Arsilda Gjoka

Arsilda Gjoka
Arsilda Gjoka

Office Manager

+355675088801

Na Kontaktoni

Ne Qender Te Tiranes , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Qender Te Tiranes , Jepet Me Qira Apartament 2+1

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Ne Qender Te Tiranes , Jepet Me Qira Apartament 2+1

Ne qender te Tiranes , jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet nga sallon me ambjent gatim te vecuar , 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkon. I orientuar nga Jug - Lindja dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. Zona eshte shume mire, krijon facilitete per nje jetese sa me komode. Cmimi: 550 / muaj Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Arsilden ne numrin +355675088801

Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 1+1

sale

59 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 1+1

Ne Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 65.4m2, ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Cmimi: 860 Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Arsildan ne numrin e telefonit: +355675088801

Perballe Parlamentit, Shitet Dyqani. Perballe Parlamentit, Shitet Dyqani.

sale

59 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Perballe Parlamentit, Shitet Dyqani.

Perballe Parlamentit, shitet Dyqani 59 m2. Ambjenti eshte i organizuar ne dy hapesira dhe nje tualet, (i dhene aktualishte me qira). Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801.

180,000 €
Tek Rruga E Durresit, Shitet Apartamenti 2+1. Tek Rruga E Durresit, Shitet Apartamenti 2+1.

sale

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Rruga E Durresit, Shitet Apartamenti 2+1.

Tek Rruga E Durresit, Shitet Apartamenti 2+1 ne ketin e dyte te nje pallati ekzistues totalishte te rikonstruktuar dhe investuar. Apartamenti orgnizohet: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, tualet i madh me dritare, ballkon. Oroientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Ka post parkimi per rezidentet. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme.

Tek Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartamenti 2+1+ Garazhd Tek Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartamenti 2+1+ Garazhd

sale

107 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartamenti 2+1+ Garazhd

Tek Xhamia e Tabakeve, shitet apartamenti 2+1+garazhd ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, dy tualete njeri me ajrim natyral, dy ballkone. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Cmimi i apartamentit 120000 euro, disponon nje garazhd 10000 euro. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per me shume informacion, per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme.

Ne Laprake, Shitet Apartamenti 1+1. Ne Laprake, Shitet Apartamenti 1+1.

sale

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Laprake, Shitet Apartamenti 1+1.

Ne Laprake, Shitet Apartamenti 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti, tualete me ajrim natyral, ballkone. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Ka mundesi parkimi, ne procese hipotekimi. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per me shume informacion, per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme.

42,000 €
Tek Blv. Bajram Curri, Shitet Apartamenti 2+1. Tek Blv. Bajram Curri, Shitet Apartamenti 2+1.

sale

90 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Blv. Bajram Curri, Shitet Apartamenti 2+1.

Tek Blv. Bajram Curri, Shitet Apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, tualet me dritare, 2 ballkone. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim-Jug. Zona dhe pozicioni ne te cilin ndodhet apartamenti ofron mundesine e shfrytezimit per ambjent biznesi. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801.

Ne Qender, Tek Turdiu Centre, Jepet Me Qira Ambjenti Per Zyra + Garazhd. Ne Qender, Tek Turdiu Centre, Jepet Me Qira Ambjenti Per Zyra + Garazhd.

rent

140 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Ne Qender, Tek Turdiu Centre, Jepet Me Qira Ambjenti Per Zyra + Garazhd.

Ne Qender, tek Turdiu Centre, jepet me qira ambjenti i pershtatshem per zyra + garazhd, organizohet ne 3 hapsira, dy tualete, ballkon (mund te behen modifikime te brendshme). Vendodhja e ben qe te kete akses shume te mire dhe vizibilitet nga rruga. Cmimi: 1300 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme, kontaktoni tani Arsilden ne nr +355675088801.

Tek Rruga Oso Kuka, Jepet Me Qira Vila 3-kateshe. Tek Rruga Oso Kuka, Jepet Me Qira Vila 3-kateshe.

rent

390 m2

Dhoma Gjumi

4 Tualet

Tek Rruga Oso Kuka, Jepet Me Qira Vila 3-kateshe.

Tek Rruga Oso Kuka, Jepet Me Qira Vila 3-kateshe. Vila eshte e organizuara ne menyre perfekte, me hapesira multifunksionale . Organizohet ne 3 kate , me oborr te gjelberuar, garazhd. Kati i pare organizohet ne 1 sallon te madh 1 kuzhine, 1 studio, tualet me ajrim natyral. Kati i dyte organizohet: nje dhome gjumi matrimoniale me garderobe dhe me tualete me ajrim natyral, dy dhoma gjumi femijesh me garderobe, nje tualet me ajrim natyral, ballkon. Kati i trete organizohet: papafingo, holl, tualet. Organizimi i kesaj vile eshte perfekt dhe cdo arndim eshte i nje cilesie te larte. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione apo nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme, kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Tek Rruga E Kavajes, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, nje tualet, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat e nevojshme per nje jete komode. Apartamenti jepet me garazhd 450 euro. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tek Padami jepet me qera nje apartament 3+1+2,i mobiluar ose bosh per zyra  120m2 Tek Padami jepet me qera nje apartament 3+1+2,i mobiluar ose bosh per zyra  120m2

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Padami jepet me qera nje apartament 3+1+2,i mobiluar ose bosh per zyra 120m2

Tek Padami jepet me qera nje apartament 3+1+2,,i mobiluar ose bosh per zyra 120m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor . Organizohet ne 1 sallon te madh , 3 dhoma gjumi , 2 tualete . Zona ku ndodhet ne qender ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor . Kontakto tani Arsilden ne numrin e telefonit 0676088801 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Tek Rruga E Kavajes, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Partamenti organizohet: sallon ndenje, dhome cifti, dhome tjeter, nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet te ofron lehtesirat e nevojshme. Ka mundesi parkimi. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.