Ardita Bacaj

Ardita Bacaj
Ardita Bacaj

Realtor

+355672049600

Na Kontaktoni

Tek Bulevardi Zogu I Pare Jepet Ambjent Zyre Me Qera Tek Bulevardi Zogu I Pare Jepet Ambjent Zyre Me Qera

rent

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Tek Bulevardi Zogu I Pare Jepet Ambjent Zyre Me Qera

Tek Bulevardi Zogu I Pare Jepet Ambjent Zyre Me Qera. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues,dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma. Ambienti ka nje siperfaqe prej 75 m2. Ai eshte totalisht i shtruar me parket. I pershtatshme per zyra dhe klinika te ndryshme. . Per me shume info kontaktoni : +355672049600.

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 4+1 Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 4+1

rent

200 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 4+1

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 4+1,ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Nje apartament teper luksoz me pamje fantastike ,me nje standart te larte ndertimi dhe pajisje teper moderne, i organizuar si me poshte: sallon ndenje me hapesire dhe ambjent gatimi te vecuar, 4 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Ofrohet me nje mobilim luksoz dhe mjaft cilesor, eshte me sistem qendror ngrohje-ftohje, dysheme me parket druri,gjithashtu ofrohet dhe parkimi ne te njejtin pallat brenda cmimit.Per me shume informacion ose per nje vizite ne kete prone kontaktoni: +355672049600

1,700 €
Ne Qender Jepet Ambient Komercial Me Qira Ne Qender Jepet Ambient Komercial Me Qira

rent

130 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Qender Jepet Ambient Komercial Me Qira

Ne Qender Jepet Ambient Komercial Me Qira ne katin e 2 te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe prej 130m2 , me 20m fasade xhami mjaft e pershtatshme per te reklamuar. Gjithashtu eshte e pershtashme per zyre, studio, sallon bukurie, klinike mjekesore, laborator, qender kursesh, call center etj. Ka shkalle te vecante per dyqanin dhe tualet. Vendndodhja eshte shum e aksesueshme nga pazari, rruga Hoxha Tahsim si dhe Ruga Bardhyl. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin: 00355672049600.

Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 2+1 Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 2+1

sale

86 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 2+1

Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 99.21m2+27.98m2 verande te perfshire ne cmim, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhome gjumi, dhe 2 tualete. Kompleksi ofron një koncept modern te jetesës dhe një komunitet të përkryer banimi. Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, fasada të ventiluara, sistem ngrohje/ftohje dhe hidraulik te markave me te mira, termoizolim, izolim akustik në brendësi të apartamenteve dhe hapësira të gjelbëruara. Cmimi: 1030Euro / m2. Per me shume informacion: +355672049600

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament  3+1 Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament  3+1

rent

170 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1,ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Nje apartament teper luksoz me pamje fantastike ,me nje standart te larte ndertimi dhe pajisje teper moderne, i organizuar si me poshte: sallon ndenje me hapesire dhe ambjent gatimi te vecuar, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ofrohet me nje mobilim luksoz dhe mjaft cilesor, eshte me sistem qendror ngrohje-ftohje, dysheme me parket druri,gjithashtu ofrohet dhe parkimi ne te njejtin pallat brenda cmimit.Per me shume informacion ose per nje vizite ne kete prone kontaktoni: +355672049600

1,500 €
Ne Porcelan Shiten Apartamente 1+1 Me Siperfaqe Te Ndryshme Ne Porcelan Shiten Apartamente 1+1 Me Siperfaqe Te Ndryshme

sale

68 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Porcelan Shiten Apartamente 1+1 Me Siperfaqe Te Ndryshme

Tek Porcelani shiten apartamente me tipologji te ndryshme ne nje kompleks te ri te perfunduar, me hipoteke. Kompleks banimi 1-7 kate dhe 8 kate me 1-2 kate parkim nentoke. Ndodhet ngjitur me rrugen kryesore si dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacione na kontaktoni ne: 0672049600

Ne Rrugen Myslym Shyri Shitet Apartament 1+1 Ne Rrugen Myslym Shyri Shitet Apartament 1+1

sale

49 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Ne Rrugen Myslym Shyri Shitet Apartament 1+1

Ne Rrugen Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe 56.87m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, pjese e nje kompleksi ne ndertim. Ambjenti organizohet nga salloni, 1 dhome gjumi, dhe 1 tualet. Kompleksi ofron një koncept modern te jetesës dhe një komunitet të përkryer banimi. Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, fasada të ventiluara, sistem ngrohje/ftohje dhe hidraulik te markave me te mira, termoizolim, izolim akustik në brendësi të apartamenteve dhe hapësira të gjelbëruara. Cmimi: 1600Euro / m2. Per me shume informacion: +355672049600

Tek Kopshti Botanik Jepet Me Qera Apartament 3+1. Tek Kopshti Botanik Jepet Me Qera Apartament 3+1.

rent

120 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Kopshti Botanik Jepet Me Qera Apartament 3+1.

Tek Kopshti Botanik jepet me qera apartament 3+1 ne katin e 1 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi,3 dhoma gjumi,2 tualete me ajrim natyral, 1 ballkon dhe verande (20m2). Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne kete prone kontaktoni ne numrin +355672049600.

Shiten Apartamente Tek Rruga 5 Maji Shiten Apartamente Tek Rruga 5 Maji

sale

89 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shiten Apartamente Tek Rruga 5 Maji

Tek Rruga 5 Maji , Shiten Apartamente me tipologji te ndrysme ne nje kompleks te ri ne ndertim, godine banimi 11 kate me dy kate parkimi nen toke. Kompleksi ofron një koncept modern te jetesës dhe një komunitet të përkryer banimi. Ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, fasada të ventiluara, sistem ngrohje/ftohje dhe hidraulik te markave me te mira, termoizolim, izolim akustik në brendësi të apartamenteve dhe hapësira të gjelbëruara. Cmimi: 850 Euro / m2. Per me shume informacion: +355672049600

Tek Gjiri I Lalzit, Ne  San Pietro Resort  Shitet  Vile Elitare Tek Gjiri I Lalzit, Ne  San Pietro Resort  Shitet  Vile Elitare

sale

504 m2

Dhoma Gjumi

3 Tualet

Tek Gjiri I Lalzit, Ne San Pietro Resort Shitet Vile Elitare

Tek Gjiri i Lalzit ne Resortin San Pietro Shitet vile Elitare me nje stil modern. Vila eshte e organizuar ne 2 kate ne forme duplexi, me siperfaqe totale 504m2. Vila eshte e organizuar ne sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 3 tualete, verande. Gjithashtu ka te perfshire pishine dhe vend parkimi. Vilat dhe objektet e banimit ne kete resort gezojne komoditetin e te qenurit mjaftueshem larg njera nga tjetra per te garantuar qetesine dhe rehatine individuale te banoreve. Pamja e mrekullueshme e bregdetit ranor te zones do te jete imazhi i pare dhe i fundit i diteve tuaja ne bregdet. Kontaktoni tani Arditen ne numrin +355672049600 per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Cmimi sipas kerkeses
Tek Rruga E Kavajes Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga E Kavajes Jepet Me Qera Apartament 2+1

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rruga E Kavajes Jepet Me Qera Apartament 2+1

Tek rruga e Kavajes jepet me qira partament 2+1 totalisht i mobiluar, ne kati e 2 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Arditen ne numrin: +355672049600.

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qera Apartament 3+1

rent

122 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qera Apartament 3+1

Tek Rruga e Kavajes jepet me qira apartament 3+1, ne katin e 7 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: Sallon ndenje me ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode.Per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Arditen ne numrin: +355672049600