Enea Hoxha

Enea Hoxha
Enea Hoxha

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355682294095

Na Kontaktoni

Shitet Super Apartament 2+1 afër Kupolës! Shitet Super Apartament 2+1 afër Kupolës!

sale

82 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet Super Apartament 2+1 afër Kupolës!

Shitet Super Apartament 2+1 afër Kupolës! Pallat i vitit 2022. I mobiuar. Kati i 3-te me ashensor. Ka nje siperfaqe 82m2. Eshte me hipoteke. Cmimi 118,000 euro. Per nje vizite ne prone ose me shume informacione kontaktoni ne: +355 68 229 4095

118,000 €
Shitet Super Apartament 2+1 në Astir! Shitet Super Apartament 2+1 në Astir!

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Super Apartament 2+1 në Astir!

Shitet Super Apartament 2+1 në Astir! Kati i 6-te me ashensor. Apartamenti eshte i restauruar dhe i patinuar. Pjeserisht i mobiluar. Ka nje siperfaqe 100m2. Cmimi 89,000 euro. Per nje vizite ne prone ose me shume informacione kontaktoni ne: +355 68 229 4095

89,000 €
Jepet me Qera Super Apartament 2+1 te Komuna e Parisit! Jepet me Qera Super Apartament 2+1 te Komuna e Parisit!

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Jepet me Qera Super Apartament 2+1 te Komuna e Parisit!

Jepet me Qera Super Apartament 2+1 te Komuna e Parisit! Kati i 10-te ne pallat me ashensor. I mobiluar. Siperfaqe prej 100 m2 me dy dhoma gjumi. Me certifikate pronesie. Cmimi 450 euro. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne: +355 68 229 4095

Shitet Super Apartament 1+1 në Laprakë! Shitet Super Apartament 1+1 në Laprakë!

sale

65 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Super Apartament 1+1 në Laprakë!

Shitet Super Apartament 1+1 në Laprakë! Kati i 4. Siperfaqe 65 m2. Me hipoteke. Ne nje zone te mire me te gjitha nevojat e plotesuara per nje jetese te mire. Per nje vizite ose me shume informacione kontaktoni ne: +355 68 229 4095

70,000 €
Shitet Super Apartament 4+1+2 te Liqeni Artificial! Shitet Super Apartament 4+1+2 te Liqeni Artificial!

sale

280 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Super Apartament 4+1+2 te Liqeni Artificial!

Shitet Super Apartament 4+1+2 te Liqeni Artificial! Super investim ne apartament. Mobilim me arkitekt. Brenda saj gjenden jakuzi, palester, 3 tualete dhe gjithcka qe duhet per nje jetese sa me komode. Ka hipoteke. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone telefononi ne numrin: +355 68 229 4095

Jepet me Qera Super Apartament 2+1 te Stacioni i Trenit! Jepet me Qera Super Apartament 2+1 te Stacioni i Trenit!

rent

130 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera Super Apartament 2+1 te Stacioni i Trenit!

Jepet me Qera Super Apartament 2+1 te Stacioni i Trenit! Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me ashensor. Eshte i mobiluar dhe me hipoteke. Ka si pjese te saj dhe nje ballkon. Siperfaqe prej 130 m2. Cmimi:400 euro/muaj. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni ne numrin: +355 68 229 40 95.

Jepet me Qera Super Apartament 2+1 në Laprakë! Jepet me Qera Super Apartament 2+1 në Laprakë!

rent

80 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet me Qera Super Apartament 2+1 në Laprakë!

Jepet me Qera Super Apartament 2+1 në Laprakë! Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Eshte i mobiluar dhe me hipoteke. Ka si pjese te saj dhe nje ballkon. Siperfaqe te brendshme 80 m2. Cmimi:300 euro/muaj. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni ne numrin: +355 68 229 40 95.

Shitet Super Apartament 3+1 në Vasil Shanto! Shitet Super Apartament 3+1 në Vasil Shanto!

sale

140 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Super Apartament 3+1 në Vasil Shanto!

Shitet Super Apartament 3+1 në Vasil Shanto! Siperfaqe prej 140 m2 bashke me ballkon. Gjendet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. Orientim drejt lindjes. Eshte me hipoteke. Gjendet ne nje zone te mire me infrastruktura te nevojshme prane saj ku nuk mungon asgje per nje jetese te mire. Super investim me parket druri dhe mobilimi eshte bere me arkitekt. Cmimi 200,000 €. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne: +355 68 229 4095

Shitet Super Apartament 1+1 në Astir! Shitet Super Apartament 1+1 në Astir!

sale

72 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Super Apartament 1+1 në Astir!

Shitet Super Apartament 1+1 në Astir! Super investim ne mobilimin e apartamentit. Orientim drejt lindjes. Ka nje siperfaqe prej 71.5 m2 bashke me ballkonin. Gjenden ne katin e 7-te te nje pallati 9-katesh. Ne pallat ka dhe ashensor. Ka hipoteke. Cmimi 59,000 euro! Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni ne numrin: 355 68 229 4095.

59,000 €
Shitet Super Apartament 2+1 te Rr. Dritan Hoxha, Laprakë! Shitet Super Apartament 2+1 te Rr. Dritan Hoxha, Laprakë!

sale

122 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Super Apartament 2+1 te Rr. Dritan Hoxha, Laprakë!

Shitet Super Apartament 2+1 Te Rr. Dritan Hoxha , ne Laprakë! Ndodhet ne katin e 3-te, ne pallat te ri me 2 ashensore. Ka nje siperfaqe prej 122 m2 bashke me ballkon. Nuk eshte i mobiluar. Ka certifikate pronesie. Cmimi : 138,000 euro. Per me shume informacione ose nje takim kontaktoni ne numrin: +355 68 229 4095

138,000 €
Shitet Super Apartament 2+1 Afër Shkollës Aleks Buda,Laprakë! Shitet Super Apartament 2+1 Afër Shkollës Aleks Buda,Laprakë!

120 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Super Apartament 2+1 Afër Shkollës Aleks Buda,Laprakë!

Shitet Super Apartament 2+1 Afër Shkollës Aleks Buda,Laprakë! Ndodhet ne katin e 5-te ,ne pallat te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 bashke me 2 ballkone. Orientim Jug-Perendim. Shitet i mobiluar . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni ne numrin: 355682294095.

120,000 €
Shitet Super Apartament 2+1 në Fresk për 59,500 € Shitet Super Apartament 2+1 në Fresk për 59,500 €

sale

115 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Super Apartament 2+1 në Fresk për 59,500 €

Shitet apartament 2+1 ne Fresk ne nje pallati te ri me ashensor ne katin e 1 .Apartamenti organizohet ne sallon, 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe verande 40 m2. Pjeserisht i mobiluar. Zona ku ndodhet mundeson gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Ka siperfaqe te brendshme prej 75 m2.Orientim jugor te apartamentit. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi eshte 59,500 euro. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin: +355 68 229 4095 .

59,500 €