Edvin Nebiu

Edvin Nebiu
Edvin Nebiu

Ekspert Pronash / Ndermjetesues

355692037473

Na Kontaktoni

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN NR 4 JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN NR 4

rent

25 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN NR 4

Ambienti ka nje siperfaqe prej 25 m2. Ndodhet ne katin 0 prane rruges kryesore duke ofruar gjithe fasilitetet e mundshme per ushtrimin e aktivitetit. Eshte i rinovuar dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT I MOBILUAR 2+2+2 PRANE KOPESHTIT SOTIR NOKA. SHITET APARTAMENT I MOBILUAR 2+2+2 PRANE KOPESHTIT SOTIR NOKA.

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT I MOBILUAR 2+2+2 PRANE KOPESHTIT SOTIR NOKA.

Apartamenti ndodhet në katin e 9 të një pallati 9-katësh në lagjen nr 6 në Durrës, prane kopeshtit Sotir Noka. Ambientet e apartamentit te mobiluar mjaft mire dhe me shije , organizohen në 2 dhoma gjumi, 2 dhoma ndenjeje ku njëra është bashkë me kuzhinën, 2 tualete dhe verandë me pamje te qytetit. Apartamenti ka orientim veri-lindje-perëndim dhe ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë na kontaktoni!

115,000 €
SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR DYRRAH SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR DYRRAH

sale

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR DYRRAH

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2. Perbehet nga 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe dy ballkone. Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor dhe ndodhet ne katin e trete banimi te nje pallati ekzistues. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te preferuara te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat e nevojshme. Disponon dokumentacion dhe eshte e gatshme per shitje. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA TOKA NE XHAVZOTAJ JEPET ME QIRA TOKA NE XHAVZOTAJ

rent

11516 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA TOKA NE XHAVZOTAJ

Toka ka nje siperfaqe prej 11516 m2. Ndodhet prane rruges kryesore dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.

SHITET TOKE NE XHAVZOTAJ SHITET TOKE NE XHAVZOTAJ

sale

11516 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET TOKE NE XHAVZOTAJ

Toka ka nje siperfaqe prej 11516 m2. Ndodhet prane rruges kryesore dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Gezon certifikate pronesie dhe eshte e gatshme per shitje . Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.

Cmimi sipas kerkeses
SHITET SHTEPIA BASHKE ME TRUALL NE LAGJEN 14, SHKOZET. SHITET SHTEPIA BASHKE ME TRUALL NE LAGJEN 14, SHKOZET.

sale

m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET SHTEPIA BASHKE ME TRUALL NE LAGJEN 14, SHKOZET.

Shtepia ndodhet ne Shkozet tek gjykata e Apelit dhe ka 300 m2 truall dhe 160 m2 ndertim ku ka mundesi ndertimi deri ne 3 kate. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe1 paradhome . Eshte e mobiluar ne kushte bashkekohore. Shtepia disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.

SHITET SHTEPI ME TRUALL TE LAGJA E RE SHITET SHTEPI ME TRUALL TE LAGJA E RE

sale

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET SHTEPI ME TRUALL TE LAGJA E RE

Shitet shtepia me truall te lagjia e re e cila ne total ka nje siperfaqe prej 443 m2. Shtepia ka nevoje per restaurim rrenjesor, ndersa trualli eshte i pershtatshem per ndertimin e nje vile te re. Ka akses ne rrugen kryesore te lagjes. Disponon certifikate pronesie dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TE LAGJIA 7 (SHKOLLA 2 GJELAT) JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TE LAGJIA 7 (SHKOLLA 2 GJELAT)

rent

86 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TE LAGJIA 7 (SHKOLLA 2 GJELAT)

Apartamenti ndodhet ne lagjen nr 7 dhe eshte ne katin e dyte me nje siperfaqe prej 86 m2. Perbehet nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT SHITET APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT

sale

107 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT

Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje plus kuzhine te ndare, 1 tualet dhe 2 ballkone nga te dy krahet e apartamentit. Ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje ndertese te mirembajtur me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te preferuara te Durresit. Per me shume informacion ju ftojme te na na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 3+1+2 I MOBILUAR TE LAGJIA 11 (TE PRANVERA) SHITET APARTAMENT 3+1+2 I MOBILUAR TE LAGJIA 11 (TE PRANVERA)

sale

151 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 3+1+2 I MOBILUAR TE LAGJIA 11 (TE PRANVERA)

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 151,8 m2. Perbehet nga nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone te drejtuar nga lindja dhe perendimi. Apartamenti ka nje mobilim klasik dhe ndodhet ne katin e shtate banimi te nje pallati te ri nente katesh te pajisur me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te preferuara te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat e nevojshme. Disponon dokumentacion dhe eshte e gatshme per shitje. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE KOPESHTIT SOTIR NOKA SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE KOPESHTIT SOTIR NOKA

sale

42 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE KOPESHTIT SOTIR NOKA

Ambienti ka nje siperfaqe prej 42,7 m2. Ndodhet ne lagjen nr 5 ne katin 0 prane kopeshtit Sotir Noka dhe ofron te gjitha lehtesirat e mundshme per ushtrimin e aktivitetit. Ndodhet buze rruge dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.

SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN NR 4 SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN NR 4

sale

50 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET AMBIENT BIZNESI NE LAGJEN NR 4

Ambienti ka nje siperfaqe prej 50 m2. Ndodhet ne katin 0 prane bulevardit kryesor te qytetit duke ofruar gjithe fasilitetet e mundshme per ushtrimin e aktivitetit. Mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion na kontaktoni.