Eni Kopali

Eni Kopali
Eni Kopali

Office Manager

+355672912333

Na Kontaktoni

Blv. Gjergj Fishta, Shitet Apartament 2+1 Blv. Gjergj Fishta, Shitet Apartament 2+1

sale

119 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Blv. Gjergj Fishta, Shitet Apartament 2+1

Blv. Gjergj Fishta, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 119m2, ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me ajrosje natyrale, dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet totalisht i arreduar ne menyre moderne. Ka nje orientim te mire Jug Lindje Perendim. Cmimi: 160.000 Euro. Per me shume informacion: +355672912333

Rr. Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1 Rr. Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Rr. Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1

Rr. Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe totale 160m2, nga te cilat 80m2, eshte siperfaqe e brendshme, dhe 60m2 siperfaqe verande. Ndodhet ne katin e 6-te (jo te fundit) te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje verande. Jepet me Qira totalisht i arreduar dhe i investuar ne menyre cilesore. Cmimi: 800 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355672912333

Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1 Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1

sale

74 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1

Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 74m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet me ajrosje natyrale dhe 2 ballkone. Orientimi Lindje. Shitet totalisht i arreduar. Me Dokumenta te Rregullta Pronesie. Cmimi: 67.000 Euro. Per me shume informacion, kontaktoni Mirjonin: +355693414015

Bllok, Rr. Ibrahim Rugova, Jepet me Qira Ambjent per Zyra Bllok, Rr. Ibrahim Rugova, Jepet me Qira Ambjent per Zyra

rent

132 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Bllok, Rr. Ibrahim Rugova, Jepet me Qira Ambjent per Zyra

Bllok, Rr. Ibrahim Rugova, Jepet me Qira Ambjent per Zyra. Ambjent me nje siperfaqe 132m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri cilesor. Jepet me Qira per zyra dhe organizohet nga 3 ambjente, 1 tualet e 1 ballkon i madh. Cmimi: 1000 Euro / Muaj. Per me shume informacion: +355672912333

1,000 €
Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1 Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1

sale

56 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1

Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 56m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues. Ambjenti organizohet nga salloni, kuzhine gatimi me vete, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Apartament eshte totalisht i rikonstruktuar dhe shitet vetem me nje kundrabufe. Orientimi Jug. Me Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 54000 Euro. Per me shume informacion: +355693414015

Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 1+1

sale

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 1+1

Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 70m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi: 98000 Euro. Per me shume informacion: +355672912333

Kompleksi " Square 21", Shitet Apartament 2+1 Kompleksi " Square 21", Shitet Apartament 2+1

sale

108 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Kompleksi " Square 21", Shitet Apartament 2+1

Kompleksi " Square 21", Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 108.4m2, ndodhet ne katin e 8-te, te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Kompleksi ofron një koncept modern te jetesës, promovon një jetë te shëndoshë, një komunitet të përkryer banimi, përbën një habitat ekologjik ku fokusi kryesor bie mbi mireqenien. Cmimi: 1100 Euro / m2. Per me shume informacion: +3556720912333

Gjiri i Lalzit, Kompleksi Vala Mar, Shitet  Vile 2 Kat Gjiri i Lalzit, Kompleksi Vala Mar, Shitet  Vile 2 Kat

sale

176 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

Gjiri i Lalzit, Kompleksi Vala Mar, Shitet Vile 2 Kat

Vile 2 kateshe per shitje ne rezidencen Vala Mar ne Hamallaj , Gjiri i Lalzit . Vila ka siperfaqje ndertimi 176m2 dhe siperfaqje toke 422m2 . E pozicionuar midis pishave te kompleksit me orjentim perballe detit .Vila eshte e organizuar kati i pare 1 dhome gatimi dhe ngrenie , nje dhome gjumi ,nje tualet ,Kati i dyte dy dhoma gjumi me garderope personale , dy tualete ,nje dhome per lavanteri , dhe verande me siperfaqje 57.6m2.Detaje mbi cilesine e ndertimit . Termoizolim me kapote me trashesi 31cm , fasade dekorative te regullt dhe funksionale , sistemet e dyerve dhe dritareve jane prej alumini , dritaret jane me dopj o xham , sistemi i ngrohje ftohjes chiller .Info mbi Rezidence , hapesira te perbashketa te gjelberuara , mirembajtje dhe security 24 ore , vende parkimi te garantuara . Rezidenca ofron markete, bare , restorante ,dhe nje beach-bar per banoret . Per me shume informacion kontaktoni 0672912333

Gjiri i Lalezit, Kompleksi Vala Mar, Shitet Apartament 1+1. Gjiri i Lalezit, Kompleksi Vala Mar, Shitet Apartament 1+1.

sale

66 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Gjiri i Lalezit, Kompleksi Vala Mar, Shitet Apartament 1+1.

Gjiri i Lalezit, Kompleksi Vala Mar, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 71.6m2, ndodhet ne katin e dyte te objektit, ku eshte i organizuar ne nje kuzhine, sallon ndenje, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Per sa i perket cilesise se ndertimit ka termoizolim me kapot me trashesi 31 cm, sistemi I ndertimit te dritareve dopioxham. Cmimi: 1000 Euro / m2. Per me shume informacion: +355672912333

Gjiri i Lalezit, Kompleksi Vala Mar, Shitet Apartament 1+1 Gjiri i Lalezit, Kompleksi Vala Mar, Shitet Apartament 1+1

sale

53 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Gjiri i Lalezit, Kompleksi Vala Mar, Shitet Apartament 1+1

Gjiri i Lalezit, Kompleksi Vala Mar, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 58m2, ndodhet ne katin e dyte te objektit, ku eshte i organizuar ne nje kuzhine, sallon ndenje, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Per sa i perket cilesise se ndertimit ka termoizolim me kapot me trashesi 31 cm, sistemi I ndertimit te dritareve dopioxham. Cmimi: 1000 Euro / m2. Per me shume informacion: +355672912333

Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1 Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1

sale

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1

Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 80m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor, ndertuar se fundmi. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet bosh, me nje kundrabufe. Me Dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 80.000 Euro. Per me shume informacion: +355693414015

Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1 Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1

sale

101 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1

Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 112m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor, pjese e nje kompleksi te ri ndertuar se fundmi. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. Orientimi Lindje. Me dokumentacion te Rregullt Hipotekor. Cmimi: 125000 Euro. Per me shume informacion, kontaktoni Mirjonin: +355693414015