Elvi Bushi

Elvi Bushi
Elvi Bushi

Realtor

+355675088803

Na Kontaktoni

Tek Rruga e Barrikadave Jepet Ambient Per zyra Tek Rruga e Barrikadave Jepet Ambient Per zyra

rent

170 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Tek Rruga e Barrikadave Jepet Ambient Per zyra

Tek rruga e Barrikadave jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, organizohet nga 5 dhoma, 2 tualete dhe ballkoni. Ndodhet ne nja nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe eshte e pershtatshme per call center, ambiente biznesi etj. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Komuna e Parisit Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Komuna e Parisit Jepet Me Qira Apartament 1+1

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Komuna e Parisit Jepet Me Qira Apartament 1+1

Tek Komuna e Parisit jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje em ambient gatimi, dhoem gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Pazari i Ri Shitet Apartament 2+1 Tek Pazari i Ri Shitet Apartament 2+1

66 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Pazari i Ri Shitet Apartament 2+1

Tek Pazari i ri shitet apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati ne ndertim. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje em ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

87,500 €
Tek Kodra e Diellit Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Kodra e Diellit Jepet Me Qira Apartament 1+1

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Kodra e Diellit Jepet Me Qira Apartament 1+1

Tek Kodra e Diellit, rruga Bill Klinton jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Kopshti Zoologjik Shitet Apartament 2+1 Tek Kopshti Zoologjik Shitet Apartament 2+1

sale

90.6 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Kopshti Zoologjik Shitet Apartament 2+1

Tek kopshti zoologjik, rruga Bilal Sina shitet apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, korridor, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Apartamenti disponon dokument pornesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1 Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1

sale

123 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1

Tek Komuna e Parisit, tek Kika 1 shitet apartament 2+1 ne katin e 3 te pallatit. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, korridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(njeri me dritare) dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode. Apartamenti disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Rruga Qemal Stafa Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Qemal Stafa Shitet Apartament 2+1

sale

98 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rruga Qemal Stafa Shitet Apartament 2+1

Tek Rruga Qemal Stafa, mbi pazarin e ri shitet apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri te sapoperfunduar. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: korridori shperndares, sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(njeri me dritare) dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Rruga Qemal Stafa Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Qemal Stafa Shitet Apartament 2+1

sale

102 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rruga Qemal Stafa Shitet Apartament 2+1

Tek Rruga Qemal Stafa, mbi pazarin e ri shitet apartament 2+1 ne katin e2 te nje pallati te ri te sapoperfunduar. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: korridori shperndares, sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(njeri me dritare) dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek BLV.Bajram Curri Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek BLV.Bajram Curri Jepet Me Qira Ambient Komercial

rent

39 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek BLV.Bajram Curri Jepet Me Qira Ambient Komercial

Tek BLV.Bajram Curri, lulishte Cajupi jepet me qira ambient komercial. Ambienti ka nje siperfaqe prej 39 m2, ndodhet ne nje zone lehtesisht te aksesueshme dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1 Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1

sale

110 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1

Tek Komuna e Parisit, tek lulishtja shitet apartament 2+1 ne katin e 2 banim ose kati i 4 nga toka te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit dhe ofron te gjitha kushtet per nje jete komode. Apartamenti disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Ambient Komercial

rent

130 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Ambient Komercial

Tek rruga e Kavajes, kompleksi Delijorgji jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte i organizuar ne formen e duplexit, kati i pare eshte 50m2 dhe kati i dyte eshte 80m2. Zona ne te cilen ndodhet eshte lehtesisht e aksesueshme dhe e frekuentuar nga njerezit. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Kopshti Zoologjik Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Kopshti Zoologjik Jepet Me Qira Apartament 1+1

rent

90 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Kopshti Zoologjik Jepet Me Qira Apartament 1+1

Tek Kopshti Zoologjik jepet me qira apartament 1+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, afer gjelberimit dhe ajrit te paster. Ne cmim jane te perfshira uje dhe drita. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.