Mei realty Plaza

Mei realty Plaza
Mei realty Plaza

Realtor

+355674052734

Na Kontaktoni

Tek Sheshi Willson, Jepet Me Qira Apartamenti Per Zyra. Tek Sheshi Willson, Jepet Me Qira Apartamenti Per Zyra.

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Sheshi Willson, Jepet Me Qira Apartamenti Per Zyra.

Tek Sheshi Willson, jepet me qira apartamenti i pershtatshem per zyra ose per banim ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon, dy dhoma, tualet. Apartamenti ndodhet nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme telefononi tani Frensin ne numrin +3556760882000.

Tek Selvia, Shitet Apartament 2+1. Tek Selvia, Shitet Apartament 2+1.

sale

146 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Selvia, Shitet Apartament 2+1.

Tek Selvia, shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet: ne sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, 2 tualete, balllkon ku te gjoitha dhomat kane dalje. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Apartamenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni Auronin ne numrin +355695866020.

125,000 €
Tek Liqeni I Thate, Shitet Toke 250 m2 Me Certifikate Pronesie. Tek Liqeni I Thate, Shitet Toke 250 m2 Me Certifikate Pronesie.

sale

250 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Liqeni I Thate, Shitet Toke 250 m2 Me Certifikate Pronesie.

Tek Liqeni i Thate, shitet toke 250 m2 me certifikate pronesie truall dhe 100m2 ne proces legalizimi. Toka ndodhet ne nje pozicion shume te mire dhe ka mundesi investimi, zona eshte e ndertuar me vila. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni Auronin ne numrin +355695866020 .

TEK PEDONALJA JEPET ME QERA 2+1 TEK PEDONALJA JEPET ME QERA 2+1

rent

90 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

TEK PEDONALJA JEPET ME QERA 2+1

Jepet me qera ambjent 2+1, 90 M2 ne katin 2 te nje vile 2 kateshe. Apartamenti organizohet ne: 3 dhoma me kondicioner, me ambient gatimi me vete, ballkon, tualet. Apartamenti eshte bosh dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per zyra. Per me shume informacion, per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni Frensin ne numrin +3556760882000.

Tek Sheshi Willson, Jepet Me Qira Apartamenti Per Zyra. Tek Sheshi Willson, Jepet Me Qira Apartamenti Per Zyra.

rent

200 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Sheshi Willson, Jepet Me Qira Apartamenti Per Zyra.

Tek Sheshi Willson, jepet me qira apartamenti per zyra. Ambienti eshte ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues. Ambienti eshte i organizuar ne 6 hapesira, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ambienti ka pamje nga rruga dhe ka vizibilitet. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane. Per me shume informacione, per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Tek Ish Shushica Jepet Me Qera Apartament 2+1. Tek Ish Shushica Jepet Me Qera Apartament 2+1.

rent

90 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Ish Shushica Jepet Me Qera Apartament 2+1.

Tek Ish Shushica jepet me qera apartament 2+1 ne katin e pare banim te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi Jug-Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Kontakto tani Auronin ne numrin e telefonit +355695866020 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tek Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1. Tek Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1.

sale

47 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1.

Tek Vasil Shanto shitet apartament 1+1 ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet: sallon ndenje, dhome gjumi, garderob, tualet me ajrim natyral, ballkon. Apartamenti ka orientim Jug-Perendim, shitet totalisht i mobiluar. apartamenti eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizit ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Frensin ne numrin +355676088200.

Tek Sheshi Willson, Shitet Apartamenti 2+1. Tek Sheshi Willson, Shitet Apartamenti 2+1.

sale

90 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Sheshi Willson, Shitet Apartamenti 2+1.

Tek Sheshi Willson, shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, dhome cifti, dhome femijesh, tualet, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug. Vendndodhja e apartamentit ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Apartamenti eshte i investuar ne menyre cilesore dhe moderne, eshte i shtruar ne parket, investuar ne sistemin e kondicionimit. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni Auronin ne numrin +355695866020.

Te Rezidenca Kodra e Dielli Shitet Papafingo 3 +1. Te Rezidenca Kodra e Dielli Shitet Papafingo 3 +1.

sale

142 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Te Rezidenca Kodra e Dielli Shitet Papafingo 3 +1.

Te Rezidenca Kodra e Dielli Shitet Papafingo 3 +1. ne katin e katert te nje pallati te ri, apartamenti eshte163 m2 dhe 83 m2 verande. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, 3 dhoma, 2 tualete dhe verande. Orientimi 360 ° dhe nuk ka ndertimi afer qe mund ti pengojne pamjen. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode, apartamenti te ofron edhe privatesin sepse eshte hyrje e vetem ne kat. Disponon dokumentacion te plot hipotekor. Kontakto Auronin ne numri +355695866020 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

300,000 €
Tek Medreseja Shitet Apartament 2+1 Tek Medreseja Shitet Apartament 2+1

sale

84.4 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Medreseja Shitet Apartament 2+1

Tek Medreseja shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuarsi me poshte: sallon ndejtje me ambient gatimi, dhome cifti, dhome femijesh, tualet dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Kontakto tani Auronin ne numrin e tel: +355695866020 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Te 5 Maji, Shitet Apartament 2 + 1 Te 5 Maji, Shitet Apartament 2 + 1

sale

98 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Te 5 Maji, Shitet Apartament 2 + 1

Tek rruga 5 Maji, mbrapa qendres Concord shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati te ri i pajisur me shensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, dhome cifti, dhome femijesh, 2 tualete si dhe ballkon ne forme L. Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim. Zona ne te cilen ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto Frensin ne numrin e telefonit: 0676088200 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Jepet Apartament 2+1 Me Qira Mbrapa Xheko Imperial ,Lidhja E Prizrenit. Jepet Apartament 2+1 Me Qira Mbrapa Xheko Imperial ,Lidhja E Prizrenit.

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Apartament 2+1 Me Qira Mbrapa Xheko Imperial ,Lidhja E Prizrenit.

Jepet apartament 2+1 me qira mbrapa Xheko Imperial ,Lidhja e Prizrenit ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet: Sallon, 2 dhoma, tualet, ballkon. Apartamenti jepet i mobiluar, zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet per nje jete komode. Per me shume infromacione kontaktoni Frensin, ne numrin +355696211151