Mei realty Plaza

Mei realty Plaza
Mei realty Plaza

Realtor

+355674052734

Na Kontaktoni

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes

sale

94 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kavajes ne nje pallat te ri ne ndertim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te dhe eshte i organizuar ne sallon ndenje, 2 dhoma, tualet dhe ballkon, me orientim lindje. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 42201010

Cmimi sipas kërkesës
Shitet Apartament 3+1 tek Rruga e Kavajes Shitet Apartament 3+1 tek Rruga e Kavajes

sale

142 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 3+1 tek Rruga e Kavajes

Shitet apartament 3+1 tek rruga e Kavajes ne nje pallat te ri ne ndertim. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te dhe eshte i organizuar ne sallon ndenje, 3 dhoma, 2 tualete dhe ballkon, me orientim perendim. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 42201010

Cmimi sipas kërkesës
Ne Sarande, Shitet Shesh Ndertimi me Leje. Ne Sarande, Shitet Shesh Ndertimi me Leje.

sale

608 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Ne Sarande, Shitet Shesh Ndertimi me Leje.

Ne afersi te Kanalit te Çukes, Sarande shitet shesh ndertimi,me çertifikate pronesie: 608 m2, me leje ndertimi te vitit 2010-te, 3 kate mbi dhe 3 nen toke dhe 1 papafingo, ne total 2300 m2 ndertim. Sheshi eshte i germuar dhe ndodhet shume prane rruges kryesore. Prane ka linje ujesjellesi, elektrike etj. Çmimi 320 000 €. Meren ne konsiderate edhe dhenia me perqindje per ndertim si dhe shkembimi me prona te barazvlefshme ne Tirane.Per me shume informacion kontaktoni ne +355 69 204 5620

Shitet Ambient Komercial tek Komuna e Parisit prane Rruges se Kosovareve, Shitet Ambient Komercial tek Komuna e Parisit prane Rruges se Kosovareve,

sale

53 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet Ambient Komercial tek Komuna e Parisit prane Rruges se Kosovareve,

Shitet Ambient Komercial tek Komuna Parisit prane rruges se Kosovareve ne nje zone te pershtatshme per te zhvilluar aktivitete te ndryshme per shkak te institucione qe gjenden prane .Ambjenti eshte 53 m2 me fasade.Aktualisht shfrytezohet per Bar Kafe Restorant.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Gerin ne numrin +355688360266

Shitet Apartament 3+1 Tek Garda. Shitet Apartament 3+1 Tek Garda.

sale

131 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 3+1 Tek Garda.

Tek Garda shitet apartament 3+1 ne katin e 5-te (i fundit) ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon,3 dhoma, 2 tualete, orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te aksesit dhe lehtesirave. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni +355672049400

Cmimi sipas kërkesës
Shitet Apartament 1+1 Tek Garda. Shitet Apartament 1+1 Tek Garda.

sale

56 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 Tek Garda.

Tek Garda shitet apartament 1+1 ne katin e 5-te (i fundit) ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome, tualet, orientimi i apartamentit eshte Jug. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te aksesit dhe lehtesirave. Apartamenti do te derzohet i rikonstruktuar. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni +355672049400

85,000 €
Shitet Apartament 1+1 tek Garda. Shitet Apartament 1+1 tek Garda.

sale

51 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 tek Garda.

Tek Garda shitet apartament 1+1 ne katin e 5-te (i fundit) ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome, tualet, orientimi i apartamentit eshte Jug. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te aksesit dhe lehtesirave. Apartamenti do te derzohet i rikonstruktuar. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni +355672049400

85,000 €
Tek Shkembi Kavajes Shitet Apartament 2+1 me Verande, Pishine, Pamje fantastike. Tek Shkembi Kavajes Shitet Apartament 2+1 me Verande, Pishine, Pamje fantastike.

sale

245.4 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Shkembi Kavajes Shitet Apartament 2+1 me Verande, Pishine, Pamje fantastike.

Tek Shkembi Kavajes shitet apartament 2+1 ne katin e 7 me orientim perendim - veri lindje. Apartamenti organizohet ne: sallon, dy dhoma, dy tualete dhe verande 115 m2 me pishine. Apartamenti ka mundesi per tu pershtatur ne 2 apartamente 1+1. Per me shume informacion ose per te ralizuar nje vizite ne prone kontakto Gerin ne numrin +355688360266.

Tek kopshti zoologjik shitet apartament 2+1 Tek kopshti zoologjik shitet apartament 2+1

sale

117 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek kopshti zoologjik shitet apartament 2+1

Tek kopshti zoologjik, kompleksi kolombo shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin +35542201010.

Tek Rruga Jordan Misja Jepet Zyre Me Qira Tek Rruga Jordan Misja Jepet Zyre Me Qira

rent

105 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rruga Jordan Misja Jepet Zyre Me Qira

Tek rruga Jordan Misja jepet zyre me qira. Ambienti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2020 dhe te mireadministruar. Eshte e organizuar ne nje zyre te madhe, 2 zyra me te vogla dhe 2 tualete. Zyrat jane te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme. Per me shume info kontakto ne numrin +35542201010.

Tek Rruga Jordan Misja Jepet Zyre Me Qira Tek Rruga Jordan Misja Jepet Zyre Me Qira

rent

106 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rruga Jordan Misja Jepet Zyre Me Qira

Tek rruga Jordan Misja jepet zyre me qira. Ambienti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2020 dhe te mireadministruar. Eshte e organizuar ne nje zyre te madhe, 2 zyra me te vogla dhe 2 tualete. Zyrat jane te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti dhe ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme. Per me shume info kontakto ne numrin +35542201010 .

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1 Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1

sale

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1

Tek Kodra e Diellit, rruga Bill Klinton shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te qeta te qytetit. Disponon dokument pronesie. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin +35542201010 .