Elvi Bushi

Elvi Bushi
Elvi Bushi

Realtor

+355675088803

Na Kontaktoni

Shitet Apartament 2+1 Tek Liqeni I Thate Shitet Apartament 2+1 Tek Liqeni I Thate

sale

103.7 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 2+1 Tek Liqeni I Thate

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate ne katin e 3 te nje pallati ne ndertim. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Pallati eshte pjese e nje kompleksi cilesor dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit afer qetesise dhe ajrit te paster. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Shitet Apartament 2+1 tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 2+1 tek Liqeni i Thate

118 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 2+1 tek Liqeni i Thate

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate ne katin e 3 te nje pallati ne ndertim. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni dhe nje ambient kopshti me siperfaqe 32.17 m2. Pallati eshte pjese e nje kompleksi cilesor dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit afer qetesise dhe ajrit te paster. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+Garazh. Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+Garazh.

rent

110 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1+Garazh.

Tek Komuna e Parisit jepet me qira apartamenti 2+1+garazh ne katin e 2 te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet ne: sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, 2 ballkone (ne njerin ballkone ka dhome per lavatricen (lavanderi)). Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka sistem kondicionim te instaluar ne sallon dhe ne te dy dhomat. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Apartamenti eshte 600 bruto. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontakto tani Elvin ne +355675088803.

Shitet Apartament 2+1 tek Pallati me Shigjeta Shitet Apartament 2+1 tek Pallati me Shigjeta

sale

89 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 2+1 tek Pallati me Shigjeta

Tek Pallati me Shigjeta shitet apartament 2+1 ne katin e 9. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i rikonstruktuar, arredim me arkitekt, termoizolim. Apartamenti ka orientim lindje-jug-perendim. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Shiten Apartamente Tek Fusha e Aviacionit Shiten Apartamente Tek Fusha e Aviacionit

sale

74 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shiten Apartamente Tek Fusha e Aviacionit

Shiten apartamente me tipologji te ndryshme tek fusha e aviacionit ne nje kompleks te ri ne ndertim. Godine sherbimi dhe banimi 11 dhe 12 kate me dy kate parikimi nentoke. Zona ne te cilen ndodhet, jo shume larg Zogut te Zi ofron kushte per nje jete komode. Per me shume info kontakto ne numrin +355675088803.

Cmimi sipas kerkeses
Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1 Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 1+1

Tek Kodra e Diellit shitet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Delijorgji Jepet Dyqan Me Qira Tek Delijorgji Jepet Dyqan Me Qira

rent

30 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Delijorgji Jepet Dyqan Me Qira

Tek Delijorgji jepet dyqan me qira. Ambienti ka nje siperfaqe prej 30 m2, ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Rruga Bardhyl Jepet Dyqan Me Qira Tek Rruga Bardhyl Jepet Dyqan Me Qira

rent

50 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Rruga Bardhyl Jepet Dyqan Me Qira

Tek rruga Bardhyl jepet dyqan me qira. Ambienti ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne rruge kryesore. Zona ne te cilen ndodhet eshte lehtesisht e aksesueshme dhe e frekuentuar nga njerezit. Momentalisht funksionon si dyqan kepucesh por eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Rruga e Barrikadave Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga e Barrikadave Shitet Apartament 2+1

81 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rruga e Barrikadave Shitet Apartament 2+1

Tek rruga e Barrikadave shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Zona ne te cilen ndodhet ofron kushte per nje jete komode. Orientimi i apartamentit eshte jug. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Stacioni i Trenit Shitet Papafingo 3+1 Tek Stacioni i Trenit Shitet Papafingo 3+1

sale

140 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Stacioni i Trenit Shitet Papafingo 3+1

Tek Stacioni i Trenit tek kompleksi Usluga shitet papafingo ne katin e 13. Eshte i organizuar nga : korridori, sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande(80 m2) me pamje fantastike. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. Disponon dokument pronesie. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Blv. Gjergj Fishta Jepet Zyre Me Qira Tek Blv. Gjergj Fishta Jepet Zyre Me Qira

rent

97 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Blv. Gjergj Fishta Jepet Zyre Me Qira

Tek Blv. Gjergj Fishta afer diplomat 2 jepet zyre me qira ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar ku shumica e apartamenteve jane ambiente biznesi dhe jo banimi. Eshte i organizuar nga 3 ambiente dhe 2 tualete. Ka nje siperfaqe prej 97 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Tek Blv. Gjergj Fishta Jepet Zyre Me Qira Tek Blv. Gjergj Fishta Jepet Zyre Me Qira

rent

197 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Blv. Gjergj Fishta Jepet Zyre Me Qira

Tek Blv. Gjergj Fishta afer diplomat 2 jepet zyre me qira ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe shume cilesor. Eshte i organizuar nga 5 ambiente dhe 2 tualete. Ambienti eshte i investuar, ka ndricim led, sistem kondicionimi chiller dhe sistem kamerash. Ka nje siperfaqe prej 197 m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.