Arsilda Gjoka

Arsilda Gjoka
Arsilda Gjoka

Office Manager

+355675088801

Na Kontaktoni

Jepet Ambient Per Zyra Me Qira Ne Bllok Jepet Ambient Per Zyra Me Qira Ne Bllok

rent

140 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Ambient Per Zyra Me Qira Ne Bllok

Jepet ambient per zyra me qira ne Bllok, ambienti ndodhet ne katin e 3-te i organizuar ne nje sall te madhe dhe 3 ambiente te tjera per zyra dhe 2 tualete, ballkon. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe eshte i pershtatshem per tu perdorur per aktivitete te ndryshme. Per me teper informacion kontaktoni Arsilda ne numrin e telefonit +355675088801

1,200 €
Ne Don Bosko Jepet Me Qira 1+1 Ne Don Bosko Jepet Me Qira 1+1

rent

63 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Don Bosko Jepet Me Qira 1+1

Ne Don Bosko Jepet Me Qira Apartament 1+1Per Banim ose Per Zyra. Organizohet me nje sallon me kuzhine, dhome gjumi , tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 1 banimi te nje pallati te ri me ashensor. Gjithashtu ka mundesi parkimi. Per me shum informacion kontaktoni Albanin ne numrin +35542201010

Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 1+1

sale

65 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Kompleksi Fiori Di Bosco, Shitet Apartament 1+1

Ne Rr. Don Bosko, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 65.4m2, ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Cmimi: 860 Euro / m2. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni Arsildan ne numrin e telefonit: +355675088801

Ne Qender, Tek Turdiu Centre, Jepet Me Qira Ambjenti Per Zyra + Garazhd. Ne Qender, Tek Turdiu Centre, Jepet Me Qira Ambjenti Per Zyra + Garazhd.

rent

160 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Ne Qender, Tek Turdiu Centre, Jepet Me Qira Ambjenti Per Zyra + Garazhd.

Ne Qender, tek Turdiu Centre, jepet me qira ambjenti i pershtatshem per zyra + garazhd, organizohet ne 3 hapsira, dy tualete, ballkon (mund te behen modifikime te brendshme). Vendodhja e ben qe te kete akses shume te mire dhe vizibilitet nga rruga. Cmimi: 1300 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme, kontaktoni tani Arsilden ne nr +355675088801.

Tek Rruga Oso Kuka, Jepet Me Qira Vila 3-kateshe. Tek Rruga Oso Kuka, Jepet Me Qira Vila 3-kateshe.

rent

350 m2

Dhoma Gjumi

4 Tualet

Tek Rruga Oso Kuka, Jepet Me Qira Vila 3-kateshe.

Tek Rruga Oso Kuka, Jepet Me Qira Vila 3-kateshe. Vila eshte e organizuara ne menyre perfekte, me hapesira multifunksionale . Organizohet ne 3 kate , me oborr te gjelberuar, garazhd. Kati i pare organizohet ne 1 sallon te madh 1 kuzhine, 1 studio, tualet me ajrim natyral. Kati i dyte organizohet: nje dhome gjumi matrimoniale me garderobe dhe me tualete me ajrim natyral, dy dhoma gjumi femijesh me garderobe, nje tualet me ajrim natyral, ballkon. Kati i trete organizohet: papafingo, holl, tualet. Organizimi i kesaj vile eshte perfekt dhe cdo arndim eshte i nje cilesie te larte. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione apo nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme, kontaktoni tani Arsilden ne numrin +355675088801

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Tek Rruga E Kavajes, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet si me poshte: sallon ndenje, dhome cifti, dhome femijesh, nje tualet, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat e nevojshme per nje jete komode. Apartamenti jepet me garazhd 450 euro. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Tek Rruga E Kavajes, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Partamenti organizohet: sallon ndenje, dhome cifti, dhome tjeter, nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet te ofron lehtesirat e nevojshme. Ka mundesi parkimi. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Ne Sauk Jepet Me Qira Vila. Ne Sauk Jepet Me Qira Vila.

rent

200 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Ne Sauk Jepet Me Qira Vila.

Ne Sauk jepet me qira Vila 200 m2. Vila eshte 4 kateshe dhe organizohet si me posht; bodrum, kati 1 qe mund te shfrytezohet per komerciale, kati 2 apartament qe organizohet ne nje sallon te madh, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Papafingo ne katin 3 dhe oborr. Ka mundesi parkimi per 6 automjete. Vila ndodhet ne nje zone te qete. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

1,300 €
Perballe Petroninit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Perballe Petroninit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

rent

103 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Perballe Petroninit, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1.

Perballe Petroninit, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar: sallon ndenje, dhome cifti me tualet dhe me dalje ne ballkone, dhome femijesh me dalje ne ballkone, tualet me dritare dhe nje ballkone. Orjentimi i apartamentit eshte nga Jugu. Ka mundesi parkimi, disponon dokumentacion te plote hipotekore. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Ne Kinostudio Jepet Me Qira Vile + Hotel Me Siperfaqe 2000M2. Ne Kinostudio Jepet Me Qira Vile + Hotel Me Siperfaqe 2000M2.

rent

2000 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Ne Kinostudio Jepet Me Qira Vile + Hotel Me Siperfaqe 2000M2.

Ne Kinostudio jepet me qira Vile + Hotel me siperfaqe 2000m2. Hoteli eshte i organizuar ne kater kate, ndesrtese e re e paisur me ashensor. Ne katin e pare dhe ne katin e fundite, ka dy salla te medha qe mund te shfrytezohen per evenimente te ndryshme. Dy katet e tjera jane te organizuara me apartamente. Ngjitur me Hotelin ndodhet Vila tri kateshe. Kati zero shfrytezohet per lokale, dy katet e tjera jane per banim. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.