale

108 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartamenti 2+1, tek Rruga e Kosovareve

Shitet Apartamenti 2+1 tek rruga e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim. Apartamenti organizohet ne sallon, korridor shperndares, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Orientim Veri-Perendim. Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, zone e qete dhe ideale per nje jetese sa me te mire. Per me shume informacion kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949