Auron Basha

Auron Basha
Auron Basha

Ndermjetesues

355675088806

Na Kontaktoni

Tek Tregu Elektrik Shitet Apartamenti 2+1+2 Tek Tregu Elektrik Shitet Apartamenti 2+1+2

sale

102 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Tregu Elektrik Shitet Apartamenti 2+1+2

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Tregu Elektrik. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te i nje pallati 10 katesh me punime shume cilesore me ashensor . Ambjenti organizohet nga korridori ku gjendet dhe njeri nga tualetet, salloni me ambient gatimi dhe ballkon te bollshem, 2 dhoma gjumi dhe tualeti i dyte. Ka nje orientim me drite Jug–Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 125000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 ne Laprak Shitet Apartament 2+1+2 ne Laprak

sale

94 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 2+1+2 ne Laprak

Shitet Apartament 2+1+2 ne Laprak ne Bulevardin Dritan Hoxha . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te i nje pallati 10 katesh me punime shume cilesore me ashensor . Siperfaqa totale e Apartamentit eshte 112.5m2 nga te cilat 93.7 m2 eshte hapsira neto dhe 18.8 m2 ze hapsira e perbashket. Ambjenti organizohet nga korridori ku gjendet dhe njeri nga tualetet, salloni me ambient gatimi dhe ballkon te bollshem, 2 dhoma gjumi dhe tualeti i dyte i cili ka ajrim natyral. Ka nje orientim me drite Jug–Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 104500 Euro

104,500 €
Shitet Apartament 2+1+2 Tek Fusha e Aviacionit Shitet Apartament 2+1+2 Tek Fusha e Aviacionit

sale

81 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Fusha e Aviacionit

Tek Fusha e Aviacionit Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te , te fundit, i nje pallati ne ndertim qe perfundon pas 4 muajsh me punime shume cilesore dhe me sistem kapot. Siperfaqa totale e Apartamentit eshte 95.5m2 nga te cilat 81 m2 eshte hapsira neto dhe 14.55 m2 ze hapsira e perbashket. Ambjenti organizohet nga salloni me ambient gatimi dhe ballkon te bollshem qe lidh te 3 ambientet, 2 dhoma gjumi dhe tualeti i dyte . Ka nje orientim me drite Jug- Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte dhe parku i madh qe gjendet vetem pak metra larg nderteses. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 91 000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Fusha E Aviacionit. Shitet Apartament 2+1 Tek Fusha E Aviacionit.

sale

88 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament 2+1 Tek Fusha E Aviacionit.

Tek Fusha e Aviacionit Shitet Apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te, i nje pallati te ri me punime shume cilesore me 2 ashensor i perfunduar rreth 1 vit me pare. Siperfaqa totale e Apartamentit eshte 99.8m2 nga te cilat 87.58 m2 eshte hapsira neto dhe 12,26 m2 ze hapsira e perbashket. Ambjenti organizohet nga korridori ku gjendet dhe njeri nga tualetet, salloni me ambient gatimi dhe ballkon te bollshem, 2 dhoma gjumi dhe tualeti i dyte i cili ka ajrim natyral. Ka nje orientim me drite Jug–Lindje. Prona paiset me dokumentacion te plot hipotekor ne Janar 2021. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte dhe parku i madh qe gjendet perpara nderteses. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 93 000 Euro

Shitet Apartament  1+1 Tek Fusha e Aviacionit. Shitet Apartament  1+1 Tek Fusha e Aviacionit.

sale

58 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 Tek Fusha e Aviacionit.

Tek Fusha e Aviacionit Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, i nje pallati te ri me punime shume cilesore me 2 ashensor. Siperfaqa totale e Apartamentit eshte 66.2 m2 Ambjenti organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne Sallon dhe ne dhomen e gjumit. Ka nje orientim me drite Jug–Lindje. Prona paiset me dokumentacion te plot hipotekor ne muajin Janar 2021. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte dhe parku i madh qe gjendet perpara nderteses. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 61000 000 Euro

Shitet Apartamenti 2+1 Tek Bulevardi Bajram Curri Shitet Apartamenti 2+1 Tek Bulevardi Bajram Curri

sale

112 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartamenti 2+1 Tek Bulevardi Bajram Curri

Shitet Apartamenti 2+1 Tek Bulevardi Bajram Curri i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues 5 katesh. Ambjenti organizohet nga salloni,korridori, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti disponon dokumentacion hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira ne Tirane, pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 180000 Euro

Tek Fusha e Aviacionit Shitet Apartamenti 2+1 me Verande. Tek Fusha e Aviacionit Shitet Apartamenti 2+1 me Verande.

sale

116 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Fusha e Aviacionit Shitet Apartamenti 2+1 me Verande.

