Erjona Kaleshi

Erjona Kaleshi
Erjona Kaleshi

Ekspert Pronash / Ndërmjetësues

355698557949

Na Kontaktoni

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga E Elbasanit! Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga E Elbasanit!

sale

71 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga E Elbasanit!

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit, apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne fazat perfundimtare. Apartamentet eshte 70.9m2 bruto dhe 62.2m2 neto, ndodhet ne katin e 3-te me orientim perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacione ose per te zhvilluar nje vizite ne prone kontaktoni tani Erjonen ne numrin +355698557949.

Cmimi sipas kërkesës
Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Ne Zonen e Bllokut Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Ne Zonen e Bllokut

rent

131 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Ne Zonen e Bllokut

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma dhe 2 tualet, 2 ballkone. Apartamenti eshte i sapoinvestuar. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te aksesueshme te Tiranes. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

1,800 €
Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+post Parkimi Tek Kopshti Zoologjik Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+post Parkimi Tek Kopshti Zoologjik

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+post Parkimi Tek Kopshti Zoologjik

Jepet me qira apartament 2+1+post parkimi tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma, 2 tualete. Apartamenti eshte i sapoinvestuar. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 tek Rruga e Kavajes

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 tek Rruga e Kavajes

Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga e Kavajes, ish-Parku. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri dhe organizohet ne sallon, 2 dhoma dhe tualet. Apartamenti eshte i sapoinvestuar. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Shitet Super Apartament 2+1+garazh tek Kompleksi Zirkon Shitet Super Apartament 2+1+garazh tek Kompleksi Zirkon

sale

104 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Super Apartament 2+1+garazh tek Kompleksi Zirkon

Shitet super apartament 2+1+garazh tek Kompleksi Zirkon. Apartanemti ndodhet ne katine e 9-te dhe organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte totalish i investuar ne menyre cilesore dhe moderne. Per me shume informacione ose per te zhvilluar nje vizite ne prone kontaktoni tani Erjonen ne numrin +355698557949.

Shitet Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit

sale

118 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te, dhe organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacione ose per te zhvilluar nje vizite ne prone kontaktoni tani Erjonen ne numrin +355698557949.

Shitet Apartament 2+1 tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1 tek Komuna e Parisit

sale

101.6 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1 tek Komuna e Parisit

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim, me siperfaqe 90.8m2 dhe 10.8m2 verande dhe organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacione ose per te zhvilluar nje vizite ne prone kontaktoni tani Erjonen ne numrin +355698557949.

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Pallatet Cabej Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Pallatet Cabej

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Pallatet Cabej

Jepet me qira apartament 2+1 tek Pallatet Cabej. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Ne Ali Demi, Jepet Me Qira Ambient Komercial! Ne Ali Demi, Jepet Me Qira Ambient Komercial!

rent

270 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Ne Ali Demi, Jepet Me Qira Ambient Komercial!

Ne Ali Demi, jepet me qira ambient komercial me siperfaqe totale 270 m2, ne katin e 0. Ambienti organizohet eshte open open space. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontakto Erjonen ne numrin e telefonit: +355698557949

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga E Elbasanit! Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga E Elbasanit!

sale

71 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga E Elbasanit!

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit, apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne fazat perfundimtare. Apartamentet eshte 70.9m2 bruto dhe 62.2m2 neto, ndodhet ne katin e 2-te me orientim perendim. Cmimi eshte 1500 euro/m2. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacione ose per te zhvilluar nje vizite ne prone kontaktoni tani Erjonen ne numrin +355698557949.

Cmimi sipas kërkesës
Shitet Apartament 2+1+Garazh, Ne Laprake. Shitet Apartament 2+1+Garazh, Ne Laprake.

sale

104 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 2+1+Garazh, Ne Laprake.

Shitet apartament 2+1+garazh ne Laprake, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallom, 2 dhoma, 2 tualete, ballkon. Orientimi i apartametit eshte Veri-Lindje. Per me shume informacione ose per te zhvilluar nje vizite ne prone kontaktoni tani Erjonen ne numrin +355698557949

155,000 €
Shiten Apartamente 1+1 edhe 2+1 tek Rruga e Elbasanit! Shiten Apartamente 1+1 edhe 2+1 tek Rruga e Elbasanit!

sale

117 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shiten Apartamente 1+1 edhe 2+1 tek Rruga e Elbasanit!

Shiten apartamente 1+1 edhe 2+1 tek Rruga e Elbasanit, apartamentet ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne fazat perfundimtare. Apartamentet 2+1 jane 106m2, 107m2, 110m2 dhe 115m2, apartamentet 1+1 jane 61m2 dhe 71m2. Cmimi eshte 1500 euro/m2. Zona ne te cilen ndodhen apartamentet ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Per me shume informacione ose per te zhvilluar nje vizite ne prone kontaktoni tani Erjonen ne numrin +355698557949.

Cmimi sipas kërkesës