Elvi Bushi

Elvi Bushi
Elvi Bushi

Realtor

+355675088803

Na Kontaktoni

Tek Liqeni i Tiranes Shitet Apartament 3+1 Tek Liqeni i Tiranes Shitet Apartament 3+1

sale

170 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Liqeni i Tiranes Shitet Apartament 3+1

Tek Liqeni i Tiranes shitet apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet, shume afer liqenit artificial ofron te gjitha kushtet per nje jete komode. Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket, dritare dopio xham dhe grila te jashtme, ka termoizolim dhe izolim akustik. Ofron nje pamje fantastike nga liqeni, Disponon dokumentacion hipotekor. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Rruga e Kosovareve shitet apartamente me tipologji te ndryshme. Tek Rruga e Kosovareve shitet apartamente me tipologji te ndryshme.

sale

m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Tek Rruga e Kosovareve shitet apartamente me tipologji te ndryshme.

Tek Rruga e Kosovareve shitet apartamente me tipologji te ndryshme. Apartamentet ndodhen tek nje pallat i ri ne ndertim i cili ka punime shume cilesore dhe ndodhet shume afer liqenit artificial, nje zone e preferuar si per banim ashtu edhe per investim. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Cmimi sipas kerkeses
Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1 Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1

sale

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1

Tek Kodra e Diellit, rruga Bill Klinton shitet apartament 1+1 ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te qeta te qytetit. Disponon dokument pronesie. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0675088803.

Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 1+1 Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 1+1

sale

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 1+1

Tek Liqeni i Thate, rruga Hamdi Sina shitet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, larg zhurmes se qytetit afer gjelberimit dhe ajrit te paster. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Kopshti Zoologjik Shitet Apartament 2+1 Tek Kopshti Zoologjik Shitet Apartament 2+1

sale

85 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Kopshti Zoologjik Shitet Apartament 2+1

Tek Kopshti Zoologjik shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te sapoperfunduar. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode afer gjelberimit dhe ajrit te paster. Hipoteka eshte ne proces sepse pallati sapo ka perfunduar. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Kodra e Diellit, Tek Eleonora Shitet Apartament 1+1 Tek Kodra e Diellit, Tek Eleonora Shitet Apartament 1+1

sale

55.5 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Kodra e Diellit, Tek Eleonora Shitet Apartament 1+1

Tek Kodra e Diellit. tek Eleonora shitet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetiti. Per me shume info kontatko ne numrin 0675088803.

Shiten Apartamente 2+1 Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 Shiten Apartamente 2+1 Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2

sale

m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shiten Apartamente 2+1 Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2

Shiten Apartamente 2+1 tek rezidenca Kodra e Diellit. Apartamentet jane ne nje pallat qe eshte duke u ndertuar dhe perfundon perreth nje vit. Zona ne te cilen ndodhen ofrohen te gjitha kushtet per nje jete komode, larg zhurmes se qytetit, afer gjelberimit dhe ajrit te paster. Gjithashtu Rezidenca Kodra e Diellit eshte e njohur per cilesi dhe seriozitet ne punimet e saj. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Cmimi sipas kerkeses
Tek Rezidenca Kodra e Diellit Shitet Apartament 3+1 Tek Rezidenca Kodra e Diellit Shitet Apartament 3+1

sale

99 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rezidenca Kodra e Diellit Shitet Apartament 3+1

Tek Rezidenca Kodra e Diellit shitet apartament 3+1 tek kompleksi ne ndertim. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Cilesia e ndertimit eshte maksimale. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode afer qetesise dhe ajrit te paster. Objekti behet i banueshem per 1 vit. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1

rent

105 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Rruga e Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1

Tek rruga e Kavajes, afer qendres Globe jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 11 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 tek Kodra e Diellit Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 tek Kodra e Diellit

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 tek Kodra e Diellit

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Korridor shperndares sallon ndenje me ambient gatimi ,1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. . Per me teper informacion kontakto Fatimen ne numrin 0675088809.

Jepet apartament 4+1 me Qira per Zyra dhe per Banim Jepet apartament 4+1 me Qira per Zyra dhe per Banim

rent

220 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet apartament 4+1 me Qira per Zyra dhe per Banim

Jepet super apartament 4+1 per zyra dhe per banim . lokalizohet tek kopahti zoologjik dhe apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje e madhe dhe nje kuzhine e bollshme, tre dhoma dhe dy tualete si dhe nje ballkon shume te madh me pamje nga liqeni. Ndodhet ne zonen qe ofron te gjitha fasilitetet e mundshme.Per me shume informacion kontaktoni Fatimen ne numrin +355675088809

Tek Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Apartament 2+1

rent

85 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Stadiumi Dinamo Jepet Me Qira Apartament 2+1

Tek stadiumi dinamo jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron e gjitha kushtet per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.