Tek Fusha e Aviacionit Shitet Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit, i nje pallati te ri me punime shume cilesore me ashensor. Siperfaqa totale e Apartamentit eshte 136 m2 Ambjenti organizohet nga korridori ku gjendet dhe tualeti, salloni ku kane akses dhe 2 dhoma gjumi me kuzhinen e vecuar. Ka nje orientim me drite Jug–Perendim-Veri me verande te madhe. Prona disponon dokumentacion te plot hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte dhe parku i madh qe gjendet perpara nderteses. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi: 110 000 Euro

Shiten Opsione Apartamentesh 1+1, 2+1 dhe 3+1 Tek Liqeni Thate Shiten Opsione Apartamentesh 1+1, 2+1 dhe 3+1 Tek Liqeni Thate

sale

m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shiten Opsione Apartamentesh 1+1, 2+1 dhe 3+1 Tek Liqeni Thate

Shiten Opsione Apartamentesh 1+1, 2+1 dhe 3+1 Tek Liqeni Thate, apartamentet ndodhen ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane per banim dhe shume prane Liqenit Artificial. Kompleksi ku ndodhen apartamentet eshte shume cilesor dhe do te jete me fasade te ventiluar.Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806.

Cmimi sipas kerkeses
Shitet Apartament 1+1 Tek Mine Peza Shitet Apartament 1+1 Tek Mine Peza

sale

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartament 1+1 Tek Mine Peza

Shitet Apartament 1+1 Tek Mine Peza . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues 5 katesh . Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes, kuzhine e vecuar, 1 dhome gjumi, 1 tualet me ajrosje natyrale dhe 1 ballkon . Ka nje orientim Veri-Lindje-Perendim. Prona disponon dokumentacion te plot hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi 60000 Euro

Shitet Objekti 4 katesh me nje kat podrum ne Selite te Vogel Shitet Objekti 4 katesh me nje kat podrum ne Selite te Vogel

sale

387 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet Objekti 4 katesh me nje kat podrum ne Selite te Vogel

Shitet Objekti 4 katesh me nje kat podrum ne Selite te Vogel. Objekti eshte i Organizuar si me posht: Oborr me mundesi parkimi per 2 automjete, 1 kat podrum, 1 kat dyqane dhe 3 kate te tjere ku dy jane pershtatur per banim dhe nje kat eshte nje hapsire e tere pa ndarje. Objekti mund te perdoret per shume qellime, duke filluar nga banim deri te zyra per biznese te ndryshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. cmimi 240000 Per me shume informacion ose per nje vizite ne kete prone apo prona te ngjashme telefononi tani Auronin ne numrin e telefonit +355675088806

240,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Tek Ish Stacioni Fundit Tiranes Re Shitet Apartamenti 1+1 Tek Ish Stacioni Fundit Tiranes Re

sale

57 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Apartamenti 1+1 Tek Ish Stacioni Fundit Tiranes Re

Shitet Apartamenti 1+1 Tek Ish Stacioni Fundit Tiranes Re . Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues 5 katesh . Apartamenti i sapo rinovuar organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes, kuzhine e vecuar, 1 dhome gjumi, 1 tualet me ajrosje natyrale dhe 1 ballkon . Ka nje orientim Veri-Lindje-Perendim. Prona disponon dokumentacion te plot hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, lehtesisht e aksesueshme ne linjat e autobuzave urban te Tiranes. Per me shume informacion kontakto Auronin ne numrin e telefonit +355675088806. Cmimi 58000 Euro

Shitet Ambient Komercial Te Liqeni I Thate Shitet Ambient Komercial Te Liqeni I Thate

sale

113 m2

Dhoma Gjumi

Tualet

Shitet Ambient Komercial Te Liqeni I Thate

Shitet Ambient Komercial open space prej 113m2. Ambienti ndodhet tek Liqeni Thate ne rrugen kryesore dhe eshte i pershtatshem per disa lloje biznesesh si supermarket,zyra etj, disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne kete prone apo ne prona te ngjashme telefononi tani Floriden ne numrin e telefonit +355674052735