Mei realty Plaza

Mei realty Plaza
Mei realty Plaza

Realtor

+355674052734

Na Kontaktoni

Shitet Apartament 3+1 Tek Garda. Shitet Apartament 3+1 Tek Garda.

sale

131 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 3+1 Tek Garda.

Tek Garda shitet apartament 3+1 ne katin e 5-te (i fundit) ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon,3 dhoma, 2 tualete, orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te aksesit dhe lehtesirave. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni +355672049400

Cmimi sipas kërkesës
Shitet Apartament 1+1 Tek Garda. Shitet Apartament 1+1 Tek Garda.

sale

56 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 Tek Garda.

Tek Garda shitet apartament 1+1 ne katin e 5-te (i fundit) ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome, tualet, orientimi i apartamentit eshte Jug. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te aksesit dhe lehtesirave. Apartamenti do te derzohet i rikonstruktuar. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni +355672049400

85,000 €
Shitet Apartament 1+1 tek Garda. Shitet Apartament 1+1 tek Garda.

sale

51 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 tek Garda.

Tek Garda shitet apartament 1+1 ne katin e 5-te (i fundit) ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome, tualet, orientimi i apartamentit eshte Jug. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te aksesit dhe lehtesirave. Apartamenti do te derzohet i rikonstruktuar. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni +355672049400

85,000 €
Tek Shkembi Kavajes Shitet Apartament 2+1 me Verande, Pishine, Pamje fantastike. Tek Shkembi Kavajes Shitet Apartament 2+1 me Verande, Pishine, Pamje fantastike.

sale

245.4 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Shkembi Kavajes Shitet Apartament 2+1 me Verande, Pishine, Pamje fantastike.

Tek Shkembi Kavajes shitet apartament 2+1 ne katin e 7 me orientim perendim - veri lindje. Apartamenti organizohet ne: sallon, dy dhoma, dy tualete dhe verande 115 m2 me pishine. Apartamenti ka mundesi per tu pershtatur ne 2 apartamente 1+1. Per me shume informacion ose per te ralizuar nje vizite ne prone kontakto Gerin ne numrin +355688360266.

Tek kopshti zoologjik shitet apartament 2+1 Tek kopshti zoologjik shitet apartament 2+1

sale

117 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek kopshti zoologjik shitet apartament 2+1

Tek kopshti zoologjik, kompleksi kolombo shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin +35542201010.

Tek Rruga Jordan Misja Jepet Zyre Me Qira Tek Rruga Jordan Misja Jepet Zyre Me Qira

rent

105 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rruga Jordan Misja Jepet Zyre Me Qira

Tek rruga Jordan Misja jepet zyre me qira. Ambienti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2020 dhe te mireadministruar. Eshte e organizuar ne nje zyre te madhe, 2 zyra me te vogla dhe 2 tualete. Zyrat jane te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme. Per me shume info kontakto ne numrin +35542201010.

Tek Rruga Jordan Misja Jepet Zyre Me Qira Tek Rruga Jordan Misja Jepet Zyre Me Qira

rent

106 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rruga Jordan Misja Jepet Zyre Me Qira

Tek rruga Jordan Misja jepet zyre me qira. Ambienti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2020 dhe te mireadministruar. Eshte e organizuar ne nje zyre te madhe, 2 zyra me te vogla dhe 2 tualete. Zyrat jane te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme. Per me shume info kontakto ne numrin +35542201010 .

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1 Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1

sale

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1

Tek Kodra e Diellit, rruga Bill Klinton shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te qeta te qytetit. Disponon dokument pronesie. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin +35542201010 .

Jepet Apartament  me Qira  1+1 Te Pallati i Sportit Jepet Apartament  me Qira  1+1 Te Pallati i Sportit

rent

86 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Apartament me Qira 1+1 Te Pallati i Sportit

Jepet Apartament me Qira 1+1 Te Pallati i Spotit , Ngjitur me Hotel Dilo . Apartamenti eshte i organizuar si me poshte , korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon . Per me teper informacion dhe per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme kontakto Jusildin ne numrin 0676088300.

Shitet Apartamenti 4+1 +2  tek Tajvani Shitet Apartamenti 4+1 +2  tek Tajvani

sale

165 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet Apartamenti 4+1 +2 tek Tajvani

Shitet Apartamenti 4+1 +2 tek Tajvani.Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te i nje pallati me punime shume cilesore me ashensor . Ambjenti organizohet nga korridori , salloni me ambient gatimi dhe ballkon te bollshem, 2 dhoma gjumi dhe dy tualete. Ka nje orientim me drite Jug–Lindje. Ka dy garazhe nga 31.1 secila. Te dyja bashke 62.2m2 dhe te perbashketa 70 m Perdoret dhe si magazine Sip totale ap+garazhe 212.2 me hipoteke 235 m2 me te perbashketat.Cmimi 325.000 euro. perdoret si ambient me qera per zyra me 5 ambiente, kuzhine per kafe ose gatim.Apartamenti mund te kthehet edhe per banim.

325,000 €
Tek Kodra e Diellit Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Kodra e Diellit Jepet Me Qira Apartament 1+1

rent

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Kodra e Diellit Jepet Me Qira Apartament 1+1

Tek Kodra e Diellit, afer hyrjes se rezidences jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin +35542201010 .

Tek Rruga e Elbasanit Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga e Elbasanit Jepet Me Qira Apartament 2+1

rent

118 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rruga e Elbasanit Jepet Me Qira Apartament 2+1

Tek rruga e Elbasanit, mbrapa viles Gjuta jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: korridori shperndares, sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume info kontakto ne numrin +35542201010 .