Dajana Bufi

Dajana Bufi
Dajana Bufi

Office Manager

+355676088600

Na Kontaktoni

JEPET AMBIENT ME QIRA AMBIENT. JEPET AMBIENT ME QIRA AMBIENT.

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET AMBIENT ME QIRA AMBIENT.

Jepet me qira ambient ne katin e 1-re perball ministrise se jashteme . . Eshte shume i pershtatshem per klinike dentare, farmaci, laborator,etj. Per me shume informacione kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit +33676088600.

SHITET  APARTAMENT 2+1 TEK FIORI DI BOSCO. SHITET  APARTAMENT 2+1 TEK FIORI DI BOSCO.

96 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK FIORI DI BOSCO.

Shitet apartament 2+1 ne Don Boso ne nje nga komplekset me cilesore ne Tirane, tek Fiori di Bosco. Apartamenti ndodhet tek Pallatet Edil Al ku spikat cilesia e punimeve, sistemi kapot dhe fasada e ventiluar. Ndodhet ne katin e 7-te teknik, ne kullen e trete ku punimet jane ne fazen perfundimtare. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje me kuzhine, 2 tualete te bollshme dhe nje ballkon . Kurbatura eshte shume e rregullt dhe orientimi perendim . Per me shume informacion kontaktoni Dajanen ne numerin +355676088600.

Tek Rruga Jordan Misja Shitet Apartament 1+1. Tek Rruga Jordan Misja Shitet Apartament 1+1.

sale

53 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Rruga Jordan Misja Shitet Apartament 1+1.

Tek Rruga Jordan Misja shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati egzistues.Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe ofron te gjitha facilitetet. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me teper informacione kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit+355676088600.

Te Fusha E Aviacionit Shiten Apartamente 2+1. Te Fusha E Aviacionit Shiten Apartamente 2+1.

sale

109 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Te Fusha E Aviacionit Shiten Apartamente 2+1.

Te fusha e aviacionit shiten apartamente 2+1. Apartamentet jane pjese e nje kompleksi ne ndertim dhe organizohen si me poshte: sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Cmimi: 750euro/m2. Kontakto tani Dajanen ne numrin e telefonit +355676088600 per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Shitet Apartament 3+1 Afer Stadiumit Dinamo. Shitet Apartament 3+1 Afer Stadiumit Dinamo.

sale

134 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 3+1 Afer Stadiumit Dinamo.

Shitet apartament 3+1 afer Stadiumit Dinamo. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet. Disponon dokument pronesie. Per me teper informacion kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit +355676088600.

Perball Restorant Durresit  , Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyra. Perball Restorant Durresit  , Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyra.

rent

140 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Perball Restorant Durresit , Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyra.

Perball Restorant Durresit , jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra. Ambient me nje siperfaqe140m2, ndodhet ne katin e3- te te nje pallati te ri pa ashensor . Organizohet nga 5 ambiente. 2 tualete dhe 1 ballkon.Per me teper informacion kontaktoni Dajanen ne numerin e telefoni +355676088600.

Tek Kompleksi Star, Shitet Apartament 2+1. Tek Kompleksi Star, Shitet Apartament 2+1.

sale

93 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Kompleksi Star, Shitet Apartament 2+1.

Tek Kompleksi Star, shitet apartamenti 2+1. Apartament me nje siperfaqe 93 m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Dajanen ne numerin +355676088600.

Zogu I Zi , Shitet Apartament 1+1 . Zogu I Zi , Shitet Apartament 1+1 .

sale

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Zogu I Zi , Shitet Apartament 1+1 .

Zogu I Zi , shitet apartament 1+1 . Apartamenti ka nje siperfaqe 62m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri . Organizimi fillon nga salloni , dhoma gjumit , ballkon tualet. Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me teper informacion kontaktoni ne numerin e telefonit +355676088600.

60,000 €
Jepet Me Qira Apartament 2+1+ Garazh Tek 9Kateshet. Jepet Me Qira Apartament 2+1+ Garazh Tek 9Kateshet.

rent

109 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Jepet Me Qira Apartament 2+1+ Garazh Tek 9Kateshet.

Jepet me qira apartament 2+1+ garazh tek 9 Kateshet.Apartamenti ndodhet ne katin e10~te banim te nje pallati ri .Apartamenti eshte i oganizuar si me posht: dhome ndenje , kuzhine ,dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Persa i perket zones ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet. Per me teper informacion kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit +355676088600.

Tek Rruga E Kavajes , Jepet Me Qira Apartamenti 1+1. Tek Rruga E Kavajes , Jepet Me Qira Apartamenti 1+1.

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Rruga E Kavajes , Jepet Me Qira Apartamenti 1+1.

Tek Rruga e Kavajes , jepet me qira apartamenti 1+1.Apartamenti ndodhet ne katin e5te banim te nje pallati ekzistues , totalisht i restauruar.Apartamenti eshte i oganizuar si me posht: dhome ndenje , kuzhine ,nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Persa i perket zones ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet. Per me teper informacion kontaktoni Dajanen ne numerin e telefonit +355676088600.

300 €
JEPET ME QIRA 3+1 I MOBILUAR, MYSLYM sHYRI . JEPET ME QIRA 3+1 I MOBILUAR, MYSLYM sHYRI .

rent

130 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

JEPET ME QIRA 3+1 I MOBILUAR, MYSLYM sHYRI .

Jepet me qira apartament 3+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti ndohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon i bollshem me kuzhine, , 2 tualete. Ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme. Per me teper informacion kontaktoni Dajanen ne numerin +3556088600.

Tek Kompleksi Star, Shitet Apartament 2+1. Tek Kompleksi Star, Shitet Apartament 2+1.

sale

89 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Kompleksi Star, Shitet Apartament 2+1.

Tek Kompleksi Star, shitet apartamenti 2+1. Apartament me nje siperfaqe89 m2, ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Cmimi: 750 Euro / m2. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Dajanen ne numerin +355676088600.